Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ŞAHİN'Cİ ile imtihanım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    sözlerime başlamadan önce ŞAHİNCİ kelimesini kullandığıum için şahin, doğan serçe, murat 124 marka otomobilleri adam gibi kullananlara sataşmadığımı belirtmek isterim. motor kullanmaya başladığımdan beri en fazla tacizi eden sürücüler Şahin veya Doğan marka araba kullanan sürücüler olduğundan mütevellit o kelimeyi kullandım.

Bu gün, akşam trafiği ve işlek bir caddede sağ şeridimde, olmam gereken yerde ve hızda ilerliyorum derken dolmuşÇU !Ağabeyimin! yolu sahiplenmesi yetmezmiş gibi ŞAHİNCİİ dediğim apaçi bi kardeşim sağdan sağdan önüme direksiyonu kırıp duruyor 1 dedim 2 dedim 3. ye kornaya asıldım ve adama bağırdım artık. zaten sağ şeritteyim burnunu sokup duruyor o kadar dellendimki inip kaskı kafasına çakacak,tek tekmeyle aynasını kıracaktım. Ama hanımefendi kişiliğimi bozmak istemedim

bu da yetmezmiş gibi 2 gün önce ŞAHİNCİİ dediğim saf kan apaçi bi vatandaşımız saat 22:38 suları bommmboş yolda arkama takılıp takip etmeye başladı. tenha bir yoldayım ve sanırsam bayan olduğumu anladı. hemen en yakın benzin istasyonuna saptım ve gitmesini bekledim. fakat ne mümkün sülük gibi yapıştı. ilerde sağa çekmiş beni bekler. hemen polisi aradım ve durumu izah ettim.hallettiler..

neyse işte o kadar şişirdiki bu yaratıklar beni inanın gündüz işim olsada çıkasım gelmiyor motorla. dolmuş otobüs taksi Yaya Şahin Doğan kamyon cip valla tırsıyorum...

yine bu gün gündüz ters yola çaaat diye burnunu çıkardı bi araba sakin sakin gidiyorum Allahtan . koryaya bastım ama abim dalgın çıkardı arabanın önünü. milimi milimine yan vere vere durdum. frenlerimi çok iyi kullandım bu sefer. ( kazanın tecrübesi ) adam benden özür diliyo abi dedim yaralansam veya ölsem özrümü var bu işin Allah aşkına.daha benden özür diliyo. tamam dedim yola devam.

her yerden her an herşey çıkabiliyor.. hep tetikte hep dikkatli olsamda herkes öyle değil..

bayağı dolmuşum Deli ediyorlar beni trafikte arkadaş !!!!
    yinede seviyorum motorumu, motor kullanmayı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Hep söylemişimdir... OTOBÜS-MÜNÜBÜS-TAKSİ- gördüğünüzde dikkan edin...

DOĞAN,ŞAHİN, gördüğünüzde ya gazlayın geride bırakın ya da çekin sağa bir sigara yakın arkadaş.

Şahin, doğan kullananları zaten herkes biliyor. Süzme katıksız çocuğu olduğunu sözlemeye gerek yoktur değilmi ? Söz meclisten dışarıdır bu arada... Kimse üzerine alınıp trip yapmasın.

Bir süredir Ümraniy/Dudullu semtinde kalıyorum. El freni çekip dönenlermi dersiniz, lastik yakıp ateş edenlermi dersiniz, yanlarken park halindeki araca çarpıp kaçanlarmı dersiniz... Polis demesin kimse ! 1 aydır çarpıp kaçan araç bulunamadı, plaka belli olduğu halde . . !

Dikkat edin, şahin gördüğünüzde kaçın.... Kardeş nasihatırdır.
    CEM., Thracian, shrek ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim baya bir dolmuşsunuz normaldir tabi hem bayan hemde motosiklet kullanıcısı olmanızdan kaynaklanıyordur. Kazasız Belasız Sürüşler.
    zeytinezmesi bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Ne kadar özgür bir ülkede olsa türkiye tabi oldugu kadarını görüyoruz saçlarınızı toplayıp kaskın içine saklayın.

Aksi halde rahat edemezsiniz bu bir gerçek.

bahsettginiz olayları nerdeyse ben hergün yaşıyorum fakat işin kötüsü bu tehlikeli ölümcül anlar bana dahi sıradan gelmeye başladı.

hayırlısı bakalım..
    zeytinezmesi ve cenkito bunu beğendiler.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence siz yinede motosiklet kullanırken bayan olduğunuzu belli edicek kılık kıyafetlerden uzak durun.

