Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

boy sorunu...(yine)

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze iyi aksamlar..arkadaslar ben 1.93 boyunda biriyim..forumda bu konudaki hemen hemen her yorumu konuyu okudum..genellikle insanlar yere basamamaktan sikayetci ama benim sorunum bambaska,sorunum su genellikle boy-motor iliskisinde ayaklarin yere rahatca basmasini tavsiye ediyolar,bende bugun ramzey qm 200 gy yi denedim ama sanki bana kucuk gibi geldi cunku her fren yapisimda kendimi koltukta öne kaymis buldum..ancak ardcinin oturdugu yere yaklasinca rahat edebildim,o pozisyonda bacaklarim tamamen ve rahatca basamaklardaydi..sizce benim boyumda sele yuksekligi ne olmali?ramzey buna uygunmu(belkide bu normaldir diye diyorum) ,yoksa baska bi motor onerirmisiniz?..(butce maxxx 2750 tl)
    hakkimizda hayirlisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    bence sen croos motorlara bak onlar yüksek oluyor
    http://www.youtube.com/watch?v=fYyT4XSD7Oc bunu izle adam boy hakkında bilgi veriyor croos al lastikleri şehir içi gezmek için değiştirirsin

peki bi cross önerirmisiniz?

peki bi cross önerebilirmisiniz?
    hakkimizda hayirlisi

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    sana enduro- cross tipi bişe lazım bende 187 ye 100 kgyim (maşallah deyin ) aklımda gv250 vardı üzerine bindim hemen indim altımda motoru kapatmışım cocuklar 3 tekerli bisiklet sürerlerya öyle hissettim..hemen enduro dedim kle500 aldım rahat ettim :D

Motosikleti
    Alıntı burak33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bi cross önerebilirmisiniz?
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1298
    buna bak derim
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Alıntı rambomert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Butcemi bayaaa aşiyo ..ama ikinci el bulabilirim sanirim..yakit nasil peki..yuz km de kaç lt yakar?
    hakkimizda hayirlisi

Motosikleti
    Alıntı burak33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Butcemi bayaaa aşiyo ..ama ikinci el bulabilirim sanirim..yakit nasil peki..yuz km de kaç lt yakar?
    yakıt konusunda korkma bence fazla yakmaz bence 100km 3-4 litre yakar
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahibinden.com a bak 2. el crosslara eğer bulursan düzgün bir usta bulup göster ustan al derse alırsın

Motosikleti
    sahibinden bak yaşadığın yerde varsa git bir bin deneme sürüşü yap aklına yatarsa al bence güzel motor hem şekli olsun hem markası olsun parça sıkıntısı çekmezsin mondialler sağlam genelde bizim burda birinde var mondial 125 lik bir motor 3-4 senedir bir problem çıkarmadı [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4523678/detay#

kanuni yede bir bak istersen bana kalırsa mondialin duruşu şekli filan daha güzel

hocam benim arabam 100 km de 3.5 lt yakiyo motorum 4 yakarsa çok zoruma gider :D...tavsiyeniz icin sagolun hemen bakiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

güvenli surus hakkinda birisiyle sohbet ediyoduk islak zeminde,disli tekerle,fren aninda kontrol flan...saolsun abimde guzelce kirmadan acikliyodu bana ..kaya iniş bisikletcisi oldugumu öğrenince o bana sorular sormaya başladi
    rambomert bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)