Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

son anda kurtardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    arkadaşlar dun caddede normal bir hızla seyir halinde giderken 60 yaşında bir amca transidiyle önüme kırarak park yerinden çıkıyor ne arkasına bakıyor ne de kornayı ipliyor çıkar çıkmaz tabi kornaya asıldım bi yerdende frene basıyorum belki10-20 cm lik bir aradan kaldırımla araba arasından sıyrıldım durdum amca bide yüzsüz yüzsüz bana çemkiriyor yaşı yaşıma yakın olsa suratını dümdüz edicem 60 yaşında amca bunada güvenerek uste çıkıyor lanet olsun bu yaşta ehliyetinin olmasına dedim içimden 60 yaşına hatta 50 yaşınnı üstü tekrar bir ehliyet sınavı gerekmiyormu ne kulak kalmış ne göz kavonoz dibi gibi gözlükler kimseyi küçümsemiyorum ama canımız ortada.. kulanamıcak durumdaysan bırak kardeşim yada devlet el koysun bu nedir ya..!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

haklısın geçenlerde, benzin aldım dükkana gidiyorum, adam yolun ortasında, kız indirip bindiriyor, korna çaldım artist artist tavırlar felan, hepsi böyle genci yaşlısı fark etmiyor

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    oto yolda 60 yaş civarı adam tali yoldan bakmadan çıktı, motorsikletli nin önüne , iki motor sürücüsü araca vurup takla atmıştı. motorun arkasındaki arabadaydım.

hemen inip kazaya sebep olan aractaki adamın ehliyetini ve ruhsatını istedim.

yerden kalkan hasar almış motorculara teslim ettim her ihtimale karşı ambulansa haber vermiştim.

geçmiş olsun

hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    geçmiş olsun. trafikte motorların araç sürücüleri tarafından yok sayılması gibi bir bilgisizlik ve cahillik hakim ne yazık ki. buna bir de kötü niyetli sürücüleri eklersek maalesef ortaya vahim bir tablo çıkıyor. mesela senin önüne kıran "amca" eminim motosikletin o mesafede güvenli bir şekilde durmasının bir otomobilden kat kat daha zor olduğu konusunda en ufak bir fikir sahibi bile değildir. kaldı ki otomobil duramasa ne olur? o hızla en fazla maddi hasarlı ufak bir kaza yapmış olursun. hadi amca yaşlı diyorsun, 20'li, 30'lu yaşlardaki taksicilere filan ne demeli peki. neyse büyük geçmiş olsun Allah herkesi böyle tehlikelerden korusun.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

soyuldu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cezasını sen keseceksin ehliyetini yakacaksın adamın.
    burakragaa bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)