Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

yeter ya sıkıştırmayın artık.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Leike gitti kaldık kawaya
    işten çıkmışım. mecidiyeköyden scooterla dönüyorum. vatan caddesi-bayrampaşa sapagında amcamın biri sw loganla beni sıkıştırmaya başladı sapağa gelirken artık sinirlendim. sağa attım kendimi baktım yerde duba. manevra yapmak için çok geç. vururum atar diye düşünürken duba yumuşak olanlardan çıktı hızım 30 yada 40 tır en fazla. zaten scooterla yavaş gitmeyi seviyorum. duba yumuşak oldugu için ön teker vurunca yamuldu ve teker üstüne çıktı. teker kitlenince bende kendimi riske atmadan motoru attım. yere düşmedim. açıkcası sinir yaptıgım için kendime kızıyorum. motorda bişey yok ben zaten düşmedim. bu arada motoru yerde görüp hemen duran ve bişeyin varmı kardeşim yardım edeyim diyen otomobil sürücüsüne bir kez daha teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    kanka dikkat et kendine o amcanında varyaaaaaaa anladın sen onu...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Çok geçmişler olsun kardeşim... aMan .. aman daha dikkat et.. onlar dikkat etmiyecekler.. hep sıkıştıracaklar.. gözünü her zaman dört aç kardeşim...Ne kadar burda yazsakta otmobil şöförleri ve diğer araç sürücüleri motorsikletliye acımıyorlar .. tekrar geçmiş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka dikkat et kendine o amcanında varyaaaaaaa anladın sen onu...
    allah razı olsun abim. kavgada etmek istemiyorum kimin ne oldugu belli değil artık.

Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmişler olsun kardeşim... aMan .. aman daha dikkat et.. onlar dikkat etmiyecekler.. hep sıkıştıracaklar.. gözünü her zaman dört aç kardeşim...Ne kadar burda yazsakta otmobil şöförleri ve diğer araç sürücüleri motorsikletliye acımıyorlar .. tekrar geçmiş olsun
    sagolasın. genelde dikkatliyimdir. duba çıkıcagını tahmin edemedim. sağdan gidiyim hiç bulaşmadan dedim ama olmadı işte.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Çok geçmiş olsun bende hergün mecidiyeköyden bu yakaya scootarla geçiyorum neler çektiğimizi bi biz biliyoruz :(
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu bu otomobil kullanıcıları ne sanıyor kendilerini ya

büyük geçmiş olsun

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Yanında çürük domates yada yumurta olacak atacan camına
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçmiş olsun kardeşim. ben kafaya koydum, sıkıştıran otonun plakasını alıp direk şikayet edeceğim. zaten telefonla bile yapılan ihbarlar cezaya çevriliyor.
    yapmazsam şerefsizim... hem plakayı da kaydedip trafik.gov.tr den takip edeceğim.
    mnmnmnmnmnmnnnnnnnn kydddddmmmmmm
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Ehliyetiniz, ruhsatınız var, vergileri de tıkır tıkır ödüyorsunuz, en başta da bu ülkenin vatandaşısınız. O şeridi tüm araç sürücüleri gibi kullanmaya sonuna kadar hakkınız var. Şeridi trafik kurallarına uygun olarak kullanın, orası o anda size ait.

Tüm motosiklet kitaplarında geçen bir kural: Şeridinizi koruyun, tüm şeridin size ait olduğunu çevrenizdekilere belli edin, ancak bunu yaparken trafiğin genel akışına engel olacak veya öndekileri sıkıştıracak hızlarda olmayın.
    Üç boyoz bir kola

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Herkese teşekkür ederim. anlamadıgım yavaş gitsen bi dert hızlı gitsen ayrı bi dert. bence bile bile yapıyolar abi.

Motosikleti
    BMW F-650
    Geçmiş olsun. anasının babasını tanımadığı insanlar var trafikte. bunlardan birisine rastlamak tatsız tecrübeler ile başbaşa bırakıyor insanı.

Örnek: Arkadaşım ve ben, bugün saat 1,30 gibi, Tuzlaya doğru seyir halindeyiz. modifiyeli bir Pejo 206, sağlı sollu sıkıştırdı...trafik ışığında yanıma geldi, adam solda ben sağdayım. yeşilin yanması ile beraber eleman gazı kökledi ve hooopppppp, sağa direksiyon kırdı..Sebep? eleman sağdaki yola girecekmiş.
    1- Neden adam gibi şeridine girmiyorsun?
    2-Acelen mi var? ozaman bunu belli et, insanlar yol versin.

