Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Fazladan Kaskı Olan Abilerime duyrulur..

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Bekozade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese teşekkür ederim iyi kötü düşünen herkese minnettarım fakat bende 1 ay çalıstım 3 yere girdim garsonluk yaptım fakat olmadı çünkü eylülde kurtarma sınavım var onlara çalışıyorum babamlarda çalışma ders çalış dediler bende kask yardımı istedim çünkü babamlara bak işte kaskım oldu abilerim yardım etti falan diye gögsümü kabartıcam ve motor istemek konusunda ne kadar ciddi oldugumu anlayacaklar bu yüzden istedim kurada da ismimi 2 kez falan yazmadım haksız yere yargılamayın lütfen yardımcı olmaya çalışan abilerime de SONSUZ MİNNETTARLARIMI İLETİRİM SAYGILAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:06 ----------

Teşekkürler abim Alllah senden razı olsun beni çok mutlu ettin
    Ben sana demedim mi umudunu yitirme , elbet yardımcı olan olur diye ? hadi bakalım kaskını güle güle kullan bari ...
    Bekozade bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı WanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hallettik , pazartesi kargolayacağım arkadaşların kasklarını...

---------- Post added at 03:42 ---------- Previous post was at 03:38 ----------

Allah razı olsun bisiklet beni maffetti masrafı bitmiyor birkaç günde harcadığım paraya sanırsam adam akıllı motosiklet alırdım kask eldiven falan kaldı onlarıda kredi kartına 100 lira civarında puan gelecek oradan halledicem
    helal olsun be...hayırlı olsun...

Alıntı melihozbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili büyüklerim birde olaya öğrenci biri tarafından bakalım şekil a ben 2 senedir harçlıklarımı biriktirdim part time işlerde çalıştım güç bela motosiklet alabildim ama bu sene üniverste sınavını kazanmam gerektiği için işte çalışamam 1 sene kasksız dolaşmaktansa arkadaşımında yazdığı gibi iş görmelik bir kask istiyorum öğrencilik nedir hepiniz bilirsiniz günde 5 lira alıyoruz 4 ü yol parasına gidiyor 1 lirayada simit yiyoruz varsa elinizde fazla bodrumda tozlanmaya bırakılmış ekipman bare birilerinin işleri görülsün şahsen benimde ihtiyacım var,kimse burda beleşe getireyim felsefesi yapmıyor zaten

sana odaklanalım şimdi biraderim...beden yaz lütfen...
    Bekozade bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana demedim mi umudunu yitirme , elbet yardımcı olan olur diye ? hadi bakalım kaskını güle güle kullan bari ...
    evet abi demiştin hayırlısı demiştin umudunu yitirme demiştin dedigin çıktı..beni savundugun için teşekkür ederim

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıcak su koyunca rengi değişenlerden alıcağım
    Yok abi bu devirde GERÇEKTEN İHTİYACI olan harici ıhh... Günahımı bile vermem.
    renk değiştirmese de olur yahu Normal de +1 kask verecektim baktım olacak gibi değiş ikisini birden vermeye karar verdim... 3,cü kaskım olsaydı @melihozbek arkadaşımıza vermek isterdim.
    Bekozade ve mahir212 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Burdan Yine Belirtmek isterim ki SERKAN EMİR ABİME SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH ONA KAT VE KAT FAZLASI VERİR İNŞALLAH HERKEESE DESTEKLERİNİZ İÇİN DE TEŞEKKÜRLER MOTORSİKLETNET. AİLESİ
    mete_han ve mahir212 bunu beğendiler.

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun be...hayırlı olsun...
    mete_handro , bana pisiklet kaskı alsanya beden falan önemli değil kask olsun yeter

Şaka bir yana da sana da helal olsun diğer forumda ki yardımını gördüm dedim adamın dibi ...

---------- Post added at 12:36 ---------- Previous post was at 12:30 ----------

Alıntı Bekozade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan Yine Belirtmek isterim ki SERKAN EMİR ABİME SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH ONA KAT VE KAT FAZLASI VERİR İNŞALLAH HERKEESE DESTEKLERİNİZ İÇİN DE TEŞEKKÜRLER MOTORSİKLETNET. AİLESİ
    Amin abicim , güle güle kullan benim pek kullanma şansım olmadı Sana bahsettiğim gibi bende ilk motosikletimi almadan arkadaştan ikinci el kask satın almıştım ve hevesle motosiklet alacağım günü beklemiştim... Ne günlerdi beee...
    Bekozade ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    mete_handro , bana pisiklet kaskı alsanya beden falan önemli değil kask olsun yeter

Şaka bir yana da sana da helal olsun diğer forumda ki yardımını gördüm dedim adamın dibi ...

