Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

İlk Cezamı Yedim Hayırlı Olsun...Polisle Geçen Diyoloğumuz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi kafama takılan bir şey var.
    4 -dört- tane yumruk yiyen türk polisi bunu nasıl sineye çekti ?
    Bırakın o polisi her hangi bir polis. Karakolda ki polisler mesela bu durumu nasıl kabullendiler ? Cidden ilginç.

not:3-4 sene önce trafikte hiç suçu olmayan. Buna dayanarak artistlik yapan bir tanıdığım kelimenin tam manası ile hastanelik oldu.
    Polis dövüp ellini kollunu sallayabilen adam-yani elli kolu kırılmamış adam-. Yağ vekil çocuğudur. Yada Vali. Bu adamların çocukları Cıbır 125 kullanmaz be abi.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyisi hiç konuşmamak ben öyle yapıyorum. Ama bir keresinde ilginç bir olay yaşamıştım anlatayım.

Polis: (El kol hareketleri) sağa çek diyor.

Ben: Çekiyor, duruyorum, kaskın camını açıyorum.

Polis: İyi günler beyfendi hoş geldiniz evraklarınız lütfen.

Ben: Hiç konuşmadan veriyorum.

Polis: Bakıyor. Sorguluyor falan sonra bunun muayenesi geçmiş. (12.04.2012 trafiğe çıkışlı motorun muayenesi 2011 de geçmiş ona göre)

Ben: 2012 de trafiğe çıkan motorun muayenesi nasıl 2011 de bitiyor?

Polis: (İyice bakıyor ama altta kalmayacak ya bey fendi) Bu ruhsatla oynanmış.

Ben: Mürekkep kurumadan koyulduğu için izi şeffaf kaplamaya çıkmış bakın aslında 2015.

Polis: Aslında sana evrakta sahtecilikten işlem yapabilirim.

Ben: Ne demek sahtecilik. Buyrun yapın işlem memur bey. Bende sizi bana sahtekar dediğiniz için mahkemeye veririm.

Polis: Yanındaki polis geliyor, bakıyor. Tamam beyfendi gidebilirsiniz sorun yok.

Ben: Sonradan gelen polise teşekkür edip, basıp gidiyorum.

Allah kötü niyetli üniformalılardan korusun arkadaş. Onu bilir, onu söylerim... Saygılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakana saldırıp da serbest kalındığı gibi de...[COLOR="Silver"]
    İyi yerleştirememiş demek ki bakanına.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yerleştirememiş demek ki bakanına.
    ...........
    anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı sokmasan da olur (imza istek üzerine değiştirilmiştir).

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Merhaba arkadaşlar ben şimdi sen haksızsın diyecegim siz hemen diyeceksiniz olurmu öyle şey felan hemen laf atacaksınız açıklıyım
    Polisin psikoloji ' si bozuktur o an karısıyla tartışmıştır yok efendim kavga çıkmıştır ve ne biliyim elbet birşey olmuştur yakınına birşey olmuştur biraz hata sende Polislerin psikoloji hep bozuktur psikoloji doktorundan hiç çıkmazlar nerdeyse isterse trafik polisi olsun yok ne bilyim cinayet görüyorlar kolu başı kopan adamlar felan trafik kazalarında onlar adamların psikoloji bozuyor kim olsa bozulur hepiniz arkadaşa hemen destek vermissiniz polis ukala felan diye ama birşey söyliyecegim sen evinde rahat yaşıyorsan onlar sahesinde sen burda bir TÜRK POLİSİNE el kaldıramassın kim ne derse desin sen biraz tehtit kar konuşmussun yumruk atmış polisin sana vurma hakkı yok tamamda sen damarına basmıssın psikoloji bozuktur diyip geçeceksin uğraşmayacaksın yazıktır TÜRK POLİSİ yav üstünde Türk bayragı amblemi olan birine vuramassın kardeş yanlış kınadım seni ne derseniz deyin benim düşüncem budur iyi forumlar

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı mertoreis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben şimdi sen haksızsın diyecegim siz hemen diyeceksiniz olurmu öyle şey felan hemen laf atacaksınız açıklıyım
    Polisin psikoloji ' si bozuktur o an karısıyla tartışmıştır yok efendim kavga çıkmıştır ve ne biliyim elbet birşey olmuştur yakınına birşey olmuştur biraz hata sende Polislerin psikoloji hep bozuktur psikoloji doktorundan hiç çıkmazlar nerdeyse isterse trafik polisi olsun yok ne bilyim cinayet görüyorlar kolu başı kopan adamlar felan trafik kazalarında onlar adamların psikoloji bozuyor kim olsa bozulur hepiniz arkadaşa hemen destek vermissiniz polis ukala felan diye ama birşey söyliyecegim sen evinde rahat yaşıyorsan onlar sahesinde sen burda bir TÜRK POLİSİNE el kaldıramassın kim ne derse desin sen biraz tehtit kar konuşmussun yumruk atmış polisin sana vurma hakkı yok tamamda sen damarına basmıssın psikoloji bozuktur diyip geçeceksin uğraşmayacaksın yazıktır TÜRK POLİSİ yav üstünde Türk bayragı amblemi olan birine vuramassın kardeş yanlış kınadım seni ne derseniz deyin benim düşüncem budur iyi forumlar
    Olay esnasinda arkadasimizin üstünde de Türk bayragi amblemi varmis.
    Üstelik ay-yildizli tisört giyiyormus.
    ero__ bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

