Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba ben kendime yeni bi motor almak istiyorum fakat kafama takılan birşeyler var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    Merhaba ben kendime yeni bi motor almak istiyorum fakat kafama takılan birşeyler var. Honda Cbr125 ler çok hoşuma gidiyor fakat maddi olarak 4bin tL den fazlasını veremem. O miktar parayada ancak 2007-2008 model alabilirim. Merak ettiğim şey ise alıcağım motor büyük ihtimalle 20.000-30.000 km de olucak. Kısa sürede elimde kalırmı veya sorunlar çıkartırmı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Değmez. Sorun çıkarmasa bile kimseye satamazsın elinde kalır. Yeni kasalarına bak.

Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıcağın motorun düzgün kullanılmış olmasıda önemli ama bulubilirmisin o var.Piyasayı biraz daha arıştırmanı tavsiye ederim geçenlerde sordum 2009 model cbr125 4500 tl dediler 2. el 2013 model cbr125 ise 6-6,5 arası değişiyo

Motosikleti
    2009 model cbr125 yeni kasamı oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değmez. Sorun çıkarmasa bile kimseye satamazsın elinde kalır. Yeni kasalarına bak.
    Yeni kasaları kaç model üstü oluyor

Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayır, örneğin http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ordu-mert-otomotiv-den-cbr125-repsol-9-binde-134279526/detay bakabilirsin

Motosikleti
    güzel ama orduda çok ters kalıyor ben izmirdeyim bide 4.500 tL ye 2010 model bulamazmıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-en-guzel-rengiyle-cbr-125r-134725348/detay bunun gibi bişe gidermi

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Madem bütçe belli daha ilk motorunda maceraya atılmaya hiç gerek yok. Şöyle temiz bir honda cbf150 veya tvs rtr150 gibi birşeyler almalısın ki düşünce canın acımasın..

Motosikleti
    ilk motorum olmayacakki 3. motorum olacak daha önce cub kullandım sonra köylü kullandım. şimdide böyle bi makinaya geçmek istiyorum. yavaş yavaş )
    buberk bunu beğendi.

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Cbr 125 al almazsan ybr al onuda almazsan mondial 125 mh drift al
    Tutkudur Motosiklet

Motosikleti
    ybr ve drift hoşuma gitmiyor bide nasıl diyim cbr125 inceden racing tipli olduğu için çok hoşuma gidiyo

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Alıntı Chucky35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ve drift hoşuma gitmiyor bide nasıl diyim cbr125 inceden racing tipli olduğu için çok hoşuma gidiyo
    Ozaman birşey diyemiceğim cbr125 hoş motor biliyorum onu da onuda alamazsan ben sana alınabilecek motorları sundum içine sinen ne ise ona bak

bunu alıcam bende http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-siyah-inci-ihtiyactan-satilik-100268135/detay
    Tutkudur Motosiklet

Motosikleti
    hayırlısı olsun kazasız belasız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

eğer izmir çevresinde satan tanıdığınız varsa haber verirseniz hoş oluır

Bana kalırsa az daha bekle sezon sonu fiyat indirimi yapan arkadaşlar olur diye umuyorum olmasa bile sık biraz kendini almışken yeni kasa 125 r al bence

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Chucky35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorum olmayacakki 3. motorum olacak daha önce cub kullandım sonra köylü kullandım. şimdide böyle bi makinaya geçmek istiyorum. yavaş yavaş )
    Madem eski kasa hoşuna da gidiyor bence temiz bir tane alabilirsin. Evet biraz cılız ama yeni kasalardan daha sağlam olduğuna inanıyorum. Şikayet eden görmedim hatta unutamayan gördüm
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    yeni kasalarıda çok hoşuma gidiyo ama mahir'in de dediği gibi aceleye getirmeyip biraz daha beklersem daha iyi olacak gibi en azından bi 5bin tL ye tamamlasam alırım bi 2010 model
    mahir212 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler