Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SEYHAN 250 CC FAR NASIL?

Motovento
    REKLAM ALANI
    D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar, seyhan 250 cc orjinal farını chooper motora almayı düşünüyoruz. Nasıl faydalı olur mu iyi aydınlatır mı ? Xenon takacaz içine. GECe görüşte sıkıntı yaşamamak için özellikle daha büyük olduğu için almayı düşünüyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    adam akıllı cutoff çizgisi olan bir mercek ile xenon takmayacaksan hiç takma, karşındaki insanı da düşün. İyi aydınlatma istiyorsan güçlü bir ampül tak, açısını iyi ayarla fazla fazla yeter

Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam akıllı cutoff çizgisi olan bir mercek ile xenon takmayacaksan hiç takma, karşındaki insanı da düşün. İyi aydınlatma istiyorsan güçlü bir ampül tak, açısını iyi ayarla fazla fazla yeter
    Sence alınır mı hocam 160,00 TL, xenon um var, ancak bu farın çakmasını alıp takmıştık ama fazla işe yaramadı. orjinal da iyi olur diye düşündüm.

cutoff ne hocam k.bakmayın anlamadım. biraz yabancıyım bu terimlere

SEYHAN 250 CC kullanan yok mu arkadaşlar. Bir fikir verseniz

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    orjinalle cakmanın pek farkı olmaz ben mct ye dusunmustum 50 tl ye bulmustum sonra batım far tası falan aynı boyutta bı deısıklıgı yok kalıtelı ampul takın 55 w yeterlıdır

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    kendi farı ışık hüzmesini dağıtmıyordu 50 liraya tipi aynı aynası farklı olanı aldım o da utanmasa futbol sahası kadar alana dagıtıcak kısaca ikiside boş ybr esd farı bi-xenon mübarek yanında :D o kadar yanı

Arkadaşlar o motora uymaz ki, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-acil-satilik-rr-t-gidon-cc-buyutecegim-138656449/detay bu motordan var arkadaşlar,

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    merceksiz xenon karşıdan geleni de önünde gideni de kör eder, kazaya sebebiyet verirsin, vermesen bile çok fazla küfür yersin. Cutoff çizgisi merceğin belli bir noktadan sonrasını aydınlatmaması. Yani ışığı dağıtır ama belli bi noktadan yukarı vermez, böylece yolu iyi aydınlatırken başkalarının gözünü kör etmez. Masraf yapıp kaliteli bir mercek almayacaksan sadece xenon takıp trafiği rahatsız etme, kaliteli güçlü bir ampül al gayet güzel aydınlatır. Not: Ampül alırken bembeyazını almamaya özen göster. Güzel görünür ama yağışlı havada görüşün azalır. Beyaza yakın sarı ışık tercih et

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    mercekleri 20 ile 50 liraya bulursun oto elektrikcilere yada nete bak gerisi el becerisi far cok büyük geniş geniş yer var

Alıntı hasanfuat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mercekleri 20 ile 50 liraya bulursun oto elektrikcilere yada nete bak gerisi el becerisi far cok büyük geniş geniş yer var

Cvplar için herkese teşekkür ederim.

Hasanfuat hocam, Seyhan 250 farını alayım mı, benim motorun orjinal farı 100 TL, Seyhan nın 150

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)