Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.Motorum Super Sport Olacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    ambiante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ve 2012 600 F
    Herkese Merhaba,

Şu anda 2013 X-Max 250 sahibiyim. Bu motoru günlük olarak kullanıyorum. Daha önce süper sport sahibiydim ve aşkım halen devam ediyor. Race bir makinayı günlük kullanmak özellikle İstanbul gibi bir şehirde çok meşakatli. O yüzden x-max i satmadan ara sıra hava güzel olduğu zaman kullanıp zehrimi atacağım bir süper sport almak istiyorum. Bu aşamada sizlerin fikrini almak istedim.

Bütçem 20.000 TL

Hal böyle olunca 2.ele yönelmem gerekiyor. sahibinden.com da baya bir araç var. Ben tabi rayiçler hakkında çok bilgili değilim.

Sizlere 2 sorum var. RR ile R6 arasında gidip geliyorum. Bu modellere karar verirken nelere dikkat etmem gerekli. Gerçek piyasaları nedir. Bunun dışında önerileriniz var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    :D Hocam müslüman mahallesinde salyangoz satmaya girer bu :D kenardan bilgi kirliliğini izliyim :D

Motosikleti
    X-Max 250 ve 2012 600 F
    Yanlış yerde yanlış bir soru mu sordum

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bu motorlar hakkında bılgısı olan azdır burda kullanıcı tavsiyesi lazım olmayan herkesin yaptıgı yorum varsayım kısacası yabancı forumlarıda arastırman lazım buyuk butceli motorların bilgi dagarcıgı zayıf turkıye forumlarında

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0988833/detay/

Hocam biri bu çok temiz bakılmış tüm bakımları yetkili servisinde yapılmış bizzat mustafa kardeşimin yanında takılıyorum motor temizdir zaten temiz olmayan motoru almaz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7547576/detay/

Birde bu var bunu çok görmedim buna fazla güvenemiyorum ama bi ara sor istersen

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    2'side iyidir.R6 azıcık daha fazla gider.Fazla devir çevirdiği için güzel yırtınır.Bence daha sexydir.Egsozu özellikle.Tabi bu dediğim kırlangıç kasa Temizini bulmak azıcık zordur.Çünkü "ses var la bunda" diye redlineın dibine vurulur Ben severim fakat o paralara biraz zor...Kıstırmak lazım.

600rr'ın "bence" viraj kabiliyeti daha iyidir.Honda olduğu için sağlamlığı üst seviyededir.Azıcık daha az gider.Gayet sexydir,piyasası hızlı ve hareketlidir.Bana sorarsanız en güzel 600cc sesi 2007 kasasındadır Çok severim onuda
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    4ever suzuki gsxr600 tavsiye edilir r6 600rr boş işin şakası bi yana flame e bende katılıyorum 2007 model bi 600rr farklı bi tarzı havası var

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    4 japonun her biri farklı tat veriyor adama ya...Hepsinin negatif ve pozitif yönü var...

Kawa olsun çamurdan olsun :p
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    X-Max 250 ve 2012 600 F
    Bilgilendirmeler için çok teşekkürler.
    İnternetten fiyatlara bakıyorum,çok farklı fiyatlar var. 2007-2008 600RR temiz ve az km. ise piyasası ne olmalıdır? Aynı sorum r6 içinde geçerli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)