Taksi, dolmuş, kamyon, hanzo, öküz trafik bunlarla dolu, artı bayan olduğunuz belli olursa tehlike ikiye katlar. Aman dikkat yani

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    olabildiğince gizlenmeye çalışsam da arada saçımı toplamaya üşeniyorum
    cenkito bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Önüm açıksa abanır gaza uzarım valla öyle apaçilerın yanından yoksa ya o benı dover ya ben onu sonu öyle biter

mertoztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    malesef bayanlara saygısızlıkda sınır tanımıyorlar, yengem motordayken bir şahinci önüne geçmekle yetinmeyip yoluna boş bira şişeleri atmış (Ankara Nato yolu civarında)

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Alıntı mertoztekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef bayanlara saygısızlıkda sınır tanımıyorlar, yengem motordayken bir şahinci önüne geçmekle yetinmeyip yoluna boş bira şişeleri atmış (Ankara Nato yolu civarında)
    ya hadi onune kirdinda bos bira sisesi nedir arkadas ! yuklenecen gaza indirecen bira siselerini neyse sakinim !
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

Motosikleti
    Yaa bi abimiz vardı şırıngaya bişey yağımı yoksa bişey vardı adı gelmıyor aklıma her neyse bi zıkkım koyuyordu arabanın caktırmadan arkasına sıkıyordu arabaalar durdugunda sıktıgı şey arabanın ..................... ediyordu yanı :D temas ettıgı yerlere o sısteme gecmek lzm aslında

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bu gibi durumlar da bizler için en iyi şehir içi aracı bu olduğu kanaatindeyim
    CEM., zeytinezmesi, cenkito ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa bi abimiz vardı şırıngaya bişey yağımı yoksa bişey vardı adı gelmıyor aklıma her neyse bi zıkkım koyuyordu arabanın caktırmadan arkasına sıkıyordu arabaalar durdugunda sıktıgı şey arabanın ..................... ediyordu yanı :D temas ettıgı yerlere o sısteme gecmek lzm aslında
    hidrolik yagı demişti sanırım.

fakat seyir halinde olan arabanın arkasına hidrolik yagını sıkamazsınız ayrıyetten sıktıgınız gibi üstünüze gelir seyir halinde oldugunuz için.

ancak arabanın önüne geçilip yapılabilir buda tehlikeli ve önermedigim bir durum.

tehlikeyi farkettginiz anda motoru yavaşlatıp saga çekin.

sen şirınga sıkarsın adam kafana silah sıkar ödeşmiş olursunuz.

tehlikeli hareketler

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad doğan a şahine sıksan ne olacak komple boyatması kaç kuruş ki
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    hocam Sizi sıkıstırıcak durumda ıse şehir içi trafık vs ıse hanı ışıklarda fln muhakkak arkasına caktırmadan sıkarız ya :D . ondan sonra o sağ biz selamet :D sonra durup bı bakıcak . Düşüncek düşüncek vaaaaay i*ne motorcuuuuuuu dicek zuhauuaha :D

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    gta modunda drive by yapmalı

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Sahinci , minibuscu, apacilerden gordugum tehlikeli hareketlere karsilik onlerine gecip hizimi kontrollu sekilde dusurerek korna calmalarini ve birazda olsa sinir olmalarini saglayarak psikolojik olarak rahatliyorum . Sizede tavsiye ederim. Motosikletlileri bir nebzede olsa fark etmelerinide saglamis oluruz.

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Benim de belalım servis ve panelvan tipi araçlar. Arkadaş bir tane bile akıllı çıkmaz mı içlerinde, ama yok çıkmıyor. Artık gördüğüm yerde kaçıyorum.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ne kadar saygı ve hoşgörü çerçevesinde kullanmak istesem de motorumu, çileden çıkarıyorlar sabır diyorum hep.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    O değilde bu gün ışıkta arabaların arasında ilerlerken kırmızı da bütün trafik Durmuş bir haldeyken şahinin tamponuna ayaklık takılıp kırıldı adamın da sucu yok ta işte yine de Şahin den geldi başıma aklım hala orda .

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    illet birşey öyleleri..

sen rüzgardan dalgalanan saçları gizlemeye bak..bayan bir motosikletliyi takip etmek ne demek.. adilik bu.. resmen adilik..
    zeytinezmesi ve otopsici bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)