Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet mp3 çalar ayna takımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    evet arkadaşlar konu gayet açık ve net mp3 çalar ayna takımı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim kullanan varmı yada bilen varmı? Youtube videosu;

http://www.youtube.com/watch?v=naiXW...mobile=1&guid=

http://www.youtube.com/watch?v=-pltD...mobile=1&guid=
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Oyuncak işte

yanlış anlaşılmasın kimseye lafım yok ama oldum olası motorla geçenlerden müzik sesi duyduğum da kıl olmuşumdur..

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Yok aga motorda müzik çalar olmuyor.
    İster Goldwing olsun, ister en dandik scooter. Müzik yakışmıyor.
    Geçenlerde sahil yolumda ilerliyorum, baktım heybetli baba bir dragstar1100 ağır usul gidiyor.
    Arkamda da bir kız arkadaşım var, "aa şuna bak ne güzelmiş" falan diyor...
    Kendi kendime dedim ışıklarda durunca selam vereyim şuna. Aynı zamanda da motoru da incelerim diye düşünüyorum.
    Neyse kırmızı yandı. 1100 en önde bekliyor. Ben de yavaş yavaş yanına doğru ilerliyorum aralardan.
    İlerledikçe kulağıma bir Yıldız Tilbe sesi gelmeye başladı ama, ben arabalardan geldiğini düşündüğüm için hiç sallamıyorum o sırada ve önümdeki pırıl pırıl kromları olan siyah dragstar'a doğru emin bir şekilde yaklaşıyorum.
    Yaklaşıyorum, yaklaşıyorum...
    O da ne !
    Adamın yanına yanaşınca o acı gerçekle karşılaşıyorum.
    Yıldız Tilbe sesi o 1100'lük dragstardan geliyormuş..
    Arkamda kız başladı kıkır kıkır gülmeye
    Lan sus ayıp olacak adama diyorum ama, yıldız tilbe çığlık attıkça durduramıyor kendini, daha çok gülüyor
    Zaten o motordan çıkan Yıldız Tilbe sesini duyunca selam bile veremedim adama, iyice ayıp olacak. Gerçi motörhead bile çalsa selam vermek gelmezdi ya içimden...
    Neyse velhasıl kelam diyeceğim o ki; motosiklette müzik çok kötü oluyor.
    En sevdiğim motorlardan biri olan dragstar 1100 bile o sırada gözüme iğrenç sümsük bir şey gibi gözüktü.
    İki dakka önce "aa ne güzel motormuş" diyen kız arkadaşım bile o müzik olayını duyunca gülmeye başladı.
    Ben de müziksiz yapamıyorum yolda ama, çözümü kulaklık takmakta buldum...
    nonamenes ve poweranimal bunu beğendiler.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    aynada olmaz ya görüşü engeller o

http://www.ebay.com/itm/Anti-theft-S...43c0fe&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/Multifunctio...df61b1&vxp=mtr

Şunlar daha iyi bana göre . Bende niyetlenmiştim ama sonradan düşündüm yolda giderken açamam ben bunu garip gelir bana :D utanırım

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Bizim burda grupta bi abide vardı 250mct motoruna takmıştı haporlor olup olmadığını anlayamazsın bile normal ayna sadece aynanın ön tarafında 4-5 ses deliği var en köşesinde ufacık ufacık ama muhteşem ses veriyordu uzun yolda boş yollarda dağ yollarında eğlenceli olur diye düşünüyorum ama trafikte açmaya utanırdım ben herhalde ama güzel bişey uzun yolda falan radyosuda ibrelerin orda küçük bişeydi ordan fm ayarlıyabiliyor. Bence güzel ama trafikte biraz rezil olabilirsin açarsan pek alışkın değil milletimiz hadi şahin doğan olsa aç müziği gez ama :D

