Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

En iyi cup motosikleti?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Mondial Snapyy Çöp mü gerçekten ? İşçiliği iyi diyolardı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Alıntı Bekozade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kampana fren felan...Düşük beygir..... Haa binmiş birisi deyilim onu söyleyimde, teknik özelliklerine bakacak olursak pek iyi gibi gözükmüyor

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnnova en iyisidir, kullandım ybr le kafa kafaya gidiyor .Hatta düzlüklerde çok ufak ufak öne geçiyor.Kalite zaten belli...
    Yıllarca innova kullandım motorum sıfır ayarındaydı. Bursadan kuşadasına gittim iki kere sıcak hava yüzünden boğuldu. Dönüşte lastik patladı. Malum iç lastikli tel jantlı 80 lerin teknolojisini taşıyan bir motor. Zamanının iyisi ama 2013 yılındayız. Artık innova hikayedir.

Bu yıl modenas gt 135 aldım aynı yola gittim ve hemen hemen motoru hiç dinlendirmedim ne boğulma ne birşey. Kesinlikle hondadan iyi motor. Çünki motoru orjinal japon kawasakidir. Hondanın Türkiyedeki motorları tamamen çin malı. Modenas parasını hak ediyor. Kendisini belli ediyor. Çelik jantlı lastikleri tubeles yaptır bak işine. Dünyada cub üzerine bir tane rakibi var yamaha 135 lik cub... Türkiyeye gelse 8000 den filan satarlar hemen hemen aynı motordur ve dünya sitelerinde kıyaslanırlar birbirleri ile. Yani modenasın fiyatı ucuz bile...

Bir de çok saçma yorumlar yazanlar var 2. eli satılmaz filan diye. Hadi bul bakalım 2. elini o kadar çok arayan var ki bulunmuyor. Sadece Türkiyede değil dünyada 2. eli zor bulunan bir motordur modenas. Çünkü alan satmaz. Bilip bilmeden yorum yapıp komik duruma düşmeyin. Modenas % 85 orjinal japon parçalarıyla yapılır. Sizin hondalar tamamen çin işi artık...
    ahmetunuver bunu beğendi.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllarca innova kullandım motorum sıfır ayarındaydı. Bursadan kuşadasına gittim iki kere sıcak hava yüzünden boğuldu. Dönüşte lastik patladı. Malum iç lastikli tel jantlı 80 lerin teknolojisini taşıyan bir motor. Zamanının iyisi ama 2013 yılındayız. Artık innova hikayedir.

Bu yıl modenas gt 135 aldım aynı yola gittim ve hemen hemen motoru hiç dinlendirmedim ne boğulma ne birşey. Kesinlikle hondadan iyi motor. Çünki motoru orjinal japon kawasakidir. Hondanın Türkiyedeki motorları tamamen çin malı. Modenas parasını hak ediyor. Kendisini belli ediyor. Çelik jantlı lastikleri tubeles yaptır bak işine. Dünyada cub üzerine bir tane rakibi var yamaha 135 lik cub... Türkiyeye gelse 8000 den filan satarlar hemen hemen aynı motordur ve dünya sitelerinde kıyaslanırlar birbirleri ile. Yani modenasın fiyatı ucuz bile...

Bir de çok saçma yorumlar yazanlar var 2. eli satılmaz filan diye. Hadi bul bakalım 2. elini o kadar çok arayan var ki bulunmuyor. Sadece Türkiyede değil dünyada 2. eli zor bulunan bir motordur modenas. Çünkü alan satmaz. Bilip bilmeden yorum yapıp komik duruma düşmeyin. Modenas % 85 orjinal japon parçalarıyla yapılır. Sizin hondalar tamamen çin işi artık...
    Ustam birini överken diğerini öldürmek neden,şimdi bende sıralamalımıyım benimki şöyle seninki şöyle diye,okadar kullanmışsınız motoru ama kullanmasını bilememişsiniz

Suç ondam yoksa onu sürendemi !Lastik patlama bile motorun sorunu olmuş peh peh
    Herkezin malı kendine güzeldir

Sizin yorumunuz bence daha bir saçma
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bekozade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 3 gün önce 1750 km de 1500 tl ye sattım cub alacaksan hiçbir sıkıntısı yok tavsiye ederim teknik veriler falan hikaye 90 yapıyor işte daha ne

Motosikleti
    yamaha cryptone
    İnnnovayı yıllarca kullandım boşuna alınganlık yapmışsın. Benim innova bursanın en bakımlı motorlarından biriydi. Kullanmayı bilmemekle ilgisi yok. Çık bakalım 40 derece sıcakta 500 km lik yola gör innovayı o zaman. İşte motor o yollarda belli oluyor. Lastiğin kralını sıfır taktırıp yola çıktım sıcaktan iç lastik kıyılmış içinde. Bu ne demek? eski teknoloji tel jant motor bu. Ve iç lastik günümüzde akıl işi değildir. Hayati risk yaratan bir faktördür ki istersen umurunda da olmasın senin sorunun. Bilmiyorum ne kadardır innova kullandın ama lastiğin kralını taksan bu motorlarda sürekli lastik patlar ve bıkarsın sonunda. Tubeles gibisi yoktur...

