Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hafif Kazalı motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç kimse küçük bir kazayla , sadece granajı kırılan 6000 tl piyasası olan , 9900 km deki motoru yarı fiatına satmaz. İyi araştırın (toplumda , yalan beyan , kendini kandırma , ne yaptığını , ne dediğini bilememe gibi tuhaf alışkanlıklar başladı dikkatli olun )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Al naked olarak kullan.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynaları yok bulaşma

Arkadasım Cbr bu Commuter degil !!!

Cbr in aynası Far üstü,Camdadır,Bak bakalım motorda cam veya CBR kafası görebiliyormusun ? Ybr Esd kafası var.

Bende uzak dur diyorum

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bunun hafif kazası olsaydı adam ybr125 kafası motorcularda sorup soruşturup uydurmazlardı. ha akıllarda soru işareti kalmasın belki naked seviyordur diye e o zaman gidonu neden orginal konumda e neden dünyanın parasına bunu aldı. ön karenej o motoruda 3.500 e dahası pazarlıkta olucak düşürmezdi.birde askere daha gitmemiş elaman ne hoyrat kullanmıştır.
    uzak dur

Motosikleti
    tvs apache
    uzak dur granaj masrafı zaten en az 1500e patlıycak sana buda eder 5000tl noteriydi sigortasıydı 350 400 öyle 5400 ettimi (o kadar tutmaz diyen arkadaşlar belki çıkar sadece benzin deposu +400 tl)
    ne kazası yaptıgını bilmiyorsun dese bile inanma ilerde sana 300 400 tl de öyle masraf çıkarsa geldimi motor sana 6bin tl ye yakın paraya

2.el temizlerinden al 3 5 fazla ver sıkıntısı olmasın

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bir ihtimal granaj harici masrafı yoksa ve ben zaten naked seviyorum diyorsan olabilir. bu halini daha çok sevdim keşke üretseler.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    dostum motorun depoda SAĞ KISIMDA ezik var,
    ve o eziğe bakılırsada şasiye kadar yaslamış olmalı,
    1000 lira masraf olsa kendısıde yaptırır zaten,
    SAMET abi'de söylemiş.

FİYATI ÇOK İYİ,
    ama çok düşünmelisin,
    bu şekilde kullanmak içinde alınabilir YBR ESD kafa grenajı hiçte kötü durmamış,
    Fakat dediğim gibi MAŞAYA VE ŞASİYE iyice bak ve baktır...

madcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F
    En cok para tutacak parcaları grenajları olacaktır ama muhtemelen sahibi bunu bu şekilde kullanıyor belki sende bu şekilde alıp peyderpey yaptırırsın depoda hasar var orjinal sıfır 1000 tl tutar çıkma içine sinmeyebilir istersen servislerden birini arayıp fiyat analizi yap takriben ne kadar harcayacaksın anlarsın. misal benim gordugum hasarlar: kafa grenajı yan grenajlar depo far sinyaller aynalar fren maneti gidon topuzları arka sele ve sag sol pegler "fotograflardan anlaşılan bu bolgeler hasarlı" sor bakalım ne cıkacak

Motosikleti
    Gsxr1000
    bu motorun bu hale gelmesi icin 2 ihtimal var. 1. sag taraftan araba çarpmış ve motoru altına almış arabanın önsol lastigi eksoz korumalıgını oyle ezmiş. depoyuda karter koruması ezecegini düşünüyorum. 2. sürüş halindeyken motoru yatırmış ve yatık vaziyette bir arabanın altına girmiş.

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    Arkadaş 1000-1500tl için kimse motorunu nerdeyse yarı parasına vermez... Alır yaptırır binmek istemiyorsa kenara koyar satar, yada biner müşterisini bulduğunda verir, servise götürelim, servis şase ve yönlendirmede sorun yok derse servis ücretinide ödeyerek alalacağım, eğer servis şase ve yönlendirme sorunu var derse hiçbir masrafına karışmam diyerek bir konuş istersen motoruyla ilgili bildiği ama bilmezden geldiği birşey varsa yanaşmayacaktır...
    Çakal çok ön amortisör kovanları yamuluyor düzelttirip ya şase rengine yada farklı bir renge boyatıp benim böyle hoşuma gittiği için boyattım diyorlar...

Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    ben en iyisi birazcık daha para biriktirip 2011 model alayım ...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadas son durumu net yazayım basından berı o motora müşteri oldum parça fiyatlarını araştırdım eksiklerini vs far kafa granej depoda eziklik vs adam 3250 den 50 tl aşagı bile inmedi ...haatta ardaşı almaya gönderiyordum.evet fıyatı normale göre ucuz ama hesap yapsan zaten 1-2 ay ıcerisindeki tüm yenı kasa cbr ların fıyatını 300-500 aşagısına bulursun örneğin nerdesin bilmiyorum ama bu motoru alman gelmen vs bunlar hep para parcaları hesaplasan 1000-1200 yese 4500 gibi bir rakamlara gelecek kaldıkı o paraya yada az bıraz daha dazlasına kazasız sağlam yenı kasa cbr düşebilir ve sen satarkende kolay satarsın bunun depoda hasarlı depo yapılacak boyanacak ön düzene gelince böyle kazadan hasarsız olması bence zor gibi...düşebilir diyorum çünkü ben 19000 km deki gri turuncu 2011 model cbr mı 4800 satmıstım cok ama cok acıl nakıt lazımdı baska uygun motor bulmustum kacırmamak adına sattım.... gelelim asıl konuya vazgeçme sebebime adam motorcuymus sızce 300-500 toplanacak olsa adam sıze bırakırmı toplar hem işçilik parası bile vermeden satar kar eder....asıl konu bu madem şasesi sorunsuz adam neden kendisi yapmıyor yada yaptırmıyor ve neden bu kadar ucuz motor hala satılmadı bence bu soruyu kendıne bir sor......

-Alperen- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar 125
    Motorun hafif bir kazadan dolayı gıranaj problemi vardır
    bence bu motorda başka problemlerde var. Sorsana motor ordan nasıl kaza yapmış taş falanmı düşmüş yukardan ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)