Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor ne zaman açilir?

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze iyi akşamlar..yaklasik bir ay once 150 cc bi motor aldim km 350 oldu yag degisimi yapmadim fakat bu haliyle cok zayif geliyo,hafif rampada bayilmalar,gec hizlanmalar vs...bazilari ilk yag degisiminden sonra atiklesir,bazilarida 2 binden sonra uçarsin flan diyo ama hic oyle gorunmuyo ,bindigim 125 lik motorlar daha atik geliyor...sizce dedikleri dogrumu yoksa bu böyle gidermi?..cevaplar icin simdiden tesekkurler...
    hakkimizda hayirlisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı burak33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi akşamlar..yaklasik bir ay once 150 cc bi motor aldim km 350 oldu yag degisimi yapmadim fakat bu haliyle cok zayif geliyo,hafif rampada bayilmalar,gec hizlanmalar vs...bazilari ilk yag degisiminden sonra atiklesir,bazilarida 2 binden sonra uçarsin flan diyo ama hic oyle gorunmuyo ,bindigim 125 lik motorlar daha atik geliyor...sizce dedikleri dogrumu yoksa bu böyle gidermi?..cevaplar icin simdiden tesekkurler...
    Forum da rodaj diye aratıp uygularsan senin motorunda öyle olur

Ilerde mutlaka performansı biraz daha artacaktır,şahsen ben kendi motorumda bunu yaşadim, ilk aldığımla rodajdan sonraki fark hissedilir derecede oluyor.1000 km den sonra farkı anlamaya baslarsin bence

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    motorunun marka-modeli nedir?

x treme max 150

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Motorun rodajıni düzgün aç.ikk 500 km 60 65 yap.tam bin km de 110 120 yap sonraki bakimdas artik bas gitsinn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)