Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arora ar 180 naked alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    gökhan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Borelli Ledow 250
    Arkadaşım bu motoru elden taksitli 4.500 tl ye aldı. Ayda 375 lira ödemeyle. İlk aldığında KM göstergesi sürat falan çalışmıyordu garantiden getirtti ama KM değil mil gösteriyor. Sürat ne olursa olsun gidondan elleri bıraktığınızda direksiyonda sallama yapıyor. Ne yaptıysak olmadı çözemedik, tamircilerde anlam veremedi. Ön takım sipariş edilecek bakalım.

Bende suan ramzey karaca 100 var. Kendisi askere gideceği için takas edelim dedi. 1500 lira saydı benim motoru. 3000 lirayıda aldığı yere ayda 375 lira ödersin dedi.
    Bu sekilde alırsam motor bana 4250 ye gelecek. Sizce değer mi ? benim aklımı karıştıran nokta o.

Şimdi alternatif sunarsınız şunu alsan daha iyi olur diye ancak elden taksit yapmıyor bayiler. 5 bin lira kredi kartıda bulamam. Ödeme şekli iyi olduğu için alınabilir mi ?
    2. eli sıfır zaten kime gösterdiysek en fazla 2.500 verdi motora :D Bana bi yol gösterin :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arora alınmaz,ayrıca helede motorunu verip üstüne 3000 lira vererek almak inan bu hatayı yaptığın için kendine her geçen gün küfürler eder durursun.Git motorunu 1000 liraya sat üstüne 3000 daha koy veya kredi çek,karttan çektir cbf 150 ybr125 falan al bence.
    rangers07 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Gidondan ellerini bırakma sen de. Polis görse ceza yazar
    serseric bunu beğendi.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kime gösterdiysek en fazla 2500 verdi motora diyorsun,sen 4250ye almaya kalkıyorsun..
    Tamam 2500e verirse çok zarar eder,arkadaşın sonuçta ama o parayı verirsen satacağında sen aynı duruma düşeceksin..
    3000-3500 tl ye 150cc lik birsürü sıfır motor var..
    Arora 180cc olsa ne olur yani,30cc fark o motorda performans açısından atla deve değil..

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Sana 4250 ye gelıcek o paraya 2012 tvs apache alırsın.

Aynen o paraya ne güzel motorlar alırsın.alma bence.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Sakın o parayı o motora verme 4250 liraya ybr,cbf ve tvs apache alınır.

gökhan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Borelli Ledow 250
    YBR, CBF, TVS gibi motorlar şekil açısından beni tatmin etmiyor. Aroranın şekli şemali güzel. Gidişide o 3 modele göre çok çok iyi. Üstte arkadas 30 cc atla deve değil demiş ama ara hızlanmaları 150 cc lere göre fena.

2. el piyasası ölü olduğundan önerilere göre hareket etmek daha mantıklı. cbf tvs falan almam ama aroradanda vazgeçtim
    Tamam bu 3 model kalite yönünden güzel. Konforlu yakıt tasarruflu orasına bişey diyemem ama yaşımız genç be abi insan şekil şemal istiyor birazda gitsin tabi

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle değmez 0 parasına ikinci el motor
    hiç kimse markası ne olursa olsun aldığı paraya veremez biraz fiyat kırıp vermeli senin motor 1200 yapar 800 üstüne koysan baya bir motor bulursun o paraya

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Aroranın tipi bence bildiğin çin kerhanesi gibi. Bu kadar ucuz görünen bir motosiklet daha görmedim. BEnim fikrimdir kimseyi bağlamaz zevkler tartışılmaz ;)

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Valla ben arora filan bilmiyorum.Bildiğim tek şey bu konuda bu işi bilen hergün tecrübe eden bu kadar insanın tavsiyesine uymanız.

