Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

390 Duke Fiyatı belli oldu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    meehendis beeeyy egzos koymayı unutmuşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende çok heyecanlanmıştım, bu sefer fiyattanda ümitliydim ama KTM bizi bindirmemeye and içmiş bunu anladım

Bu gidişle bir geçiş motosikleti, 8000 civarı CBR250 veya 16000 civarı NC700 den başka hiç alternatifim yok gibi :/

Ne yalan söyliyeyim 20 liraya dayanan KTM390 fiyatını görünce, CBF1000 FA ABS gözüme ucuz gözükmeye başladı

8000 euroya zehir gibi Kawasaki ER6 bile ucuzmuş gibi gelmeye başladı ya la , tüketimin kölesi olduk, bozulduk biz bozulduk
    uysal yakışıklı cbr 600f alırım 2 el temiz 2011 falan bu paralara.paraya yazık 18 bin çok
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Kaçırdığınız bir nokta var arkadaşlar bu motor zaten bu euro fiyatıyla söylendi aylar evvel ancak euro fırladı gitti o zaman 15-16 bin liraya denk geliyordu o bedelin karşılıgı şuan 17-18 bine vurdu kurdan dolayı farkında değilsiniz ama 2014 fiyatları ciddi anlamda fırlayacak euro-dolar aldı başını gidiyor ekonomi çevrelerinde euronun 3 lirayı zorlayacağı konuşuluyor dolar zaten devamlı yükselişi kovalıyor işimiz zor kısacası.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    7.000 tlye ver alalım eurodan anlamayız biz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    %37 'lik ÖTV'yi düşünürseniz gayet güzel bir fiyat. Sonuna kadar hak eder.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    NİNJA 300 gibi seyrek görecegiz demiştik =)
    bmw küçük cc motosiklet yapacak seneye ben onların fiyatlarını merak ediyorum

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NİNJA 300 gibi seyrek görecegiz demiştik =)
    bmw küçük cc motosiklet yapacak seneye ben onların fiyatlarını merak ediyorum
    320 bmw ile linea arasindaki fark neyse, bmwnin dusuk segmentli motorunun fiyat varkida mudailleriyle ayni oranda olur :D cok heveslenmemek lazim bence hehehe

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Honda.TR ithal ettiği model listesini,

100cc altı vergisiz Scooter ve Cub
    125 MSX
    150 Dazzler ve CBR
    250cc CBR Abs, CRF Cross ve Super Moto + scooter
    250cc VTR Naked
    500 serisi komple
    NC700 serisi
    Hornet serisi
    1000 CBR ve CBF
    1100 CB
    VTR 1200 serisi... (neyse bukadarı bile yeter) olarak güncellesin Cruiseride başkaları yapsın, zaten bence Japon işi değil o sınıf (gerçi Japonlar daha iyi yapıyorlar ama )
    Honda' dan başka motosiklet görürsek yanında fotoğraf çektiririz sokaklarda. Yoksa halimizden anlayan başka biri yok gibi
    Gerçi onlarda tam anlamıyor ama şükür modu aktif en azından

Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cruiserde japon urunleri harleyden 5 gomlek daha üstun. Adi Harley diye 100 misline satiyorlar, kullandım ve inan hic ama hic begenmedim.
    Bende böyle düşünüyorum ama ruhu aykırı geliyor nedense. 160 lık, çekik gözlü, temiz giyimli, bembeyaz bir halk Cruiser üretince tuhaf geliyor

cruiserde japon urunleri o harleyden en az 5 gomlek daha ustun, sirf adi harley diye 100 misline satiyorlar harleyleri, surdum ve inan hic ama hic begenmedim harleyi.
    audioslave bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bazilari marka sever .

Eski patronumun kaptana soyledigi laf geldi aklima .

