Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni motor alacağım tavsiye yada yardımcı olacak arkadaş var mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    Toyoto'ya git......... yani İnazuma al ;-) kalitesi tartışılmayacak bir alet.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun yolda yapıcam diyor ninja görmedim veya gördüysem dikkat etmemişimdir ss ye yakın diyorsunuz yani uzun yolda rahat etmen imkansızz gibi benim düşüncem eğer kullanan varsa açıklasın

Price - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar verdiğiniz tavsiyelere göre inceledim motorları inazuma ile ktm arasında gidip geliyorum artık para durumlarına göre ayarlıcam birini

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Price adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar verdiğiniz tavsiyelere göre inceledim motorları inazuma ile ktm arasında gidip geliyorum artık para durumlarına göre ayarlıcam birini
    Inazuma hakikaten kaliteli, epey kurcalama fırsatı bulabildim Ama bana göre tasarım anlamında KTM' ye yaklaşamaz bile

Kampüse İnazuma ve KTM Duke ile sağlı sollu girse iki arkadaş, sen dönüp hangisine bakarsın önce böyle düşün, çünkü aradığın şey bu ve her ikiside muhteşem aletler, tek tercihinin görsellik olması çokta anormal gelmedi bana

Birde bana KTM DUKE 200' e oranla "Inazumanın şurası varya... dehşet olmuş, gözümü alamıyorum..." diyebiliyorsan, en azından 1 (bir) tanecik beğendiğin detay bulabiliyorsan, düşünmeden Inazuma al derim

Bunu diyemiyorsan, karşısına geçip iç geçiremiyeceğin motosikleti almanın pek manası yok bence

Şahsi tercihim, her yönü ile İnazumanın daha üstün olduğunu kabul etmiş olsamda, paramı gidip KTM' ye verirdim
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inazuma hakikaten kaliteli, epey kurcalama fırsatı bulabildim Ama bana göre tasarım anlamında KTM' ye yaklaşamaz bile

Kampüse İnazuma ve KTM Duke ile sağlı sollu girse iki arkadaş, sen dönüp hangisine bakarsın önce böyle düşün, çünkü aradığın şey bu ve her ikiside muhteşem aletler, tek tercihinin görsellik olması çokta anormal gelmedi bana

Birde bana KTM DUKE 200' e oranla "Inazumanın şurası varya... dehşet olmuş, gözümü alamıyorum..." diyebiliyorsan, en azından 1 (bir) tanecik beğendiğin detay bulabiliyorsan, düşünmeden Inazuma al derim

Bunu diyemiyorsan, karşısına geçip iç geçiremiyeceğin motosikleti almanın pek manası yok bence

Şahsi tercihim, her yönü ile İnazumanın daha üstün olduğunu kabul etmiş olsamda, paramı gidip KTM' ye verirdim
    çok haklısın gerçekten ama aile biraz korkuyor motor almak istemiyor bi de 15 bin liraya motor alcam desem babam vurur beni babamın eski arabası 15 bin lira çünkü suzuki vitara param olsa 5 bin fazla verir alırımda işte bilmiyorum

Motosikleti
    YAMAHA 2008 Fazer s2 abs
    Ben de Diyarbakır'da oturuyor ve D.Ü. çalışıyorum. Honda PCX 125 cc şehir içi ve şehirlerarası kullanıyorum. Söylenecek bir şey yok. Al, kullan, mutlu ol. Selamlar.

Alıntı EROL ORAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Diyarbakır'da oturuyor ve D.Ü. çalışıyorum. Honda PCX 125 cc şehir içi ve şehirlerarası kullanıyorum. Söylenecek bir şey yok. Al, kullan, mutlu ol. Selamlar.
    selam abi tamam motor hoşda scooter gelmez bana ya bu arada ne iş yapıyorsun üniversitede

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    megelli sorunlu bir makina herşeyden önce tireşimli bir makina... inazuma herşeyden önce suzuki 2 yıl garantin var... megelli gibi birşeyi düşünebiliyorsan hiç düşünmeden hyosung al 50 kat iyidir... gt250naked modelini iki yıldır kullanıyorum hatta iki adet var adam gibi kullanınca sorun nedir bilmeyen makinalar...
    hyosung gt-250 comet + suzuki sv650s
    makinan ne olursa olsun yeterki v-twin olsun...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)