Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

internet sitesinden yapılan alışveriş

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ilk defa böyle bişey başıma geldi ismi lazım değil geri zekalı bi internet sitesinden siparişte bulundum parayı havale olarak gönderdim ellerinde benim istediğim maldan olmadığını belirttiler ( daha parayı göndermeden teyit etmeme rağmen ) ben de paramı geri gönderin dedim fakat oyalayıp duruyo tüketici hakem heyetine başvursam sonuç alabilirmiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    hangi siteymiş bu?
    senin cayma süren var.
    onunda tedarik süresi bunlara bir bak istersen.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

tedarik etmesi mümkün değil heralde öyle bişey söylemiyo zaten tm göndericem deyip duruyo ama paranın geldiği yok yan yattı çamura battı tarzı yani

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    Sitenin ismini versen belki daha önce alışveriş yapanlar sana güvenilir veya geçmiş olsun diyecektir.

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    tüketici haklarına başvur daha fazlasını alırsın

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Firma ismini söylermisin ?

biraz daha beklicem eğer göndermez ise açıklarım siteyi başkalrının da parasına konmasın

Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı motorcrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüketici haklarına başvur daha fazlasını alırsın
    Daha fazlasını alır kısmı üç kuruş yasal faizi olur başka bir şey olamaz işin içinde olduğumdan biliyorum yani.. Firma ismi verilirse kısa bir görüşme sorunu çözer muhtemelen

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    emin ol burada firma ismini vererek bir başlık acsan birde sikayetvar.com sitesine şikayette bulunsan.
    hem motosiklet camiasına rezil olacak, hemde şikayetini herkes görecek.
    firma ismini verde bizde alışveriş etmeyelim

Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı celebi16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz daha beklicem eğer göndermez ise açıklarım siteyi başkalrının da parasına konmasın
    Büyük bir firma ise parana falan konmaz kesinlikle , müşteri temsilcileri farklı bir ürün alman için ısrar ettiği için uzatırlar karşısında ki kişiden de ufacık bir yüz bulduğu zaman bekletirler...

Anladıkları dilden konuş , iban numarana iadesi yapılır hemen. Bugün yapılmazsa zaten haftaya pazartesi ye kaldı senin havale işi

arkadaşlar ilginize çok teşkkür ederim ama şu anda firmayı vermiyim dediğim gibi eğer bayramdan sonra göndermes ise açıklarım tüketici hakem heyetine de dilekçemi vericem bayramdan sonra benim merak ettiğim daha önce hiç böyle problem yaşayan oldumu

Motosikleti
    Honda 650F
    celebi16 , sen siparişi ne zaman verdin ve ne zaman iptal talebinde bulundun (ödemenin iadesi) Firmaların sözleşmelerinde ki maddeler esas alınır kaç gün içinde geri ödeme yapılır yazıyor ?
    Firmanın ismini versen ne yazar vermesen ne yazar... Bu kadar büyütülecek bir durum yok yani. Burada belirtirsen şikayet olduğunu anlarlar ve hemen iadeni yaparlar. Tüketici haklarında ortalama 2,5 - 3 ay sürüyor dosyalar

Ben bu işlerin içinde koşturuyorum... Yeri geldi D-market ile de uğraştım yeri geldi adını sanını duymadığın yeni E-ticaret unvanı almış firmalarla da...
    Neyse sen bildiğini yap yine
    varan22 bunu beğendi.

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    Bence arkadaş bişey almamış acaba alırsam başıma böyle bir şey gelse ne olur gibisinden bilgi almak istemiş. Yoksa site ismini neden vermesin. Yeri geliyor çok güvenli siteleri dahi şikayet ediyorlar. Bunun çok örneği var.

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    Alıntı WanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    celebi16 , sen siparişi ne zaman verdin ve ne zaman iptal talebinde bulundun (ödemenin iadesi) Firmaların sözleşmelerinde ki maddeler esas alınır kaç gün içinde geri ödeme yapılır yazıyor ?
    Firmanın ismini versen ne yazar vermesen ne yazar... Bu kadar büyütülecek bir durum yok yani. Burada belirtirsen şikayet olduğunu anlarlar ve hemen iadeni yaparlar. Tüketici haklarında ortalama 2,5 - 3 ay sürüyor dosyalar

Ben bu işlerin içinde koşturuyorum... Yeri geldi D-market ile de uğraştım yeri geldi adını sanını duymadığın yeni E-ticaret unvanı almış firmalarla da...
    Neyse sen bildiğini yap yine
    dostum ne 2.3 -3 ayı ben pazarlama şirketinden ürün aldım geri iade almamışlardı tüketici haklarına başvuru yaptım 1 ay içinde sonuca vardı ve gelip iade aldılar malı ve sözleşmeyi iptal ettiler.
    YaLnız kaLmaktan korkmuyorum da,motosikletsiz kalmaktan korkuyorum.

Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı motorcrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ne 2.3 -3 ayı ben pazarlama şirketinden ürün aldım geri iade almamışlardı tüketici haklarına başvuru yaptım 1 ay içinde sonuca vardı ve gelip iade aldılar malı ve sözleşmeyi iptal ettiler.
    Her ilde bu oranlar değişiyor ne yazık ki hali hazırda tüketici hakem heyetinde dosyam var ve 3 ay oldu halen sonuçlanmadı... Yoğunluğa göre değişiyor bu süreç.

ozann765 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KH125-12D
    siteyi vermek istememendeki gayret ne anlayamadım. söyle de milletin isine yarasın yolunu ayırsın bari senin basına geldi baska birinin basına gelmesn

siteyi vermek istemem deki amaç belki gönderir se idi ama şu saate kadar gelen bişey yok deniz motor arkadaşlar hala paramı göndermedi bu siteden alışveriş yapan varmı daha önce

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı celebi16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siteyi vermek istemem deki amaç belki gönderir se idi ama şu saate kadar gelen bişey yok deniz motor arkadaşlar hala paramı göndermedi bu siteden alışveriş yapan varmı daha önce
    Site ismini değil de site linkini bi atarmısın hocam birçok deniz motor var da
    Akıl Adama Sermaye...

Remember remember the fifth of november

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Marcamarca isimli siteden,sporx.com sitesinde gördüğüm bir reklam ile ayakkabı aldım.Kapıda ödeme şeklinde.Bilindik marka Tiger.Çakma çıktı.Daha önce kullanmıştım direk anladım giydiğimde zaten.İşin ilginç yanı,İzmir de bilenler bilir barçın spordaki çalışanların hatta mağaza müdürünün dahi ilk seferde sahte olduğunu anlamaması.Adamlar şok geçirdi.Etiket marka vb. logo ıvır zıvır komple aynı.

Şu an attım bir kenara duruyor.İşim gereği sürekli araziye çıkıyorum.Çamur toprak toz falan.O zaman bile giymiyorum.Eritiyor ayaklarımı...

O günden beri bilinen ve güvenilir olmayan siteler harici hiç bir kuvvet bana online alışveriş yaptıramaz!
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Alıntı serseric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site ismini değil de site linkini bi atarmısın hocam birçok deniz motor var da
    http://denizmotortr.com/

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)