Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Evli,çocuklu,motosikletli

Motovento
    REKLAM ALANI
    yzerman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8
    Merhaba arkadaşlar ,

Çok mu yanlızız?sayıca çok mu azız bilmiyorum ama ben biraz kendimden bahsetmek
    İstiyorum ve özellikle evli ve çocuklu arkadaşların yorumlarını bekliyorum..
    çok sevdiğim motorumu eşimin tüm karşı çıkmalarına rağmen aldım.hem çocuklarımız olduğundan ,onların motosikletli bir dünyaya alışık büyümelerini istemiyor hem de benim kaza yapmamdan dolayı çok korkuyordu(arabayı hızlı kullanmam eksi bi puan tabi)ama uzun uğraşlardan ,türlü sıkıntılardan sonra tüm aile baskısına rağmen kavuştuğum motorum öncelikle bir scooter idi.artçı için çok rahatsız bir selesi vardı,sonra cbf 150 aldım ve bu motorum ile bana motosiklet konusunda hep gider yapan eşimi artçı olarak arkama alıp bu nefret ve ön yargıyı biraz kırdım.sonra kendisine ful koruma ve kıyafet aldım, biraz daha heveslendi.hatta ben işten gelince motorla çıkacak mıyız, biraz dolaşsak mı gibi kelimelere bile şahit oldum Gerçektende insanın en çok hoşuna giden şey bence böylesine eğlenceli , pratik ve gerçekten özel hissettiren bir deneyimi çok sevdiği birisi ile paylaşması.daha sonra işi biraz daha büyüttük ve cbf 500 e geçtim.artık bu deneyim daha rahat ve konforlu.çekmeköyde oturduğum için hafta sonları ara sıra arkadaşlarımla şile ya da riva gibi kısa yollar yapıyorum,bazen de eşim ile birlikte çıkıyoruz...
    şimdi tekrar sorumuza geleliiim,tüm evli ve çocuklu motor tutkunlarına selamlar diyerek bağlayalım..
    evlilik ve çocuk sahipliği ile motosiklet tutkusu bir çelişki midir sizce ?
    wolrath, banno1957, Oguz7734 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    evlıyım . cocugum var. rr ım var. tek kapı arabam var :D
    banno1957, cece89 ve TAYFUNBORA bunu beğendiler.

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    Evliyim. Çocuğum henüz yok. R1150R'ım var. Tek kapı arabam var
    TAYFUNBORA, banno1957 ve cece89 bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Evliyim cibirim var tek kapi arabam yok evli adamin tek kapi arabasimi olur cocuklar nerden inip binecek diyerek guzelim civic i sattim pismanim
    cece89, banno1957, yokum ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    valla evlenınce s2000 almıstım.cok laf etmıslerdı.evlı adamın ne ısı olur oyle arabayla dıye.mılletı dınledım sattım pısman oldum.cocuk olunca da yıne baskı oldu.dellendırmeyın dedım, megane coupe aldım

yokum, KeaSH-07 ve Thracian bunu beğendiler.

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    ma aile şimdilik bindirmiyorum az büyüsün ona da ful koruma alcam alıştıracağım motora eşimi alıştırmak zor oldu aama şimdi benden daha fazla meraklı;D
    35 ZUS 73

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Evliyim, bir kızım var, 15 gün sonra bir oğlum oluyor inşallah. Motosikletimin tepesine her çıktığımda kızımın hayatı bensiz nasıl olurdu diye düşünüyorum ve ona göre sürüyorum.
    Mamba09, hasanfuat, TAYFUNBORA ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    GaluBeladan beri evliyim gibi geliyor. Motorum Var Aracı Hanım Kullanıyor. (Arabayla Ne İşim Olabilir ki)
    wolrath, yzerman ve TAYFUNBORA bunu beğendiler.

