Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polisin motorcuya şiddeti, anlayabilen var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala nasıl polis öldürülmüyor bu ülkede şaşırıyorum.. Rize de bunu yapsa 3. kişi çeker silahı vurur bunları..
    lisedeyken yaşadığım şehirde her okul çıkışı bunu yapıyorlardı
    adamlar lisenin kapısında bekliyor çıkan öğrencilere sebepsiz yere vuruyorlardı
    en son emniyet müdürü değişti de ondan sonra durdular
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madurların hemen savcılığa gitmesi lazım. Hakkını aramasını bilirsen o polislerin burnundan getirirler.
    otopsici bunu beğendi.

Dentist76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200ie
    Yorumlarınızı okudum. O polis kendi şahsında yapmış hatayı. Kesinlikle bütün polis teşkilatını bağlamaz.
    Her teşkilatta vardır elbet çürük elmalar. Doktor, hemşire, polis, asker, mühendis farketmez.
    Kesinlikle genelleme yapmayalım.
    Yolda gaspa uğradığınızda, eviniz soyulduğunda o polise, acile kaldırırldığınızda o doktora, hemşireye, evinize proje gerektiğinde o mühendise muhtaç kalacağınızı unutmayın.

Bir de bizim millet olarak şikayet etme alışkanlığımız yok. Şikayet edin. Değerlendirilmeyeceğini düşünmeyin, şikayet edin.
    cece89 bunu beğendi.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Ondan sonra çıksınlar televizyona polisi halka düşman ettiler diye yakınsınlar çok yazık...

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Destan yazmışlar
    caferacer21 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    polis hakkını aramayan veya arayamayan birini gördümü elindeki yetkiyi çok ilerde kullanıyor.... bunlara bu yetkiyi veren yada yetkisi yok ise bunları görmezden gelen başlar utansın... benim bu devletin polisine güvenim kalmamıştır.... istisnalar kaideyi bozar ama gerçek böyle....

adam orda o yapılanları hak etmemiş.. bence polis sayısıda yetersiz.. an az 20 kişi olmalı ve etrafı kontrol altına almalıydı polisler...

İçlerinde çıkıyor bazen işte böyle O..... Çocukları.
    cece89 bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar bukadar erkek . Üniformayı çıkar , arka sokağa gel bakalım 1-1 ? Amaaa hayatta gelmeez. Anca 5 tane üniformalı arkadaşıyla birlikteyken kabadayılar.
    oradaki polislerin hepsi 40 üzerinde. uniformayı cıkarsın ben 2 sine tekde kabulum.
    vidyoda 2si tutuyor gerisi dövüyor zaten.
    bu arkadaş kimse vidyo kaydı darp raporu alıp savcılıga suc duyurusunda bulundugu an polislerle bir güzel oynar

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Bence bu işin sonuna kadar gidilmeli, özellikle vuran polis meslekten men edilmeli, yanındakilere disiplin cezası verilmeli.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı zulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar , Haberin altındaki yorumlardan birinde şöyle yazıyor...

ARZU AYDIN: neden motoru çekmeye komşuyu gönderiyor çünkü ehliyeti yok memur bunu anlayınca da sen benim kim olduğumu biliyor musun maaşını ben ödüyorum ömrün boyunca motor mu gördün köyünde yobaz dedi memurda tokadı çaktı.olay budur bizzat orada izledim
    Devletin kolluk gücü bir laf için sokak usulü işi çözecekse işimiz var o zaman. Kaldırsınlar polis gücünü o zaman nasıl olsa tekme tokat dövmüyor mu ? Kendisine hakaret varsa bunun çözümü mahkemede. Kolluk gücünün bu şekilde davranma gibi bir lüksü yok. Kanunları uygulamakla yükümlü bir kişi kendi hükmünü uyguluyorsa o kişi meslekten uzaklaştırılmalı.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alışmış bu iyi aile çocukları bir kişinin üstüne on kişi çullanmaya.

Anında görevden alınmaları lazım ama nerde bizde o kafa.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Çok değişik küfür ve beddualar türettim... Tomayla saldırsalardı bari....

