Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Allah Rızası için bi Yağ Filtresi (SYM Wolf 250)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Aynısını bana Samsung telefon servisleri yapmıştı. Yıllar önce alıp değiştirmiştim dokunmatiğini, kapağını, osunu busunu... şimdi getir servise diyorlar

Gittim Çakmacılar çarşısı A bloktan A++ kalite güzel bir çakma set aldım değiştirdim. Samsungun istediği işçilik dahil 145 TL, bana hepsinin maliyeti 23TL ( 3 lirayıda almadı hatta ) Aylardır jilet gibi

Muhabbet temelden saçma zaten.
    Merhaba necisin dayı, şu şu markanın distribütörü ve parça temin edicisi. Aa iyiymiş, şu parça ne kadar acaba ? SATMIYORUZ
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    tel süzgeç ile yağ filtresini birbirine karıştırmayalım

tel süzgeç filtre: karter yağ tahliye tapasının altında olan, amacı yağ içinde oluşmuş talaş ve yabancı cisimleri tuzaklayan (bazıları mıknatıslı) yağ karışmadan görünmesini sağlayan bir mantık.

yağ filtresi: yağ pompasının çıkışında bulunan karterdeki yağı filtre içine pompalama yaparak filtre den süzülen yağ yağlama için dağılır..

yağ filtresi olan motosikletlerde yağ ömrü daha uzundur. her yağ değişiminde değişmesi makbuldür.
    mete_han, flame, tr_select ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    motorumda yağ filtrem yok huzurum var arkadaş
    mete_han ve Murat 48/30 bunu beğendiler.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler bu konu sırf benim başımın altından çıktı
    koray bana sordu sakarya sym bayini bende metoş a yetiştirdim deyiş o deyiş patladı gitti
    mete_han bunu beğendi.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    20den fazla servisi var İzmir de sym'nin.Yolumun üstünde olan 2'sine sordum hatta birisi "araba filtresi kullansın çocuk o zaman" abi dedi.Hepside sıcak ve cana yakın tipler.Servis ücretleri de gayet makul.

Sanırım körfez bölgesinde ki sanayileşme ve zehirli sanayi artıkları kimi insanlarda extra mutasyon yaratıyor.Ne demek parça yok.Ne demek satmam gel değiştir.

O arkadaşda http://www.motoranyp.com/servis-listesi/?type=sym linkinden numaraları alıp herhangi birinde ptt kapıda ödeme ile filtresini alsın.
    mete_han bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20den fazla servisi var İzmir de sym'nin.Yolumun üstünde olan 2'sine sordum hatta birisi "araba filtresi kullansın çocuk o zaman" abi dedi.Hepside sıcak ve cana yakın tipler.Servis ücretleri de gayet makul.

Sanırım körfez bölgesinde ki sanayileşme ve zehirli sanayi artıkları kimi insanlarda extra mutasyon yaratıyor.Ne demek parça yok.Ne demek satmam gel değiştir.

O arkadaşda http://www.motoranyp.com/servis-listesi/?type=sym linkinden numaraları alıp herhangi birinde ptt kapıda ödeme ile filtresini alsın.
    bakıma gelmeden veremeyiz parça dediler mi aslında bunu merak ediyorum...sen bir ticari işletmeysen o malı satacan aga...dimi..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakıma gelmeden veremeyiz parça dediler mi aslında bunu merak ediyorum...sen bir ticari işletmeysen o malı satacan aga...dimi..
    veya satmayacan almak isteyene birde bakım yerleştirecen ki bir daha sym almasın
    gitsin HONDA ALSIN arkadaş böyle rezillik mi olur ya nasıl servis anlayışı nasıl esnaflık hayret bişey
    honda katiyen böyle saçmalıklar olmaz
    mete_han bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    veya satmayacan almak isteyene birde bakım yerleştirecen ki bir daha sym almasın
    gitsin HONDA ALSIN arkadaş böyle rezillik mi olur ya nasıl servis anlayışı nasıl esnaflık hayret bişey
    honda katiyen böyle saçmalıklar olmaz

Mondıalde de olmaz aga sonucta burda birkaç servisin işgüzarlığı var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga eğer bi parça veya ürün bi adamın elinde ise her türlü ekmeğini yemek hakkıdır serbes piyasa bu kimseye kızamazsın