Eğer tavsiye isterseniz ortada işte.Adamlar söylemiş almayın diyerekten.Ha siz karar verdiniz tasdikini bekliyorsanız hayırlı olsun.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    tam istediğim bir konu açılmış şimdi hem sana hemde diğer arkadaşlara tek tek cevap veriyorum
    ilk önce sana olan cevabım,bu motoru ben 3,650 liraya 18 ay taksitle ve hediyeleriyle aldım(büyük boy çanta ve çadır geldi yanında)daha fazla para verme bence.alınır mı sorusuna hiç cevap vermiyorum çünkü ben aldım pişman mıyım asla değilim,on numara motor,ybr ve cbf ile kıyaslamıyorum bile...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

"serseric" sence arora neden alınmaz,bence tamamen ön yargıdan dolayı alınmaz,ama takas işinde haklısın çünkü bu şekilde çok zarar eder arkadaşımız...

"mengü16" herzamanki gibi haklı bence...

"crosser" arora 180 cc değil 200 cc,performans açısından da 125/150 cc motorlarla arasında çok fazla performans farkı var...

diğer arkadaşlarda önyargılı yaklaşmış ama bu forumda hangi motoru sorarsan sor,alınacak cevap bellidir,boş ver sen onu ybr,cbf ve tvs al denir,çünkü önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur.bende ybr ye verilen parayı çok buluyorum,benim arkadaşım aldı,125 cc esd modeli,bisiklet gibi geliyor bana ar 180 den indikten sonra ve ben motora 3600 verdiğimde o motoruna 4,550 vermişti.cbf işine gelince adı honda ya yetiyor zaten insana,hiç test etme imkanım olmadı ama adı yetiyor diyor çoğu kullanıcı...bu motorların piyasası var mı var ama aroranın piyasası yok,kısa süre bineceksen ybr cbf al derim ama uzun süre kullanacaksan sıfır aroraalmak daha mantıklı,çünkü satarken zarar edebilirsin,piyasası biraz ağır çünkü düşük fiyattan satmak isteyebilirsin...

şu anki almak istediğin motordan vazgeçmen senin için iyi olacaktır,çünkü fiyat olarak sıfırından daha pahalı,takas işi de sana çok zarar ettirir...verdiğim cevaplar tamamen kendi görüşüm olup alacaksan sıfır almanı isterim onun haricinde kendim bakmadan hiçbirşey diyemem

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

içim yanıyor içim biraz önce eve geldim,motorumu yere düşürmüşler,sonra da kaldırıp başka yere koymuşlar,fren kolu kırılmış,ön çamurluk hafif çizilmiş,Allahtan koruma demiri ve çanta varda tüm hasarı onlar almış,motorun genelinde hasar yok,şu mübarek günde bu bana yapılır mı yaaaa

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Ovvv geçmiş olsun...Nazar diyelim...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam istediğim bir konu açılmış şimdi hem sana hemde diğer arkadaşlara tek tek cevap veriyorum
    ilk önce sana olan cevabım,bu motoru ben 3,650 liraya 18 ay taksitle ve hediyeleriyle aldım(büyük boy çanta ve çadır geldi yanında)daha fazla para verme bence.alınır mı sorusuna hiç cevap vermiyorum çünkü ben aldım pişman mıyım asla değilim,on numara motor,ybr ve cbf ile kıyaslamıyorum bile...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

"serseric" sence arora neden alınmaz,bence tamamen ön yargıdan dolayı alınmaz,ama takas işinde haklısın çünkü bu şekilde çok zarar eder arkadaşımız...

içim yanıyor içim biraz önce eve geldim,motorumu yere düşürmüşler,sonra da kaldırıp başka yere koymuşlar,fren kolu kırılmış,ön çamurluk hafif çizilmiş,Allahtan koruma demiri ve çanta varda tüm hasarı onlar almış,motorun genelinde hasar yok,şu mübarek günde bu bana yapılır mı yaaaa
    Merhabalar hocam;

Arora alınmaz dememin sebebi kendim de arora marka bir motosiklete sahip olmamdır.Motorun marka olarak piyasası çok ama çok zayıf.Parça kalitesi sıfır.Bir selenin kilit aksamının bozulması ve bunu servislerin yapamaması ne demektir? Veya bir aynanın kaynak yerinden kırılması? Ayrıca bundan 1 sene önce istediğim arayıp takip etmeye çalıştığım parçalar fabrikadan hala gelmedi(garanti kapsamında).Ayrıca yakıta hiç değinmiyorum bile 20 liralık yakıtla 80-90 km ne demektir bilmiyorum hemde tüm ayarlamaları yapılıp servisten çıkarttıktan sonraki ölçümlere göre.Neyse demek ki sizin çok memnun olmanızdan da anladığım kadarı ile modeller arası baya bir fark var.Bu iyi bir şey midir? yoksa kötü bir şey midir? Takdir sizin.Saygılarımla