Artı olarak bunlar evet... 80 lerin motorları. Günümüzde kullanılmaz. Düşün modenas 135 lik ve innovadan bariz biçinde üstün güçlü motor. Üstelik innova 3, 7 lik deposuyla 140 km giderken modenas 4, 3 lük deposuyla 200 km den fazla gidiyor ve daha da azalıyor çünkü motor henüz 6000 de. Yani teknoloji olarak çok üstün. Alınganlık yapılacak birşey yok innova benim de her zaman motorumdur yıllarca kullandım. Ama artık hikaye motordur bunlar... Çünkü devirleri geçti. Ben karda buzda kulanırım motoru, kışın o yollarda yağmurlarda kampana frenli motorla çok çektim. Kampana frenin devri de geçti.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Modenas kullanmadım bilmiyorum innova 5000 km boyunca kullandım uzun yol olrak daglık kesimden 2 kişi 100 km devirdim bogulma vs. olmadı .
    5000km boyunca hiç lastigim patlamadı dogru tel jantın dezavantajı var ama tel jant motoru daha güzel gösteriyor zaten seçimim ondan innova olmuştu
    oyunageldim bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    5 bin km kullandım lastiğime bir çivi dahi girmedi,geneli stabilize motorunuz güzel olabilir ama yiğidi öldür hakkını yeme,alınganlıkmış

Bir depoda 212 km yi devirmişliğim var,okadar övdüğünüz motorada birşey diyemem
    Bence siz hangi motoru hangi derecede kullanmanız gerektiğini öğrenmelisiniz
    80 lerin motoruymuş,kusura bakmayın ama hala en kıral markalar bile tel jant motor üretmekte,istermisiniz alüminyum jant bir krosunuz olsun
    80 ler deyip de güldirmeyin beni

Al incele hepsini birgün gelde beraber gezelim
    Bakalım ne kadar dayanıyormuş şu övdüğün motor,

Bütün gezilerim burada
    1..2..3..4...5...6...7[/QUOTE]

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Yahu çocuk çocuk tartışıyorsun. İnnovayı bana da anlatıyorsun ya pes yani. Bir depoyla 212 km yapmış! Uzun yolda 50 ile gitmişsindir. Modenas aynı şartlarla iki katı gider mi diyeyim ben de çocuk gibi... Daha da tartışmanın anlamı yok bu bir yarışma konusu da değil. İnnova nerede şimdi? Üretmiyor bile. Üretimi sona erdirilmiş bir motor. Bu ne demek? Geçmişte kalmış demek. Kampana frenli kara karbüratörlü 80 lerin teknolojisi işte yalan mı? Neyse gerek yok beni anlamıyorsan tartışmaya.

Diğer arkadaşta "lastiğim patlamıyor!" demiş... İnşaallahta patlamaz arkadaşım. Ama bir de başladı mı ayda bir de patlayabiliyor şansa kalmış. Konu bu değil. İç lastiğin çilesini biraz çeken beni anlar...

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Sayın Memolale konunuzu gereksiz yere çoluk çocuğu muhattab alarak işgal ettiğim için kusuruma bakmayın,
    mondialde iyi motordur abim senelerce kullandı ve kullanıyor

IsmetCan86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Satılık Temiz Honda Innova Var Almak İstersen Ö.M. At.
    Kaza En Ağır Cezadır...

Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Memolale konunuzu gereksiz yere çoluk çocuğu muhattab alarak işgal ettiğim için kusuruma bakmayın,
    mondialde iyi motordur abim senelerce kullandı ve kullanıyor
    Beni düşündüğünüz için teşekkür ederim, sen de olmasan... :-))))

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Alıntı IsmetCan86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılık Temiz Honda Innova Var Almak İstersen Ö.M. At.
    Kardeşim istemiyoorummm, ilan yeri deyil burası istersen bi konu başlığını oku..

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu çocuk çocuk tartışıyorsun. İnnovayı bana da anlatıyorsun ya pes yani. Bir depoyla 212 km yapmış! Uzun yolda 50 ile gitmişsindir. Modenas aynı şartlarla iki katı gider mi diyeyim ben de çocuk gibi... Daha da tartışmanın anlamı yok bu bir yarışma konusu da değil. İnnova nerede şimdi? Üretmiyor bile. Üretimi sona erdirilmiş bir motor. Bu ne demek? Geçmişte kalmış demek. Kampana frenli kara karbüratörlü 80 lerin teknolojisi işte yalan mı? Neyse gerek yok beni anlamıyorsan tartışmaya.

Diğer arkadaşta "lastiğim patlamıyor!" demiş... İnşaallahta patlamaz arkadaşım. Ama bir de başladı mı ayda bir de patlayabiliyor şansa kalmış. Konu bu değil. İç lastiğin çilesini biraz çeken beni anlar...
    İnnovaya kara karbüratörlü demişsiniz ama Enjeksiyonlularıda üretilmişti bende enjeksiyonlu vardı.2kişi 100km de 1,7 litre degerini yakalmıştım...
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

IsmetCan86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Alıntı Memolale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni düşündüğünüz için teşekkür ederim, sen de olmasan... :-))))

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Kardeşim istemiyoorummm, ilan yeri deyil burası istersen bi konu başlığını oku..
    Almassan Alma Bilader Sana Zorla Satacak Değiliz Herhalde Crypton Sevmiyorum Demişssin Git O Zaman 100 MFM Al Zamanla Çürür.
    Kaza En Ağır Cezadır...

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnnova en iyisidir, kullandım ybr le kafa kafaya gidiyor .Hatta düzlüklerde çok ufak ufak öne geçiyor.Kalite zaten belli...

demek ki ybr yi süren senin bastığının farkında değildi

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kesinlikle modenas derim. Kalite, hız, ve yakıt konusunda lider dir. 135 cc olmasına rağmen. 110 luk eski modellerini bilirim. Taş gibi motordur. 2 ci olarak innovadır. Yedek parça konusunda innova öndedir. Buna lafım yok.
    ahmetunuver bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)