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga eğer bi parça veya ürün bi adamın elinde ise her türlü ekmeğini yemek hakkıdır serbes piyasa bu kimseye kızamazsın
    yok öyle bişey amele...senin tüketici yasasından haberin yok...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bende bu motora Yeşilleniyodum bi ara,
    ben zaten motor almadan önce yag filtresi ve hava filtresi fiyatını sorarım
    onlar pahalıysa yada bulunamıyorsa aynı oranda diger parcaların bulunulması fiyatı da artar
    mete_han bunu beğendi.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Arkadaşlar konu tamamen Koray arkadaşımızın bakım konusunda çok pimpirikli olmasından ve metahanın mevzuyu sulandırmasından ibaret...Yedek parça sıkıntısı falan yok yani.
    Şimdi sym bayisine uğradım,yağ filtresi yokmu elinizde diye sordum,bayram dolasıyla fabrika kargo çıkarmamış, bu hafta geliyormuş....Her yağ değişiminde filtre değişecek diye bir kural yok değişim aralığı tamamen kullanıcıya bağlı...Normal 6 binde değişmesi gereken,9 binde dahi değişim yapılsa sıkıntı yaratmayacak bir yağ filtre mevzuunu bu kadar abartmamak gerekli diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

gelde anlat şimdi neden SYM almıyoruz tercih etmiyoruz bu adamlara dostum...
    mete üzerine oturup kullanmadığın yakından görüp denemediğin,kalitesi,performası,yakıtta cimriliği hakkında hiç bir fikrin olmayan bir marka hakkında,kullanıcının biri filtre servis harici filtre bulmadı diye markaya attığın bu mok sana hiç yakışmıyor....
    Ula inazumların içinden gelen çatal kaşık sesleri,cbr ların yaktığı haddi hesabı olmayan yağların,ktm lerin sapıtan göstergeleri...Tüm bu sorunlar bu markaları küçültürmü yada kalitesine leke düşürürmü.Yaptığın iş hiç etik değil yani...Makina kalite olduktan sonra Tek sıkıntımız sarf malzemesi olsun
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    çamur at izi kalsın maksat... amac burda zaten Korayı kızdırmak...

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Hacı sym ciler sana aceip şekilde bilenmiş vaziyette...Durum bu kadar ciddi yani.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    mete abi motorun piyasasını düşürüyor :D
    bu arada @drayke sarf malzemesi önemli, küçük bi filtre sonuç itibari ile
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    valla aga SYM daş gibi mal...hatta inanmıcan Inazumadan da kaliteli bence...ama Korayı çıldırtmanın verdiği keyif bambaşka... zaten içeriğe dikkat edersen ortada makinaya atılan bi .ok yok ... SYM kendisini ispatlamış bir marka..kıymetini bilene anlayana...ınazuma aldım sattım kurtuldum yav resmen..ötesi berisi yok...ve ınazumayı almadan 1 hafta önce İstanbul Motora gittim wolf 250 inceledim fiyatda anlaşamadık..aslında kelepirdi..sıfır makinayı 9000 e veriyorlardı ama taksitle alamadım diyebilirim...Wolfcü arkadaşlara selam et...konu makara kokoro konusu...

Korayla hesabım daha bitmedi... Onu itin dötüne sokup çıkarmazsam bende metehandro değilim... taktım nonoşa kafayı..
    Drayke bunu beğendi.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    10 harf ve nokta.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    valla aga SYM daş gibi mal...hatta inanmıcan Inazumadan da kaliteli bence...ama Korayı çıldırtmanın verdiği keyif bambaşka... zaten içeriğe dikkat edersen ortada makinaya atılan bi .ok yok ... SYM kendisini ispatlamış bir marka..kıymetini bilene anlayana...ınazuma aldım sattım kurtuldum yav resmen..ötesi berisi yok...ve ınazumayı almadan 1 hafta önce İstanbul Motora gittim wolf 250 inceledim fiyatda anlaşamadık..aslında kelepirdi..sıfır makinayı 9000 e veriyorlardı ama taksitle alamadım diyebilirim...Wolfcü arkadaşlara selam et...konu makara kokoro konusu...

Korayla hesabım daha bitmedi... Onu itin dötüne sokup çıkarmazsam bende metehandro değilim... taktım nonoşa kafayı..
    sym en azından huaweng diye birini motor yaptırmıyor
    sym kendi fabrikasında kendi teknolojisiyle motosiklet üretiyor.
    dipnot: huaweng ''suzuki inazumayı'' çinde yapan üreticinin adı..
    sym türkiyede distribütrü sayesinde bir türlü atlama yapamadı.. yoksa en az suzuki kadar kalitelidir
    mete_han bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Bende çok ön yargılıydım ama 250ccde rakibi yok bence.Buna ktm duke 200 dahildir.Müthiş bir motosiklet.Sesi virajlardaki kabiliyeti...Bayılıyorum.

Bu arada adamlar satmayız demiyorlar filtreyi...
    mete_han bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ulannn mete beni ne hale sokmuşun la,
    benmiyim la bu.. bana ne yaptın laa...

---------- Post added at 16:59 ---------- Previous post was at 16:57 ----------

Arkadaşlar mete biraz alay geçmiş, konu şu.. bayram tatili nedeniyle verilen sipariş gezikti. kendi servisim şişman moto. en yakın olan altanı aradım ellerinde kalmamış.. ülkeyi dolaşmadık.. haftaya benim servise gelecek fakat zamanım yok.. ondan kargo margo bulup alalım dedik.. Motorumdan gayet memnunum, allah tekerine zeval vermesin..
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)