Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir salı gecesi hatırası :) (resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    Valla akşam ustu iş yerinden arkadaşla bostancı da bulusup Fener macını izlicektik..

bi iki kişiye haber verdik.. sonrasında akşam bi baktıkki 10 kişi falan olmuşuz yaa guzeldi valla akşam ama bi daha beers e gidicegimizi sanmıyorum cunku iyice ticaret oldu adamlar.. yok artık valla...
    yoldan gecerken bizi gören perilde aramıza katıldı gecemizi renklendirdi...

eee Fenerde yendi Barca da yendi.. guzel bi akşam oldu valla.. superdi

sonrasındada maltepeye dogru sahilde gezinti yaptık SL çetesiyle parkettik motorları toplu gezinti yaptık oda cok keyifliydi...

saolun arkadaşlar... yarın akşam ustu yine tekrardan sahilde buluşmak uzere diyorum

Gelelim fotolaraaa ...

dizdik SL leri gene beers in onune

perilin makinada bi boy ölcüsü alalım dedik...

KARŞIYAKAMMMMM::: ÖLÜRÜM SANAA :::

KSK FOREVER ... 35½

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali Sungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 125 cc
    Sevgili Ceko 35,ben de Bornovalıyım,Kadıköy de oturuyorum.SL 150 ve Vespam var.Birgün tanışalım mı?

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    ya arkadaşlar, özellikle kadıköy yakasında oturan arkadaşlar şu buluşmaları bildirseniz de biz de gelsek olmaz mı?
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valal süper bi karşılaşma oldu..caddeden eve dönüyodumbaktım bizim keewaylar orada,hemen uğrayayaım dedim
    gerçekten güzel muhabbetti arkadaşlar,konuştuğumuz organizasyonlar olursa bu senen burası yıkılır vallahi

ceko valla bırakma sen bu işleri tam gaz devammm,bi de resimçekerken haber et yaaa,yamuk yumuk çıkmayalım)

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    güzel bir buluşma olmuş...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    ya ben sadece mac izlemeye gitmiştim valla sonra arkadaslar gelince aha boyle olduk işte...guzel oldu beee..

Ali Sungur tabiki buluşalım tanışalım, birlikte keewaylerle gezelim... toplantı zamanlarında buradan daha onceden haber veriliyor, o buluşmalarda mutlak tanışıcaz

Crato dostum gercekten oyle planlanmış bi buluşma degildi.. anlık haber verildi ve toplanıldı işte... valla diger yapılacak party lerde kesin goruselim dostum...

peril iyiki gordun bizi geldin... gerci senle pek muhabbet edemedik ama olsun napalım...
    KSK FOREVER ... 35½

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    arkadaslar.bundan sonraki toplantıları keeway superlight fun club adlı forumda vericez.her ne kadar aramıza cbr lar da gelse de memnunuz hayatımızdan.şaka bir yana.model kısıtlamamız tabi ki yok.hepinizi bekleriz.gercekten guzel bir geceydi.en yakın zamanda yeniden organize oluruz inşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler