Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Çekiş gücü yüksek, kötü yollara dayanıklı, ekonomik, kasa takılabilen..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ridefree45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Selamün aleyküm abilerim, forumda yeniyim. Uzun süredir yaptığım araştırmalar sorun vermeyince sizlere danışmak istedim.

Ben köyde yaşıyorum. Köyden kastım yollar berbat ve çok dik yokuşlu. Pumarex Amazon 150cc Atv var köyde iyi idare ediyor çekiş gücü sağlam ama sıkıldım Atv'den satıyorum şu an.

Bana başlıkta da yazdığım gibi çekiş gücü yüksek(Yokuşlarda 2 kişiyi iyi çekecek ya da kasa taktığımda su taşırken zorlanmayacak), max 3500tl civarında olan, çabuk dağılmayan, kasa takabileceğim ve en önemlisi kötü yollara dayanıklı bir motor önerebilir misiniz? 2.el ya da 0 farketmez.

Şimdiden çok teşekkür ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    ustam köy yolarına en iyi dayanan planet 5 dir. çok yakar ama döve döve binersin. dört zamanlı olsun zamanı geldimi dişli zincir buji dışında bişiyini ellemeyim dersen, cbf 150 tavsiye ederim.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jawa alırsan sağlam durur ama temiz bulmak sıkıntı

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    mondial X-Treme Max tam aradığın motor dostum.. sıfırı 3500 lira ikinci eli 2800 filan. bizzat kendim tarif ettiğin koşullarda kullanıyorum, kasa değilte artçı ile..
    forum sayfası

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam köy yolarına en iyi dayanan planet 5 dir. çok yakar ama döve döve binersin. dört zamanlı olsun zamanı geldimi dişli zincir buji dışında bişiyini ellemeyim dersen, cbf 150 tavsiye ederim.
    Abi planet 5 bulmak çok ama çok sıkıntı. Bulurum ama feriştahı yerinde olmaz 2.el ya da sıfır farketmez dedim ama gönlüm sıfır motordan yana. Yani demek istediğim 2.el cbf 150'ye 3500 tl mi vermeli, yoksa forzaBJK'nin dediği gibi 3500'e sıfır X-Treme Max mı almalı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jawa alırsan sağlam durur ama temiz bulmak sıkıntı
    Jawa ve planet 5 dediğiniz gibi en dayanıklıları ama bir genç kardeşiniz olarak gönlüm modern motorlardan yana abilerim Çok sağolun değerli tavsiyeleriniz için..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial X-Treme Max tam aradığın motor dostum.. sıfırı 3500 lira ikinci eli 2800 filan. bizzat kendim tarif ettiğin koşullarda kullanıyorum, kasa değilte artçı ile..
    forum sayfası

http://imageshack.us/a/img26/8697/dscn4164p.jpg
    http://imageshack.us/a/img203/3026/dsc0077tc.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=obbOJu9G4gc
    Abi benim de aklımdan X-Treme Max tarzı dağ motoru geçiyor ama peder bey tutturmuş Mondial Mr Vulture 150 alacam diyor. Sen bana biraz anlatır mısın bu motoru abey? Bir de artçı dediğin ne oluyor abi fotoğraf gösterebilir misin?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sevigili kardeşim seni paklayacak motor Honda titandır aslında .
    AMa mondial velture de işini fazlasıyla görür sağlam motordur. Alçak motordur bozuk yollarda ayagını yere basman gerekırse çok işine yarar çok düşmeden kurtarır seni.

Artçıda , arkanda taşıdığın kişiye denir. Kahvede aynı adama yancı denir . Onun gibi mesela
    ridefree45, HEROCAN35, ero__ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevigili kardeşim seni paklayacak motor Honda titandır aslında .
    AMa mondial velture de işini fazlasıyla görür sağlam motordur. Alçak motordur bozuk yollarda ayagını yere basman gerekırse çok işine yarar çok düşmeden kurtarır seni.

