Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sürücünün yanında eşi/sevgilisi olsa ne yapardınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Merhabalar.

Yaklaşık 1 hafta önce arkadaşımla şiddetli bir şekilde bu konuyu tartıştık. Tamamen farklı cevaplar verdik , orta nokta bulamadık. Moto sohbet kısmınada uygun olduğunu düşünüp, sizinde fikirlerinizi almak istedim .

Soru şu: Motorunuzla birlikte trafikte yol alıyorsunuz . Bir otomobil sürücüsü slalom yapa yapa geliyor arkanızdan . Sizi neredeyse yok sayacak şekilde üstünüze kırıyor. Yetmiyor önünüze geçip ani frenler yapıyor. Açıkça sizi kasten sıkıştırıyor. Birde üstüne haklı gibi el , kol işaretleri yapıyor. Sizde bunların üzerine sinirlenip sürücüyü takip ediyorsunuz. Amacınız otomobili durdurup sürücüyle kavga etmek.
    Fakat arabanın tam yanına gelip , durduracakken, sürücünün yanında EŞİNİN veya SEVGİSİNİN olduğunu farkettiniz.

Böyle bir durumda ;

-- Eşini veya sevgilisini umursamayıp , yine sürücüyle tartışıp kavga mı ederdiniz ?

Yoksa;

--- Yanında eşi veya sevgilisi olduğu için bulaşmaz yolunuza devam mı ederdiniz ?
    KedimVeBen bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.

Yaklaşık 1 hafta önce arkadaşımla şiddetli bir şekilde bu konuyu tartıştık. Tamamen farklı cevaplar verdik , orta nokta bulamadık. Moto sohbet kısmınada uygun olduğunu düşünüp, sizinde fikirlerinizi almak istedim .

Soru şu: Motorunuzla birlikte trafikte yol alıyorsunuz . Bir otomobil sürücüsü slalom yapa yapa geliyor arkanızdan . Sizi neredeyse yok sayacak şekilde üstünüze kırıyor. Yetmiyor önünüze geçip ani frenler yapıyor. Açıkça sizi kasten sıkıştırıyor. Birde üstüne haklı gibi el , kol işaretleri yapıyor. Sizde bunların üzerine sinirlenip sürücüyü takip ediyorsunuz. Amacınız otomobili durdurup sürücüyle kavga etmek.
    Fakat arabanın tam yanına gelip , durduracakken, sürücünün yanında EŞİNİN veya SEVGİSİNİN olduğunu farkettiniz.

Böyle bir durumda ;

-- Eşini veya sevgilisini umursamayıp , yine sürücüyle tartışıp kavga mı ederdiniz ?

Yoksa;

--- Yanında eşi veya sevgilisi olduğu için bulaşmaz yolunuza devam mı ederdiniz ?
    Sevgili forumdaş yine senin kurallarına aykırı olacak fakat ben sürücü hiç takip etmezdim fren yapar 2dk bekler olmadı yolumu degiştirrim
    M.balibey, Uslu Gezer, cemolos ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

delidoktor96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her türlü uyarıyı hakediyor anası bile olsa yanında sadece uyarı ama belkide yanındaki sevgilisine sert görünmek için artistlik yapıyordur.

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir romanda okumuştum buna benzer bir seyi
    Cildi parlak kağıt kaplı pahalı bır kıtaptı
    Ne olmuş nasıl olmuşsa aşık olmuştu genç kız
    Yine böyle bir durumda......

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    yanında eşi ve ya sevgilisi herneyse varsa yapacak birşey yok görmezden gelecen
    KedimVeBen bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Araba çocuk yoksa her türlü ne yapmaya çalıştığını sorarım

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    açıkca söyliyim tabi senin dediğine uyarsam ki öyle uymam için sinirimin tavan yapması gerek neyse , olay cıkar sevgilisinin yaninda öyle şekil yapmak mıymış delikanlılık diye gösterir ve yoluma devam ederdim neden dersen burda can güvenliği var kıza hava için canımdan olamam k.bsin kimse

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Tartısıcak baska bısı bulamadınız mı yahu dunyada bu kadar mesele varken sız baya rahat sorunsuz yasıyorsunuz sanırım...

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Geçen yaz böyle bir şey geldi başıma, sığırın teki sıkıştırdı göre göre, camı da açıktı, yanına kadar geldim, kaba bir şekilde dur çektim, niyetimi anlamış olacak ki durmadı bastı gitti. yanında ailesi de vardı ama dursaydı o anki üslubuna göre değişmekle birlikte iyi şeyler olmayacaktı..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Böyle durumlar için yanımızda kırmızı yapay gül taşıyalım saygı değer sürücünün camının olduğu yerden içeri atalım olmaz mı

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Green Arrow, fatih545, cemolos ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    eğer kavga edecek duruma gelmişsek ve eşide yanındaysa ve trafikte beni sıkıştırıp tahrik ettiyse yanında kim olursa olsun anasını bellerim orda...
    Bekozade ve barodi bunu beğendiler.

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Surucuyu birakip esini doverim. Hirsimi alamazsam lastiklerini indiririm, aynalatini kapatir, sileceginin tekini kaldirir, sag kapiya muavin gibi 2 tokat vurup "devam et" der efendi gibi yoluma giderim. Tarzim bu...
    KedimVeBen bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    uğrasamayın kavganın döğüşün sonu yok...
    KedimVeBen bunu beğendi.

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eşi sevgilisi değilde. Anası varsa anasıyla tanışmak isterdim. Böyle bir iyi aile çocuğunu nasıl doğurdun diye sormak isterdim.
    fabrisio ve rambomert bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili forumdaş yine senin kurallarına aykırı olacak fakat ben sürücü hiç takip etmezdim fren yapar 2dk bekler olmadı yolumu degiştirrim
    yapılacak en doğru şeydir ancak ben durunca oda durursa ve aşağıya inerse kavga ederdim fakat yanında bayan varsa ana avrat sövmedikten sonra alttan alırım her zaman
    CEM. bunu beğendi.

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    zaten yanında sevgilisi olan adam böyle öküzlük yapmaz, ha sevgiliside inekse bizede çobanlık düşüyor galiba, karpuz kabuğuyla işi tatlıya bağlarım

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    En temiz yöntem arkadaşın yanından uzaklaşmak olacaktır, tabiki bu arkadaşın yan aynasıyla birlikte.
    KedimVeBen bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Adamın yanında silah taşımadığı ne malum. Bu dengesizlikleri yapan adam silahı varsa tartıştığı kişiyi vurmaz mı?

Arar polisi şikayet ederim. Sonra adam düşünsün eşi/sevgilisinin yanında ceza yazılması koydu mu koymadı mı diye.
    zulu ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer kavga edecek duruma gelmişsek ve eşide yanındaysa ve trafikte beni sıkıştırıp tahrik ettiyse yanında kim olursa olsun anasını bellerim orda...
    Aynen..Katılıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)