refleks olarak dört kere vurulmaz.
    5'ten sonra reflekse grier.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Bundan dört sene kadar önce jandarma bölgesinde gbt sorup pislik yapan bir polisi dövmüştüm .

1 emniyete götürüp 1,5 saat aralıksız duvarın kenarına sıkıştırarak arkadaşlarının imtikamlarını aldılar . Çabuk bu çocuğu jandarmaya iade edin başına burada birşey gelse bunun hesabını kim verecek diyen bir emniyet amiri olmasa biraz daha sürermiş gibi geliyor .

2 jandarma çok iyi davrandı kahve bile ısmarladılar .
    3 yok öyle elini kolunu sallayarak çıkmak önce nöbetçi savcı nöbetçi mahkeme ve yarı açık. 21 gün orda kaldım ben ki ilk mahkeme tarihin de sözü çok geçen bir kaç tanıdık yardımcı olabildi . Yapabilecekleri en fazla budur .
    4 20 yaşında 1 senelik Üniversite öğrecisiyken okuma yazma bilmeyen ne üdü belirsiz bir yığın adamın arasında 20 gün geçirdikten sonra 2 yıl kendimi toplayamadım .
    5 hakim bu çocuk öğrenci şimdiye kadar karakolun Adliye'nin önünden bile geçmemiş belli sende bir halt yemişsin , bu çocuğu bırakıyorum gitsin demese o kadar ne yapması gerektiğini ezberlemiş polis arasından nah çıkardım .
    6 bu yaşananlardan aldığım ders mi . Bulaşmak en çok sana kaybettiriyor . O adamın karakteri oysa zaten girsin mahallesindeki bakkaldan dayak yesin ne biliyim kahvehane de dayak yesin ama benden uzak Dursun . Yok öyle vurdum bayılttım parası neyse verdim çıktım . Harbiden kan alıyorlar yani .
    yasdal, boora ve İmportant bunu beğendiler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan dört sene kadar önce jandarma bölgesinde gbt sorup pislik yapan bir polisi dövmüştüm .

1 emniyete götürüp 1,5 saat aralıksız duvarın kenarına sıkıştırarak arkadaşlarının imtikamlarını aldılar . Çabuk bu çocuğu jandarmaya iade edin başına burada birşey gelse bunun hesabını kim verecek diyen bir emniyet amiri olmasa biraz daha sürermiş gibi geliyor .

2 jandarma çok iyi davrandı kahve bile ısmarladılar .
    3 yok öyle elini kolunu sallayarak çıkmak önce nöbetçi savcı nöbetçi mahkeme ve yarı açık. 21 gün orda kaldım ben ki ilk mahkeme tarihin de sözü çok geçen bir kaç tanıdık yardımcı olabildi . Yapabilecekleri en fazla budur .
    4 20 yaşında 1 senelik Üniversite öğrecisiyken okuma yazma bilmeyen ne üdü belirsiz bir yığın adamın arasında 20 gün geçirdikten sonra 2 yıl kendimi toplayamadım .
    5 hakim bu çocuk öğrenci şimdiye kadar karakolun Adliye'nin önünden bile geçmemiş belli sende bir halt yemişsin , bu çocuğu bırakıyorum gitsin demese o kadar ne yapması gerektiğini ezberlemiş polis arasından nah çıkardım .
    6 bu yaşananlardan aldığım ders mi . Bulaşmak en çok sana kaybettiriyor . O adamın karakteri oysa zaten girsin mahallesindeki bakkaldan dayak yesin ne biliyim kahvehane de dayak yesin ama benden uzak Dursun . Yok öyle vurdum bayılttım parası neyse verdim çıktım . Harbiden kan alıyorlar yani .
    ömründen 20 gün boşuna geçmiş. allah kurtarmış..
    # motosikletle.blogspot

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ömründen 20 gün boşuna geçmiş. allah kurtarmış..
    Sorma bir tane yeni polis serseri yüzünden değermi hiç gerek yok .

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)