Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kararsız kaldım önerileriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EG50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmet
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir konuları takip ediyorum,size birkaç sorum olacak.İlk önce ninja 300 ve çıkacak olan ktm390 arasında kaldım,cbr 250 düşünüyordum motordan soğudum,ninja 300de karar kılmıştım fakat internette gezinirken duke dikkatimi çekti.Ben öyle hız sevmemde yapmamda ancak bende biraz bel fıtığı var otobüslerde bile 1 saati geçince ağrı başlıyor.Bende uzun yol yapmayı planlıyorum istanbul-kayseri vs. ve şehiriçindede kullanmayı düşünüyorum,yükseltmeyide düşünmüyorum bir kere alcam sonuçta.Bunun için fikirlerinizi alabilirmiyim ekipmanları hallettim sayılır kask ve korumalık aldım mont kaldı aralıktada ehliyeti alıyorum düşüncelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Belinde sıkıntı varsa neden oturuş pozisyonu domalık motorlara bakıyorsun?
    cemolos, İmportant ve redlion999 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kısmet
    Şuan fizik tedaviye gidiyorum ağrılar azalıyo ancak vespa tarzıda istemiyorum duke da oturus ninja gibi değil ama.

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vespa tarzı dediğin scooter motor. ve Vespa da önde tek süspansiyon olduğu için çok serttir. Scooter motorlar darbeyi direk bele aktarıyor forumda bir abimiz Honda scooterını satmıştı bu bel ağrısı yüzünden. Duke'un parasını karşılayabiliyorsan, ses takıntın da yoksa onu tercih etmeni öneririm. KTM kalitesi sonuçta. Parçalar Asya ülkelerinde üretilse de kalite kontrol Avusturya da yapılıyor. Hornet,Z500,ER serisi yada NC 700 lere de bakabilirsin.

Motosikleti
    Kısmet
    Cevabınız için teşekkürler ancak bana 500lük fazla gelir o yüzden daha düşük dünüyorum ktm çıkınca deneyip ona bakacağım teşekkürler..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Cbr dan neden soğudunuz ? Yardım edebilirim kullanıcısı olarak .

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    benim anlamadığım hız merakım yok diyorsunuz cidden en çok bel ağrısı yapıcak motorlara bakıyorsunuz. daha önce bir motor deneyiminiz var mı? eğer evet diyorsanız benim görüşümde size en uygun suzuki inazuma olur. hem rahat sürüşü var diğer 250liklere göre, yakıtı daha ekonomik kullanıyor, performansı şehir içi/dışı yeterince iyi.
    eğer deneyiminiz de yoksa bence cbf 150 tarzı bir motorla başlamanız iyi olur.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bencede inazuma herseye yeterli ve konforlu

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    http://www.sahibinden.com/motosiklet-hyosung-gv-250

Mutlu mesut takılırsınız bu arkadaşla..

alevx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr-250
    Racing istiyorsan belinde ki sorundan dolayı sıkıntı yaşaya bilirsin dostum duruş pozisyonu cunku bele biraz vuran bı açı ve yazında dikkat ettımde cbr250 yi gordum motordan sogudum derken Cbr 250 . 250 lik motorlar arasında en tatlısıdır altını cızeyım bir cbr250 lici olarak gerek yakıt tuketımı gerek yedek parçaları bakımı servisi vs vs vs herşeyiyle evet ninja ve hyosung dan daha yavaştır tek silindirdir ama baslangıc için senı herşeyiyle taşır motoru aldıgında Asdarı kılıfını geçmez ninjaya yakıt ve bakım parası dayandıramazsın bunlarıda dusun . Racing dersen cbr 250 den şaşma . Motorla ilgili biraz daha bilgi edin yada

Motosikleti
    Kısmet
    Cbr 250den soğuma sebebim yakın bir abimin anlattıklarından dolayı oldu 300km yol yapmış benle aynı boy kilo çok yoruldum dedi tekerlerden dolayı ve şehiriçi için en iyisi ama uzun yola gelmeyeceğini söyledi tek silindir olduğu için bu yüzden ondan soğudum,motor tecrübem var inazuma yı da barkın abinin 250cc karşılaştırmasında izledim herkes iyi yorum yapıyor.Ktm çıkınca ya ktm yada inazuma almayı kesin planlıyorum.

Motosikleti
    Alıntı EG50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250den soğuma sebebim yakın bir abimin anlattıklarından dolayı oldu 300km yol yapmış benle aynı boy kilo çok yoruldum dedi tekerlerden dolayı ve şehiriçi için en iyisi ama uzun yola gelmeyeceğini söyledi tek silindir olduğu için bu yüzden ondan soğudum,motor tecrübem var inazuma yı da barkın abinin 250cc karşılaştırmasında izledim herkes iyi yorum yapıyor.Ktm çıkınca ya ktm yada inazuma almayı kesin planlıyorum.
    Cbr uzun yola gitmez mi ? cbr 250 racing ler arasında , en rahat kullanımı olan motordur. En dik oturduğun motordur. Tek silindir olması demek uzun yol yapamaz demek değildir kesinlikle . Tek sikindir yetip artıyor cbr250 ye. Su soğutmalı motor bu , her türlü uzun yola gider.
    İmportant bunu beğendi.

Motosikleti
    Kısmet
    Yani cbr tek seferde 700km yol yapabilirmi bakımları vs. tam olursa ?

Motosikleti
    Alıntı EG50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani cbr tek seferde 700km yol yapabilirmi bakımları vs. tam olursa ?
    1700 de yapar . Niye yapamasın ? 5 er dakikalık mola verirsin kendin için. Belin ve ellerin dinlensin diye. Su soğutmalı motor bu sonuçta. Uzun yol yapamayacaksa ne işe yarar? Ki zaten forumdada gezi fotoğrafları bölümünde cbr 250r ile çok daha uzun km yol yapanlar vardı. Bir araştır. Sakın böyle yanlış bilgi yüzünden cbr ı eleme ... İyi düşün

Motosikleti
    Kısmet
    Ozaman işler değişir işte ben en iyisi honda bayiine gidip bi test sürüşü yapayım ondan sonra kararımı veririm cevaplarınız için teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)