Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fıskiyeler yolları ıslatmasın İmza Kampanyası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Asfaltın ıslak olması motosiklet sürücüleri için oldukça tehlikeli sadece motosiklet değil aslında arabalar için de tehlikeli virajlarda veya fren yapılması gerektiğinde eğer yerde su varsa motosiklet kesin kayıyor ve bu yüzden kaç tane motosiklet sürücüsü öldü. Sulama işlemlerinin dikkatli yolları ıslatmayacak şekilde yapılması gerekiyor.

İmzala

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bunun için belediyelerin refüjleri ya da sulama yapılan yerde ki taşları komple su sızdırmaz şekilde yapması lazım ki bununla da hiç uğraşacaklarını sanmıyorum. Fıskiyeler yola dönük olmasa bile o su illa yola akacak. Yine biz sorumlu tutuluruz bu durumda. "Islak zeminde yavaşlasaydı arkadaş o kadar refüj sulaması kaygan zemin levhası koyduk" derler işin içinden çıkarlar
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

İnşallah bütün motosiklet sürücüsü ve severlerinin sesi en kısa zamanda duyulur....

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Fışkiyeyi kim kırdı....

Bizim buralarda bizzat adamlar suluyor, böyle bildiğin keyfi. Bazıları yola saçıyor bazıları dikkat ediyor.

Hani imza felan güzel hoş ama bizim memlekette ne yazıkki boş be üstad. Sonra sana "Yok artık, çimleri sulayıp sulamayacağımızı size soracak değiliz!" derler
    Green Arrow bunu beğendi.

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Her imzada ibb'ye mail gidiyor en azından biraz taciz etmiş oluruz Ayrıca suyu görünce eğer birazda hızlı isen panik yapıyor insan hatta çoğu zaman suya daha gelmeden yavaşlayacağım diye düşenler ciddi yaralananlar var. "aYe" nickli üye (Murat) bu yüzden hayatını kaybetti.

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fışkiyeyi kim kırdı....

Bizim buralarda bizzat adamlar suluyor, böyle bildiğin keyfi. Bazıları yola saçıyor bazıları dikkat ediyor.

Hani imza felan güzel hoş ama bizim memlekette ne yazıkki boş be üstad. Sonra sana "Yok artık, çimleri sulayıp sulamayacağımızı size soracak değiliz!" derler
    Benimde sinirlendiğim nokta o aslında adam tankerle geliyor hortum delik yarısı asfalta yarısı çimenlere.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    siz bu benzin fiyatları ile yola çıkabiliyorsanız bravo bende sayfa açtım 2 senedir 250 kişi beğendi boşuna uğraşmayın kimse birlik olmaktan yana olmuyor korkuyor ödleri patlıyor başıma bir iş gelecek diye , siz dikkat edin nasıl olsa bu birlik çağrısıda yanıtsız kalacak.

ilovetrance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125r
    Umarım ses getirir.Kampanyayı başlatan arkadaşa teşekkür ederim.

Hatemzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS 250 EVO İ
    Bende %100 katılıyorum. Hatta geçen gün face twitter hesabımda bu yazıyı paylaştım baya ilgi çekti:

Sayın İBB yetkilileri. Boğaziçi köprüsünde yapmış olduğunuz yeşillendirme çalışmasının sulama sistemi,Çin malı olsa bu kadar kötü çalışmazdı. Ağaçlar yerine arabaları ve motorları sulama sistemi yaptığınız için size en içten dileklerimle nefretler'mi iletiyorum...

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    neden asfaltında sulanmaya ihtiyacı var belki...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Umarım dikkate alırlar...

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    İmzaladık fişkiyeler yolları ıslatmasın! D:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)