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evliyim ,4,5 yaşında Kızım var, çocuk olduğunda tek kapı spor araçtan, Suv tarzı araca terfi etmek zorunda kaldım.
    Çok istememe rağmen Motorum yok, İçinizde en kılıbık benim sanırım Hatunu ikna etmek çok zor,halaoğlunu motosiklet kazasında kaybettiğinden , beni çok zorluyor. iki aydır yavaş yavaş işliyorum , Motosiklet fuarı sonrası almayı planlıyorum, Ama bu plandan Hanımın haberi yok
    Eşlerinizle yaptığınız motosıkletli yol hikayelerini imrenerek okuyorum.
    wolrath, TAYFUNBORA ve yzerman bunu beğendiler.
    Passionately in love with Motorcycle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    evli ve çocukluyum. yeni heves scootera merak sardım. şimdiye kadar eşim hep karşı çıkmıştı. Bu yaz epey bonus topladığımdan bu fikir artık hayata geçti, şimdi A2 ehliyeti alıyorum ardından motosiklet de alıp evden işe işden eve yapacağım. Şu an sadece kişisel bir zevk ne çocuğu ne de eşi karıştırmıyorum. Her akşam forumlarda dolanıyorum. Bakalım gelecek ne gösterecek.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    evliyim 2 çocuğum var , hanım hemen hemen hergün satmamı istiyor...linea sahibiyim hanım onuda satalım küçük alalım diyor...bizde herşey satılık
    yzerman, wolrath, acemi çaylak ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    15 yıl bekledim.
    baktım ikna olmuyor. bir şok, gittim aldım geldim. Ya O ya Ben Noktasına Geldik, Onu Seçtim. :D
    yzerman bunu beğendi.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Ben de evliyim ve 7 aylık oğlum var.İlk motorumu evliyken aldım.Eşimle bir hayli motorla gezdik.Kendisi de oturunca sürer motor bu arada Biz ailecek motorcuyuz babam ve kardeşimde motor kullanırlar.Ancak bebek olunca işler biraz sıkıntıya girdi.Motor ile gezmek pek mümkün olmuyor.Genel de yalnız biner oldum.Hele bir oğlum büyüsünde beraber gezeriz artık
    Motora da binerim arabama da ata da

KeaSH-07, erro, acemi çaylak ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Ölümün nerde nasıl ne zamaan geleceği hiçbir zaman belli değil . Yolda yürüyor , durakta otobüs beklıyorsun sarhoşun biri hızla geliyor kaldırıma cıkıyor ve seni alıp goturuyo. Motor sadece ölüme davetiye cıkarmak olarak bakılıyo. Bi abim var motor muhabbetınde sen nıye surmuyorsun dedıgmde coluk cocuk var oglum gectı bızden dıyo ki kendısı porsche sahibi birisi . Evli değilim hatta manitam bile yok :D Bu olay askerlıkde komando olmak gıbıdır Sevgiliniz vardır askere gıdıceksınızdır komando olcam terörle mücadele ekıbıne gırcem dersınız korkar gıtme etme der inşallah batıya düşersin der. Komando olarak aslan gıbı dondugunde vaay be komando geldi diye gururlanırlar. Motordan korklarlar fakat birşey olmadıgında ve karsında ki kişi eşin dostun vs . Motorun duygusunu tattıgında oda gururlanır. Zor bir seçim . Ya sürüceksin aman abi abartmıcaksın eşini cocugunu dusunceksın yada öyle motor suruceksen napcan zaten motoru . Gece saatınde cocugun hastalansa napcan komsudan arabamı ıstıcen alcan bi orta düzey araba eşin colugun cocugun kayın validen gezıcen Biyerden sonra sevgi vazgeçmektir bence ..

Boyumdan buyuk soz ettıysem affola

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Evliyim 2 çocuğum 1 transalpim var.Ailecek geçinip gidiyoruz.
    yzerman, TAYFUNBORA ve KeaSH-07 bunu beğendiler.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    4 yıllık evliyim, 5 aylık kızım var.. Hep içimde kalmış bir hevesti...ehliyeti bugün yarın alıyorum... bu baharda yollardayım inşallah...

Bence evli ve çocuklu motorcular daha bilinçli ve düzgün kullanıyor motosikletleri, sorumlulukları ve yalnız bırakmak istemeyecekleri sevdikleri var...
    wolrath, KeaSH-07, yzerman ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Evliyim çocuk yok ama hatun motosiklet fikrine şiddetle karşıydı. Yavaş yavaş kanına işledim sonra bir şok gidip aldım cbf 150. Tabi bir süre söylendi vs. ama kabullendi.
    İlk önce binmeye çok korkuyordu yavaş yavaş onu da işledim artık ufak ufak biniyor. Kış gelmeyeydi uzun gezi yapmaya bile ikna ederdim ben onu ya neyse.
    yzerman bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    evliyim (bi samsunda bi çarşambada evimiz var ) (ne var buda evliyim demek )çocuk yok motorum var 5 kapı arabam var(tek kapı diyenlere inat mutluyum
    TAYFUNBORA ve yokum bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende evli mutlu çocuk'luyum
    motosiklet benim olduğu gibi 2 yaşındaki kzımında bi tutkusu hele arkada oturmayı tutunmayı öğrensin onunla nerelere gezmeye gideceğiz
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    vay arkadas forumda herkeste deli para varmıs
    saka bi yana evlenince coluk cocuğa karısınca erkek evladım olursa motorla turlara cıkıcaz inş
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)