Edit: Ayrıca çok geçmiş olsun sinir bozucu bir durum insanlar kendi malları olmayınca karşıdaki onu sokakta bulmuş gibi davranıyorlar.Yapacak birşey yok daha fazla dikkat ve sağlamcılık gerekiyor sanırım.
    İmportant ve serdar1547 bunu beğendiler.
    Akıl Adama Sermaye...

Remember remember the fifth of november

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Bu motorun benzerini kullanıyorum. Monero Xf 200 19hp. 0-100 9.5 saniye - 1lt ile 40km gidiyor. Yağ yakma dışında sorunu yok. Ancak ne olursa olsun çin malına 4200 lira verilmez. 5000 civarına cbf 250 hyosung gt250 dolu.
    serseric bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    4.250 ye ben kymco venox alır babamlar gibi binerim yada tvs apache,neymiş o aroraırouraruos böyle bişey işte o senin dediğin motor

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    eğer satmayı düşünüyorsan.. piyasası olan bir model tercih sebebin olmalı...ikici elde zaten zarar edeceksin, en azından alırken kazanmalısın...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aroranın tipi bence bildiğin çin kerhanesi gibi. Bu kadar ucuz görünen bir motosiklet daha görmedim. BEnim fikrimdir kimseyi bağlamaz zevkler tartışılmaz ;)
    aynı yorumu ben yazacaktım. benden önce davranmışsın.
    aroraya zororaya paranı kaptırma, cc farkı sen kandırmasın, 180 lik diye fazla gidecegini sanma.. mh drift kadar gitmiyor zaten, az cok biliyorum. tvsyle zaten kıyaslamıyorum..
    bakkal aldı bu motordan. fazla benzin yakıyor başka bir ekstrası yok,
    tipe baktıgın zaman zaten ne kadar çinli oldugu belli oluyor.
    verecek 5 bin liran varsa yeni kasa tvs al, 250 cc lerin hepsine kafa tutarsın,
    250 cc den tek farkı son hızında 20 30 daha az olması.. geri kalan herşey aynı..
    # motosikletle.blogspot

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer satmayı düşünüyorsan.. piyasası olan bir model tercih sebebin olmalı...ikici elde zaten zarar edeceksin, en azından alırken kazanmalısın...
    sana sonuna kadar katılıyorum ama bu işler birazda nasip kısmet işi...ben 2011 model arora tiger 200 modelini 2,350 liraya almıştım 1 yıl bindim bu zaman içerisinde motora bir lira para harcamadan motorla birlikte kaskımı ve montumu(ikisinin toplam değeri 250 liraydı) 3,000 e sattım.alırken çok zarar ederim diye düşünüyordum ama hiçde öyle olmadı,hatta ilk defa araç satımında kar ettim diyebilirim
    Salih_T bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı gökhan70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR, CBF, TVS gibi motorlar şekil açısından beni tatmin etmiyor. Aroranın şekli şemali güzel. Gidişide o 3 modele göre çok çok iyi. Üstte arkadas 30 cc atla deve değil demiş ama ara hızlanmaları 150 cc lere göre fena.

2. el piyasası ölü olduğundan önerilere göre hareket etmek daha mantıklı. cbf tvs falan almam ama aroradanda vazgeçtim
    Tamam bu 3 model kalite yönünden güzel. Konforlu yakıt tasarruflu orasına bişey diyemem ama yaşımız genç be abi insan şekil şemal istiyor birazda gitsin tabi
    cbf, ybr, tvs tipleri güzel değil diyorsun almak istediğin motor tvs apache yeni kasanın çakması zaten.. anlamadım ben bu işi
    motorcrus bunu beğendi.
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)