Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hondanın yaptığı olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    nefretxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr-1000 l5 -Honda cbr 250 2013
    İyi günler diliyorum öncelikle.Pazartesi günü Honda cbr 250 aldım.Alırken bana salı günü plaka-ruhsat hazır olur akşam üzeri saat 3-4 civarı motoru almaya gelirsiniz dediler.Salı günü gittim yok efendim orası gitmiş burası gitmiş sistem bozukmuş kredi onaylanmamış.Ya kredi nasıl onaylanmaz bilgilendirme mesajı bile geldi.Neyse salı günü alamadık çarşamba hallolur dediler.İyi beklerim.Çarşamba oldu yok plaka sistemleri kapalı,onaylanmamış gibi abuk sabuk şeyler söylediler.Bugüne attılar bizi.Bugün Çorlu hondadaki adamlar Plaka işleri için Tekirdağ'a gelmişler.Az önce telefon geldi bugünde sistemler kapalıymış,kredi onayı yeni gelmiş motoru almamı pazartesiye atma ihtimalleri bile var.Ya herşeyi geçtim Plaka çıkmadan ruhsat nasıl çıkıyor.Ha ruhsat çıktı sistemler nasıl bozuk.Tamamen adamlar parayı aldı artık 1 haftada yapsalarda olur 1 ayda yapsalarda.Diyorum motoru alayım plaka işlemleri onaylayınca plakayı alıp takayım yok neymiş plaka işi olmadan galeriden çıkartamıyorlarmış.Tamamen işin dalgasını yapıyorlar bize.En sonunda işlemleri iptal ettirip almıycam motoru o olacak.Canım sıkıldı artık motoru beklerken.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Nefretxx sıkma canını hallolur vardır bi hayırı.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Seni kandırıyorlar motoru parayı bastığın anda alabilirsin plaka ruhsatı kendin halledersin.
    cenkito bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    ben motoru alırken galeriden plakasız çıkarmıştım. plaka ve ruhsat işlerini kendin yapsaymışsın keşke.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Pztesi alıp ertesi gün plakanın çıkması mümkün değil yalnız. Sabredin biraz, kazasız belasız kullanmasnız dileğiyle.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Honda bayisi ile honda firmasını nasıl mukayese ettiniz anlamadım. Tamam bayi, firmayı temsil eder ama ruhsat 1 günde çıkacak bir şey değilki. Tanıdık olayı bambaşka bir şey bu arada. Tanıdığınız var ise, biz halk arasında ona taş... diyoruz. 1 saate her şeyi halledebilirsiniz

Biraz sizin bilgisizliğinize gelmiş... Bayidekilerde bu hususta sizi oyalamışlar ve oyalamaya devam ediyorlar... Parayı veren düdüğü çalar arkadaş ! O an motoru evraklarıyla çıkartabilirsiniz, sonra ruhsatı kendiniz de halledebilirsiniz... Bu kadar basit.

Bu arada ruhsat çıkmadan sigorta yaptırılır. Ruhsat çıkınca sigorta bilgileri güncellenir.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İmkan varsa işlemleri iptal ettirip paranızı geri alın. Bu ne rezillik. Başka bayii varsa ordan alın. Plaka çıkmadan çıkaramama diye birşey de yok, faturasını aldığınız gibi motoru çıkarabilirsiniz.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmkan varsa işlemleri iptal ettirip paranızı geri alın. Bu ne rezillik. Başka bayii varsa ordan alın. Plaka çıkmadan çıkaramama diye birşey de yok, faturasını aldığınız gibi motoru çıkarabilirsiniz.
    Kredi ile alıyorsan plaka olmadan alamazsın.

Ruhsata rehin konacak. Rehin için plaka gerekli.
    Blackeagletr, RAMİREZ ve askersss bunu beğendiler.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Motorumun tüm rutin işleri filan tamamlandı.Evrakları kesilmiş.Yani bana gelen bilgilere göre öyle olmuş.Onur Hondanın dediği ise plakasız galeriden çıkışı yapılamaz motorun.Harbiden babamın dediğini anlıyorum.Büyük firmalar adamı neyse.Kredi ile motorumu alıyorum o yüzden beklemekten başka birşey gelmiyor elimden.