Kaptan kaptan sana pahali gelen bana viz gelir . 500 bin dolarlik tekneyi ucuz zincirle baglatmam .(40 mt zincir 20 bin tl )
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazilari marka sever . Eski patronumun kaptana soyledigi laf geldi aklima .

Kaptan kaptan sana pahali gelen bana viz gelir . 500 bin dolarlik tekneyi ucuz zincirle baglatmam .(40 mt zincir 20 bin tl )
    Sonuna kadar hak verdim Prestije ödenen para bencede sorgulanamaz Kol saatine 150.000 usd ödeyen adama hiçbişey diyemem.

Duke serisi KTM'nin A++ prestij serisi olsa, ucuz bile olmuş Allah sahibine bağışlasın der, bi fotoğrafını açar monitöre ekmek banar yerim

Herşeye rağmen söylediğinde haklısın Çamurdan KTM olsun diyen adam gidip alacak zaten, sonuçta çenemizi yoruyor işte, yani dolaylıda olsa senin dediğin kapıya çıkıyor

Maksat birazda muhabbet olsun, beklentilerimize aykırı fiyat geldi madem, çaktırmayıp makaraya vuralım
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    O paraya alınacak daha başka motorlar var . Şahsen gereksiz pahalı ne olursa olsun . Daha iyi seçenekler mevcut . Ha adamın parası vardır , ktm istiyordur alır .

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    320 bmw ile linea arasindaki fark neyse, bmwnin dusuk segmentli motorunun fiyat varkida mudailleriyle ayni oranda olur :D cok heveslenmemek lazim bence hehehe
    bmw ye küçük cc yi tvs yapacak biliyorsun değil mi?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    cb500 serisini getirsin-piyasa alt-üst eder. ne dükü-ne kökü satar.......
    zaten şöyle bi trafikte( 250 cc üstü-hobi bike) olarak honda harici çok nadir görürsünüz.
    her taraf 600rr,1000rr, nc700,cbf600, cbr600f v.b gibi
    dftuzlu bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Nc 700 ler 1000rr lar kepce kepçe götürür benzini duke daha az yakacagi belli buda önemli bir nokta neticede dünyanın en pahalı benzini bizde.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nc 700 kepce kepçe götürür benzini, buda önemli bir nokta, dünyanın en pahalı benzini bizde.
    NC700 3.2lt/100km yakıt sarfiyatı var. KTM' nin daha az yakacağını düşünmüyorum, kullanmadan bilemeyiz umarım öyledir

Gerçi Duke tarzı motosiklet alan kişi yol yapmak için veya ince detayları hesaplayacak kullanım tarzı için almaz keyfin dibine vurarak oynamak için alır.

Sonuçta basitte bi oyuncak değil tecrube ister, e parası olan adam alır dedik buda kesin.... bunları hepsi birleşince neden 390 Duke alınabilir mesela ben burada bi gidip gelme yaşıyorum kendimce

Ben sadece bellki ucuz olabilir diye bekliyordum mesela, geri kalan herşeyi kabullenecektim ama o da olmadı malesef
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bmw ye küçük cc yi tvs yapacak biliyorsun değil mi?
    orada bmw amblemi olduktan sonra isterse modial yapsin arkadasim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O paraya gider az kullanılmış temiz 2 el 600 cc alırlar
    rumelian bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 bin tl ye hem az yakan çok pis kaçan bir motorun olcak işte daha nolsun. Onun yerine gidi şunu alırım diyebilirsin evet ama bir sene de bi motor parasi benzine harcarsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Be kendi adıma söylüyorum 200 duke parasini biriktirmistim 14bin az daha dişimi sıkar 1 sene bekler 390i alrirm.
    Yazdıklarına Üyelik tarihine ve Konuyu açış tarihine Baktımda Acaba Bi KTM Bayisi felan açmadınız demi yada KTM size Reklam yapın diye paramı veriyor ?
    Sado

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    NC 700 mü benzini götürür. Komik olma-biraz araştır-sıkmadan evvel.....
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)