Artçıda , arkanda taşıdığın kişiye denir. Kahvede aynı adama yancı denir . Onun gibi mesela
    Bizim köyde 150likten aşağısı çekmez gibime geliyor abi Ayrıca şimdi google'dan baktım da baya eski ve onun da temizini bulmak zor sanırım :/ Mr vulture bizim köyde dağılır diye korkuyorum. Tipi çok hoş bi motor benim de çok hoşuma gitti ama çukurlu taşlı yollara ne kadar dayanır orası muamma :(

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    mondialin extreme max ına hastayım kolay parcalanacak gibi gözükmüyor.
    forumdan bir kaç kişinin oyuncak gibi oynadıgını biliyorum bana mısın demiyor.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    x-treme max hakkinda bilgi edinmek icin su sayfayi bir incele: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/97268-mondial-150-x-treme-max-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

aradigin hertürlü soruya cevabini orda bulursun.. arkadaslarin dedigi gibi oyuncak gibi oynayanlar var bununla.
    cenkito bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    yüksekliği nasıl bunların sele olarak
    benimde ilgimi çekiyor çok
    2. motor olarak dusunuyorum hobi amaclı
    ama boyum kısa 173 cm

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    boyum 180 ve ayaklarim rahat bicimde düz taban yere basiyor, diger motorumda parmak uclarim ile anca basabiliyorum - bunda sele yüksekligi 90cm, maxin sele yüksekligi takriben 85cm filan - yük binmemis hali.

fakat sürekli tekrarliyorum ama kesinlikle 3500 tl yi kurusuna kadar hakeden motor.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    boyum 180 ve ayaklarim rahat bicimde düz taban yere basiyor, diger motorumda parmak uclarim ile anca basabiliyorum - bunda sele yüksekligi 90cm, maxin sele yüksekligi takriben 85cm filan - yük binmemis hali.

fakat sürekli tekrarliyorum ama kesinlikle 3500 tl yi kurusuna kadar hakeden motor.
    2500-3000 arasına güzel bi 2. el bulunur
    peki bu arazi lastikleri asvaltta nasıl ?
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    isterseniz x-treme max hakkinda sorulari olan veya merak edenlerle burdan devam edelim..
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Motosikleti
    isterseniz x-treme max hakkinda sorulari olan veya merak edenlerle burdan devam edelim..
    bu bahsedilen mondial 150-x-treme-max ye göre rks rk200r nasıldır bilen var mı ?

Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bahsedilen mondial 150-x-treme-max ye göre rks rk200r nasıldır bilen var mı ?
    http://i726.photobucket.com/albums/w...KSIMG_0569.jpg
    http://rksmotor.com.tr/upload/digita...ure/rk200r.jpg
    rks ler benim görüşüm (tabi benim düşüncem) ucuzların içindeki en iyisi 100 lük jaguar cup motorundan var bizim ilçenin fen işlerinde inen binen belli degil bayadan beri kullanıyorlar bence sıralamada rks-cymco-sym-yamaha honda vs gelir

Motosikleti
    Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks ler benim görüşüm (tabi benim düşüncem) ucuzların içindeki en iyisi 100 lük jaguar cup motorundan var bizim ilçenin fen işlerinde inen binen belli degil bayadan beri kullanıyorlar bence sıralamada rks-cymco-sym-yamaha honda vs gelir
    bende sen gibi düşünüyorum bu taiwan tarzı motorlar içinde en adisi olabilir ama çinlilerden elbette cok daha kalitelidir
    ama benim sorum sele yüksekliği yakıtı falan

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Rks 200 ramzey motorunun iyileştirilmiş halini kullanıyordu diye hatırlıyorum. Ve haklısınız japon dışında labileceğiniz en iyi asyalılardan biridir bencede.

Gelelim arkadaşa. Model derdin km derdin yoksa 3500 e hem çekiş hem sağlamlık için çok hırpalanmamış bir xl 200 bakabilirsin. torkuyla her bayırı çıkarsın. Olmadı bir ramzey 200, olmadı xt 125 alıp dişlileriyle oynayabilirsin. Yahut hiç kasmaz dedikleri gibi mondial alabilirsin nacizane fikrim
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1994 XT600 E verelim? Hepsini sürükle peşinde ;)
    salvoo bunu beğendi.

Motosikleti
    kardeş hyosung rt 125de senin işini harika görür.sıfırı gelmiyordu bikaçyıldır.şuan tekrar sıfırıda satışa başlandı
    sana örnek 2. el bi ilan parlaşıyorumhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33009441/detay

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Kesinlikle Xtreme 150 max
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)