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    benim gv'de de bülent ersoy iyi gider he.. ^^Geceleeeeeeeeeeeeerrrr
    oguzhansan bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok aga motorda müzik çalar olmuyor.
    İster Goldwing olsun, ister en dandik scooter. Müzik yakışmıyor.
    Geçenlerde sahil yolumda ilerliyorum, baktım heybetli baba bir dragstar1100 ağır usul gidiyor.
    Arkamda da bir kız arkadaşım var, "aa şuna bak ne güzelmiş" falan diyor...
    Kendi kendime dedim ışıklarda durunca selam vereyim şuna. Aynı zamanda da motoru da incelerim diye düşünüyorum.
    Neyse kırmızı yandı. 1100 en önde bekliyor. Ben de yavaş yavaş yanına doğru ilerliyorum aralardan.
    İlerledikçe kulağıma bir Yıldız Tilbe sesi gelmeye başladı ama, ben arabalardan geldiğini düşündüğüm için hiç sallamıyorum o sırada ve önümdeki pırıl pırıl kromları olan siyah dragstar'a doğru emin bir şekilde yaklaşıyorum.
    Yaklaşıyorum, yaklaşıyorum...
    O da ne !
    Adamın yanına yanaşınca o acı gerçekle karşılaşıyorum.
    Yıldız Tilbe sesi o 1100'lük dragstardan geliyormuş..
    Arkamda kız başladı kıkır kıkır gülmeye
    Lan sus ayıp olacak adama diyorum ama, yıldız tilbe çığlık attıkça durduramıyor kendini, daha çok gülüyor
    Zaten o motordan çıkan Yıldız Tilbe sesini duyunca selam bile veremedim adama, iyice ayıp olacak. Gerçi motörhead bile çalsa selam vermek gelmezdi ya içimden...
    Neyse velhasıl kelam diyeceğim o ki; motosiklette müzik çok kötü oluyor.
    En sevdiğim motorlardan biri olan dragstar 1100 bile o sırada gözüme iğrenç sümsük bir şey gibi gözüktü.
    İki dakka önce "aa ne güzel motormuş" diyen kız arkadaşım bile o müzik olayını duyunca gülmeye başladı.
    Ben de müziksiz yapamıyorum yolda ama, çözümü kulaklık takmakta buldum...
    sende en kötü örnekle karşılaşmışsın
    ben mp3li radyolu alarm aldım
    ben yolda giderken veya sahilde açmam kamp ortamında veya canım sıkılıp yol kenarına çektiğimde dinleyeceğim
    öyle doğancılar gibi sonuna kadar açıpta gezmeye bende karşıyım
    şimdi bide alarma kulaklık çıkışı yaptım kaskada tesisatı döşedim yolda giderkende ister radyo iste mp3

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    bende kasın içine kulaklık tertibatı yaptım, açıyorum müziğimi dinliyorum istediğim gibi..

Kulağa kulaklık takma işi zor oluyor, her seferinde tak çıkart

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Dün dükkanın önüne 150 Cbf geldi bu aynalardan var açıkçası pek hoşuma gitmedi bunlar kask içine olanları varmış duyduğum kadarıyla daha sağlıklı olabilir

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Görüntü kötü üstelik ses kalitesi iyi gelmedi bana. Dikkat dağıtıcı Apaçi işi bunlar ya... tek kulağına kulaklıkla telefondan müzik açıp tak öyle gez daha iyi ben öyle yapıyordum. Ne dikkatim dağılıyordu nede rahatsız oluyordum.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    zevk meselesi müzik işi arabada dıp tıs dıp tıs gezenler ile farkı yok. yolun gürültüsünden biraz daha açmak gerekebilir.
    origine marka kasklar var. kendinden bluetoth lu telefona bağlıyon hem konusuyorsun hem müzik dinliyorsun. Dışardan takılan cihazlarda var ama montajında silikonlar kaskı del felan .. dediğim gibi dışarıdan müziğin duyulması zevk meselesi. izmirde bir harley var arka yan çantalarda mid takımları baslar felan çok kaliteli bir sesi de var hemde öyle böyle kaliteden bashetmiyoruz. Müziğin dışarı duyulması ayrı bir zevk! ne dinlediğin de ayrı bir zevk işidir.
    senin sorunun cvp ına geli,ncede aynalı olan daha derli toplu duruyor. diğer türlü gördüğüm kadarı ile ayaklar ile hoparlörler takılıyor felan . müziği kulaklık ile dinliyorum ama alarm özelliği bak işte bu bir artı.. aliexpresde felan alarm parasına bunu satın alabiliyorsun bu da güzel.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Zaten bende normal yol içşn demiyorum aslında uzun yola giderken iyi olur bana göre trafikte alacaksın ufaktan stress kalmaz kask içinde pahalı geliyor ayna mantıklı aslında ufaktan dıp tıs dıp tıs i olur aslında..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Benim motorda hoparlör yerleri hazır. Uzun zamandır müzik sistemi düşünüyordum ama kararsızdım sanırım karar verdim. Motorda müzik trafikde itici olur uzun yolda da nekadar duyulabilirki ?

Burağın kask çözümü daha mantıklı ama buseferde diğer araçların seslerini duymak zorlaşır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)