Saat 3,30 bostancı dönüş istikameti...motorda ufak bi problem var, zaten diken üstünde gidiyorum.Arkamda bir beyaz ford Connect. selektör yapıyor, sağa kırıp yol veriyorum, adam da sağa kırıyor, yol alsın diye hızlanıyorum, adamda hızlanıyor, yavaşlıyorsun o da yavaşlıyor, ve buraya dikkattt, eleman sağ tarafımdan ani bir gaza basma ile önüme kırıp aklınca beni Solluyor. (sağlıyor aslında)

bir motosikletli bir gün bir araba sürücüsünü öldürürse, bunu kesinlikle kınamam. anlayabiliyorum çünkü. hayvan bol ne yazık ki..en güzeli bu hayvanları teşhir etmek. arada birisini yakalarsan kaportasını baştan başa tornavida ile delik deşik edeceksin. lastiklerini indireceksin. bu hayvanların başka yola geleceği yok.Çok sinirlendiğim bir akşam. Kusura bakmayın. Bu ülkenin eğitimli insanlarını; hiç bir hayvan, cahil onun bunun çocuğunun riske atmasına tahammül edemiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    işte küfür etmek istemiyorum. tamam 4 4lük motor kullanmıyo olabiliriz. ama biraz daha saygı ya. yazın iyiydi. hafta sonları fatih kilyos yapardım sahilden scooterla. trafikte yol verenlerde olurdu vermeyenlerde. ama kışın hepten hiçe sayılıyosun.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Anıl_B. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. anasının babasını tanımadığı insanlar var trafikte. bunlardan birisine rastlamak tatsız tecrübeler ile başbaşa bırakıyor insanı.

Örnek: Arkadaşım ve ben, bugün saat 1,30 gibi, Tuzlaya doğru seyir halindeyiz. modifiyeli bir Pejo 206, sağlı sollu sıkıştırdı...trafik ışığında yanıma geldi, adam solda ben sağdayım. yeşilin yanması ile beraber eleman gazı kökledi ve hooopppppp, sağa direksiyon kırdı..Sebep? eleman sağdaki yola girecekmiş.
    1- Neden adam gibi şeridine girmiyorsun?
    2-Acelen mi var? ozaman bunu belli et, insanlar yol versin.

Saat 3,30 bostancı dönüş istikameti...motorda ufak bi problem var, zaten diken üstünde gidiyorum.Arkamda bir beyaz ford Connect. selektör yapıyor, sağa kırıp yol veriyorum, adam da sağa kırıyor, yol alsın diye hızlanıyorum, adamda hızlanıyor, yavaşlıyorsun o da yavaşlıyor, ve buraya dikkattt, eleman sağ tarafımdan ani bir gaza basma ile önüme kırıp aklınca beni Solluyor. (sağlıyor aslında)

bir motosikletli bir gün bir araba sürücüsünü öldürürse, bunu kesinlikle kınamam. anlayabiliyorum çünkü. hayvan bol ne yazık ki..en güzeli bu hayvanları teşhir etmek. arada birisini yakalarsan kaportasını baştan başa tornavida ile delik deşik edeceksin. lastiklerini indireceksin. bu hayvanların başka yola geleceği yok.Çok sinirlendiğim bir akşam. Kusura bakmayın. Bu ülkenin eğitimli insanlarını; hiç bir hayvan, cahil onun bunun çocuğunun riske atmasına tahammül edemiyorum.
    bunalrın anasını herkes tanıyordur
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çok Geçmiş Olsun.. Kendimize Dikkat Edelim.... Yollar Hanzo Dolu....

Motosikleti
    BMW F-650
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunalrın anasını herkes tanıyordur
    terbiyemi bozmıyım dedim, ama bir şeyi farkettim, bu adamlar motosikletlileri her geçtiklerinde adeta orgazm oluyorlar. kendilerini bir yarış psikolojisnin içine sokmuşlar. nedendir bilinmez.

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Anıl_B. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    terbiyemi bozmıyım dedim, ama bir şeyi farkettim, bu adamlar motosikletlileri her geçtiklerinde adeta orgazm oluyorlar. kendilerini bir yarış psikolojisnin içine sokmuşlar. nedendir bilinmez.
    Yok, merak etmeyin. Ben her sabah onlara benzer orgazmları yaşatıyorum otobanda, ama öbür türlü, annarsınız...!
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    geçmiş olsun ama beni bu güne kadar sıkıştıran olmadı bazen yol vermeyen oluyo kıvrılıp önüne geçiyorum bende ona yol vermiyorum kornaya basıp duruyo işte bu çok zevkli oluyo
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun ama beni bu güne kadar sıkıştıran olmadı bazen yol vermeyen oluyo kıvrılıp önüne geçiyorum bende ona yol vermiyorum kornaya basıp duruyo işte bu çok zevkli oluyo
    aman abi ya sadistin birine denk gelirsin. Kendine dikkat et.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bunlar cok doğal şeyler.. Ben de gecen hafta Motoru Giresun dan Rize ye götürürken Trabzonda Siyah bir BMW sıkıstırdı ; Tırların arasında bıraktı beni.. Alısmak lazım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

terbiyesiz ve kafasız insanlar yazık onlara
    geçmiş olsun arkadaşım..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)