ben pazartesi oglen aldim sali oglene heerseyi halledip verdiler....ruhsat once cikti o ruhsatla gidip plaka yazdirdilar..soforler odasindan
    hakkimizda hayirlisi

Motosikleti
    Abi yaş 17 hiç birşeyden anlamıyorum o yüzden biraz cahiliz babamdada bi sabır var yazın bile gelse onun için birşey olmaz.Para derken ne kadar basmak lazım 100-200 ? eğer o kadarsa verebiliriz.Eğer 300-400 civarı ise beklemeye razıyım .En son olarak gidicez çökücez tepelerine o olacak.Kanuni'mi Çarşamba günü öğleden önce aldım.Onuda aldığım kişi plakasını filan yapmıştı.Cuma günü 11 gibi plaka ile gezmeye başlamıştım.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kredi ile alıyorsan plaka olmadan alamazsın.

Ruhsata rehin konacak. Rehin için plaka gerekli.
    Bunu bilmiyordum, düzeltme için teşekkürler.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    onur honda'dan neler çektim bir bilsen.. Tavsiyem bakıma Onur hondaya götürme..

Site sahibi erhan erdil sağolsun sildi konumu..
    birGarip..

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    al motosikleti dilediğin gibi gez, plaka çıkar nasıl olsa, trafik yeni motosikletlere pek bir şey söylemiyor. ( tabi adamına göre değişir )

** fatura yanında olsun tabi.

Motosikleti
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onur honda'dan neler çektim bir bilsen.. Tavsiyem bakıma Onur hondaya götürme..

Site sahibi erhan erdil sağolsun sildi konumu..
    Ramazan abi ne yapalı bilemiyorum benimle beraber cb 125 e alan bi abi var sağlamtaştan onun motor dün çıktı benimkinin daha plaka çıkmadı.Gidicen basıcam dükkanı kaçırıcam benim öteki motorun plakasını takıcam gezicem en sonunda artık bekleyemiyorum 1 hafta olucak pazartesiye kaydırmışlar işi az önce telefon geldi.

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    sabah bayiden gelen evrakları ( fatura . trafik uygunluk belgesi ) teslim ettim akşama plaka elimdeydi
    günler diye bişey yok saatlik tekirdağ da bu iş

onur honda dan memnun değildim
    honda cıvıc rutin bakım için servise 2 kere gittim daha da yolum düşmez aga
    komik olan sürücü koltuğunun arkasındaki plastik cıkmıştı çirkin duruyodu bütün servis toplandı yerine takamadılar :D yapamadılar üstüne bi dunya da beklettiler. en sonun yenisiyle değiştirelim demeye getirdiler. istanbul VİP honda da ki usta tek başına 3 dk sını almadı iş bilmek başka bişey :D

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    kredi ile alırsan maalesef, motoru sana anahtar teslim vermek zorundalar. motor üzerinde hacz hakkı saklı olacağı için. bu yüzden de ruhsatı ve plakayı kendileri halleder. nakit yada kartla alırsan kendin 1 günde halledersin muameleleri.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı nefretxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan abi ne yapalı bilemiyorum benimle beraber cb 125 e alan bi abi var sağlamtaştan onun motor dün çıktı benimkinin daha plaka çıkmadı.Gidicen basıcam dükkanı kaçırıcam benim öteki motorun plakasını takıcam gezicem en sonunda artık bekleyemiyorum 1 hafta olucak pazartesiye kaydırmışlar işi az önce telefon geldi.
    boşver riske girme. biraz daha bekle. için rahat gezersin pazartesiye kaldıysa yapacak birşey yok onur honda bu yapar
    birGarip..

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kredi ile almamış arkadaş... Kredi ile motor alıcaklar, yani taşıt kredisi çekenler aracına kasko yaptırmak zorunda. Bireysel ihtiyaç kredisi çekin, ek masraflardan kurtulun....

Motosikleti
    Hornet 650
    Senin bayi vasitasi ile kredi olayin var sanirim onda problem cikmistir buyuk ihtimal, bayide salliyor olabilir, ama bunu Honda nin hatasi olarak kabul etmk sacmaliktan ote degildir. Ben motoru alirken parasini verdim pesin 1 gun sonr trafige imza attim ertesi gun plaka, ruhsat herseyiyle kontrol edilmis kullanima hazir makinama atladim. Bu kadar basit.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)