Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sürücü Kursları Neden Var ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet neden var acaba amaçları nedir neden böyle sorumsuz bunlar ?

Bugün ehliyete yazılmak için kursa gittim ilk kursta sordugum sorular şunlar. ( B sınıfım var )

- A2 İçin yazılacaktım

- Peki buyrun

Fiyatta anlaştık neyse....

-Motor ile ne zaman sürüş yapabilirim daha iyi öğrenmem açısından ?

-Bizim motorsikletimiz yok kendiniz bilmelisiniz yoksa giremezsiniz

-

- Peki ben motoru biliyorum sınava neyle giricem ?

-Kendi motorunuzla

-

- Peki direksiyon sınavı ne zaman ?

- Ocakta ama o zaman girmenizi tavsiye etmem çünkü 10 km yol gidiceksiniz ( bunu demesinin nedeni ise kış şartları neymiş düşeriz yok hava şartları başarısız olurmuşum .)

- E peki müfettişler o kadar cahil mi bu adam buzda nasıl motor sürücek diye.

- Beyin FATAL ERRORR !!!!!

Çok komik ülkemin kursları adı kurs görevi öylesine kayıt yapmak.

Diğer sürücü kursuyla anlaştım artık nasıl bi motor vericekse ehliyetsiz motor sürenlerden yana değilim hic bir zamanda ehliyetsiz araç kullanmadım ama demek ki hic sürmesek gelsek ne olur bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende yazıldım kasımda direksiyona giricem ben 300 tlye anlaştım sen kaça anlaştın ?

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Diyeydin ya peki bu kursa verdiğim paraya ne olarak dönecek diye. Yazılı sınava internetten de çalışılır önemli olan direksiyon. Tabi bizim kurslar eğitim vermeleri gerektiğini bile bilmiyor

bide banada kendin öğren dediler kursun motoru yokmuş sınavdan sınava geliyormuş :D

Alıntı furkanesen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yazıldım kasımda direksiyona giricem ben 300 tlye anlaştım sen kaça anlaştın ?
    250 ye anlaştım ama öğrenci oldugum yerde anlaştım edirne keşanda daha ilgi alaka var burda yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Kendin öğren mantığı nedir ya bu müfettişler buz üstünde bana motor sürdüreceklerine gidip kursa eğitim versin .

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ne diyeyim bizim millet araştırma duygusu yok ben ehliyete yazılcam diye tam 7 tane kurs gezdim hepsinden ayrı fiyat aldım motosiklet modellerini bile öğrenmiştim hatta yazıldığım kurs hemen alt katta 2 tane motorumuz var bunlarla öğreniceksiniz diye göstermişti

Araştırdım il de olan 2 tane kurs :D al birini vur ötekine.

hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    abicim kursa olsa ne yazar. sınav yok ki ortada. bekle bekle hala a2 sınavı olacak da ehliyet alacağız.agustos sonuna yetişemezsin, 13-14 eylül e dediler, eylül geldi sınav yok, şimdi? sınav tarihi bile belli değil. kısaca balık baştan kokarmış.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

Bu kadar sorumsuz kurs olur mu anlamadım bence bu ilden ile ilçeden ilçeye farklılık gösteriyor

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Bende kendi kursumu kötülüyodum 2007 model cbf 150 ile eğitim vermediler ama motoru verdiler istediğiniz kadar sürün gelin dediler sürdük kafamıza göre.

Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kendi kursumu kötülüyodum 2007 model cbf 150 ile eğitim vermediler ama motoru verdiler istediğiniz kadar sürün gelin dediler sürdük kafamıza göre.
    Öyle bişise süper olur :D koyarım benzinin gezerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)