Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sym fıddle ye revit jupiter mont fazla mı

Motovento
    REKLAM ALANI

hayırlı akşamlar herkese. merak ettiğim konu başlığında yazdığı gibi. ilk önce cbr 125 alacaktım nasip olmadı. param sym fiddle yetti inşallah 1 hafta 10 gün içnde alacağım. ama ben montu ve pantalonu önceden almıştım. mont revit jupiter pantolon tec 90 bu büyüklükte ki motosiklet için bu kıyafetler çok mu abez kaçar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat

Eski motorum ve ben karşındayız . Bende senin gibi konu açmıştım , kötü mü görünüyor diye.

Sonradan anladım ki kötü görünüp görünmediği umrumda da değilmiş! Canım tatlı.

Ha birde resimde eldivenlerim yok, Eldiveni sakın es geçmeyin bence kask kadar önemli neredeyse çünkü düşünce yere ilk temas eden yerimiz , ellerimizdir.

Mont revit tarmac bu arada.
    porlanoche bunu beğendi.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Güvenliğin fazlası olmaz, her zaman eksiktir. Senin motorun 20yi geçmese bile trafikteki araçların çoğu 200ü geçiyor. Gerisini sen düşün
    porlanoche bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Hiç abes kaçmaz. Canını ne kadar çok seviyorsan o kadar giyinirsin. Beni korumalı kıyafetlerle gören bir motorcu abi sende r1 mi var ne var diye sormuş scooterı görünce şaşırmıştı.
    Yaptığım kazada sadece korumalı botlarım yoktu ve ayağım kırıldı. Normal bot vardı. Spor ayakkabı olsa düşünemiyorum.
    porlanoche bunu beğendi.

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://n1309.hizliresim.com/1f/q/sxzvn.jpg

Eski motorum ve ben karşındayız . Bende senin gibi konu açmıştım , kötü mü görünüyor diye.

Sonradan anladım ki kötü görünüp görünmediği umrumda da değilmiş! Canım tatlı.

Ha birde resimde eldivenlerim yok, Eldiveni sakın es geçmeyin bence kask kadar önemli neredeyse çünkü düşünce yere ilk temas eden yerimiz , ellerimizdir.

Mont revit tarmac bu arada.
    dostum yalnış anlama ama yanlış yapmıssın tarmac air yazlık mont yok bişey yok ve 400 lira. kışın giyilmez yağmurda giyilmez. soğukta da giyilmez. bence sat jupiter al.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Motora mont giydirmeyeceksen eger , aynaya bak ve revit giymeye deger birimisin ona bak .
    porlanoche ve ilkeronat bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı porlanoche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yalnış anlama ama yanlış yapmıssın tarmac air yazlık mont yok bişey yok ve 400 lira. kışın giyilmez yağmurda giyilmez. soğukta da giyilmez. bence sat jupiter al.
    Kşın sürersem içime kalın birşey giyerim olur biter.Yazın ben gayet memnunum revit tarmac ımdan.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kşın sürersem içime kalın birşey giyerim olur biter.Yazın ben gayet memnunum revit tarmac ımdan.
    İçine değil üstüne giy, hem korumalar oynaşmasın hem de caaanım mont leş gibi olmasın, içine su almasın yalnız ben de jupiterciyim, mont şahane. Yazın çok sıcakta ışıklarda durunca tarmacı aratır ama baharda ve kışın.... Zaten hareket halınde yazın da sorun yok, her yerden hava giriyor
    porlanoche bunu beğendi.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    korumanın fazlası yoktur scooterlar da diğer motorlar kadar tehlikelidir
    porlanoche bunu beğendi.

Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçine değil üstüne giy, hem korumalar oynaşmasın hem de caaanım mont leş gibi olmasın, içine su almasın yalnız ben de jupiterciyim, mont şahane. Yazın çok sıcakta ışıklarda durunca tarmacı aratır ama baharda ve kışın.... Zaten hareket halınde yazın da sorun yok, her yerden hava giriyor
    bi kere su geçirmeyen kumaşı var + olarak. birde içliği daha kalıplı gösteriyor insanı

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı porlanoche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kere su geçirmeyen kumaşı var + olarak. birde içliği daha kalıplı gösteriyor insanı
    Aslında su geçirmeyen kumaş diye bir şey yok, çoğu markada böyle. Üzerinde bir kaplama var, yıkadığınız zaman bu kaplama kayboluyor. Yani su geçirmeme özelliğini kaybediyor. Yıkadıktan sonra tekrar su kaydırıcı sprey alıp tekrar uygulamanız gerekli

Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında su geçirmeyen kumaş diye bir şey yok, çoğu markada böyle. Üzerinde bir kaplama var, yıkadığınız zaman bu kaplama kayboluyor. Yani su geçirmeme özelliğini kaybediyor. Yıkadıktan sonra tekrar su kaydırıcı sprey alıp tekrar uygulamanız gerekli
    peki biz bu kadar parayı sadace markaya mı verdik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)