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben merak ediyorum sitemizdeki polis dostları savunucuları nerede şimdi? Bu başlığı görmüyorlar mı? Yoksa başlık işlerine mi gelmiyor?
    poweranimal ve ArdiaroS bunu beğendiler.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı Dentist76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınızı okudum. O polis kendi şahsında yapmış hatayı. Kesinlikle bütün polis teşkilatını bağlamaz.
    Her teşkilatta vardır elbet çürük elmalar. Doktor, hemşire, polis, asker, mühendis farketmez.
    Yolda gaspa uğradığınızda, eviniz soyulduğunda o polise, acile kaldırırldığınızda o doktora, hemşireye, evinize proje gerektiğinde o mühendise muhtaç kalacağınızı unutmayın.

Bir de bizim millet olarak şikayet etme alışkanlığımız yok. Şikayet edin. Değerlendirilmeyeceğini düşünmeyin, şikayet edin.
    Dogru soyluyorsunuz da 5 polisin 5 i de saldiriyor.. hangisi curuk elma bunlarin? Birde yakin zamanda doktoru sikayet ettik kacak muayenesinde hasta bakip saglik ocaginda resmi hale getirttiriyor diye(baska doktorla).. adam savcinin yanina gidiyor bizim imzali dilekcemizi okuyor.. doktorda mhp li hani akp yandasligi da yok.. saglik bakanligina gizli verilmis bilginin gittigi yere bakin.. hangi sikayetten bahsediyoruz simdi?

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Evet şikayetçi olsunlar kesin o polisleri bulurlar ve cezalarını verirler.

http://video.ntvmsnbc.com/otoparkta-...merasinda.html

Videodaki polisleri de buldular hepsininde cezasını verdiler.
    poweranimal bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı zulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar , Haberin altındaki yorumlardan birinde şöyle yazıyor...

ARZU AYDIN: neden motoru çekmeye komşuyu gönderiyor çünkü ehliyeti yok memur bunu anlayınca da sen benim kim olduğumu biliyor musun maaşını ben ödüyorum ömrün boyunca motor mu gördün köyünde yobaz dedi memurda tokadı çaktı.olay budur bizzat orada izledim
    İlk başta polislere kızdım. ama işin iç yüzünü bilmeden yorum yapmak olmaz.Bu yorum gerçekse eğer baya bi haketmiş dayağı.
    Polis yada vatandaş kimsenin tarafını tutmuyorum. Kimsenin karşısındakine öyle hitap etmeye hakkı yok. a... k... ç... motor almakla bitiyomu iş ehliyetinide alıcaksın. Motorun sahibine çok sinirlendim yorumu okuyunca.

Bu arada polisleride hiç sevmem kimse üstüne alılnmasın

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    polis yine destan yazmış.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı Dentist76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

polis şu ana kadar hayrıma hiçbir şey yapmadı. bakın bu son yaşanan polisin ne olduğunu ortaya çıkaran olaylardan bahsetmiyorum ama geçen ay yolda yürürken kafası iyi adamın teki birden kolumdan tuttu ne olduğunu anlayamadan bıçakla kulağımın yarısını kesti. hastanedeki işlerden sonra polise gittim ifade vermek ve şikayetçi olmak için bana dediler ki:
    ''kardeş senin kafan iyiymiş haplanmışın sen''
    şikayetçi bile olmadım adamdan. zaten uğraşmıycaklarını da söylediler.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis şu ana kadar hayrıma hiçbir şey yapmadı. bakın bu son yaşanan polisin ne olduğunu ortaya çıkaran olaylardan bahsetmiyorum ama geçen ay yolda yürürken kafası iyi adamın teki birden kolumdan tuttu ne olduğunu anlayamadan bıçakla kulağımın yarısını kesti. hastanedeki işlerden sonra polise gittim ifade vermek ve şikayetçi olmak için bana dediler ki:
    ''kardeş senin kafan iyiymiş haplanmışın sen''
    şikayetçi bile olmadım adamdan. zaten uğraşmıycaklarını da söylediler.
    eleman senın kupelere ayar olmustur da ondan yapmıstır.
    hadı o serserıydı o hareketı yaptı.otekılerde polıs ya toplum un guvenlıgını saglaaları gereklı degılmı.
    rahmetlı babam ın orıjınal bı lafı vardı.bu polıslerın durumunu ozetlıyor sanırım.
    canım cennette s...m a...ık ta....
    cemolos bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    bunlar polis değil it sürüsü abicim kalitesiz insan sürüsü aç köpekler
    Kendi çocuklarından görsünler inşallah bende polis çocuğuyum daha önce de satırlarca nasıl davranmak gerektiğini yazmıştım da

O tokat ne bilader ya senin evladın mı da vuruyorsun aldığın maaş haram olsun ters tarafından çıksın
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)