Amin abicim , güle güle kullan benim pek kullanma şansım olmadı Sana bahsettiğim gibi bende ilk motosikletimi almadan arkadaştan ikinci el kask satın almıştım ve hevesle motosiklet alacağım günü beklemiştim... Ne günlerdi beee...
    Bende kendi paramı kazanınca bi toparlayınca kendimi bu sitede bağış yapacagım

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bir eşyayı atıl durumda elimizin altında bekletirken ona birilerinin ihtiyacı olabileceğini düşünmemek bencillik değilse nedir?
    Küçükken kardeşim arkadaşlarına oyuncak arabalarını hediye ederdi. Yeni oyuncaklarını bile arkadaşlarına verdiği için zaman zaman benden dayak yerdi. Bir gün eve geldiğinde baktım, oyuncak arabası elinde yok. "Nerede araban?" dedim. "Sattım" dedi. "Kime sattın" dedim. Arkadaşının adını söyledi. "Kaça sattın" dedim. Biraz düşündükten sonra "bedavaya sattım" dedi. Korku belasına bulduğu bu cevap işe yaramış, dayak yememişti. Verdiği bu cevabı 45 senedir unutmuyorum. Unutmayacağım da.
    MT yönetimine önerimdir; Bit pazarı bölümüne "BEDAVAYA SATILIK" espirisinde bir başlık açılabilir. Gelen malzemelere talepte bulunan kişiler yönetim tarafından belirlenen kurallar ve düzen dahilinde değerlendirmeye alınabilir.
    Pasali1921 ve mete_han bunu beğendiler.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    hayırlısı olsun kaskında olduğuna göre sınavlarına odaklan şimdi.
    Vicdanın rahat binersin motora kimsede laf söylemez sonrasında sana.

Sağlıcakla kal.
    mete_han ve Bekozade bunu beğendiler.

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    biri bi kask hediye etcem dedi herkez kask ister oldu arkadaş hediye edecek varsa bi moderatöre iletsin modaratör tespit etsin ihtiyacı olanı

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapılan iyilik yazılmaz söylenmez gizli kalır ama bir kaç kardeşimize bağlantıları kullanıp ekipman ayarlamışlığım var...

http://www.motordelisi.com/forum/mot...a-kavustu.html
    Abicim helal olsun adamın kralısın valla cok mutlu oldum böyle bişeyde parmağının olmasına foruma ilk girdiğimde yorumlarından sende bi sempatiklik olduğunu anlamıştım zaten
    Ayrıca sunu da dip not olarak geçmek istiyorum bazı Abi'lerimiz heralde kilonuz hakkında lakap takanlar var sürekli bi yerlerde görüyorum forumda
    Öyle diyen abilerimizi esefle kınıyorum o abimiz iyi bi abi
    mete_han bunu beğendi.

gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Ben sevabında filan değilim açıkcası. Gideceğim yer belli. Neyse.
    Mutluluğun bir gamzeye sığdığı an, mutsuz olmakdan korkmadığın zamanda saklıdır diyelim şu günah sevap konusunu kapatalım.
    Abi gideceğim yer belli derken benimde belli alevli olan yere mi gidiyoruz yoksa biz? Neyse gitmeden iki duble atıp gidelim

Konuyu açan kardeşim, bu iş öyle olmaz. Kullanmadığınızı gönderin falan filan kime gönderdik sana gönderelim? Zaten kask hediye eden bir arkadaşımız vardı konu açmış orda ki yorumlarınıda okudum hırsından kaskı alabilmek için ona buna terbiyesiz falan demişsin. Sen gel vazgeç bu sevdadan. Kask alamıyorsan sen eldivene parada vermezsin monta da para vermezsin.
    MOTORUN İLE KORUNMADAN İLİŞKİYE GİRME

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun kaskında olduğuna göre sınavlarına odaklan şimdi.
    Vicdanın rahat binersin motora kimsede laf söylemez sonrasında sana.

Sağlıcakla kal.
    teşekkürler abi evet derslerime odaklanıcam sınıfımıda geçip alıncak inşallah motorum

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı gokhanarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi gideceğim yer belli derken benimde belli alevli olan yere mi gidiyoruz yoksa biz? Neyse gitmeden iki duble atıp gidelim

Konuyu açan kardeşim, bu iş öyle olmaz. Kullanmadığınızı gönderin falan filan kime gönderdik sana gönderelim? Zaten kask hediye eden bir arkadaşımız vardı konu açmış orda ki yorumlarınıda okudum hırsından kaskı alabilmek için ona buna terbiyesiz falan demişsin. Sen gel vazgeç bu sevdadan. Kask alamıyorsan sen eldivene parada vermezsin monta da para vermezsin.
    2+1 lav manzaralı.. Hatunumu bile ayarladım
    http://www.letseemore.com/images/201...l-in-party.jpg
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    2+1 lav manzaralı.. Hatunumu bile ayarladım
    http://www.letseemore.com/images/201...l-in-party.jpg
    Günah işleyesim geldi

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günah işleyesim geldi
    Bursanın kızları güzeldir
    MhmtcnKoral bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Motoru 2. el değil 3. el alacak, kalan parayla da ekipman alacak. Boş beleş insan olmayacak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

sana piskilet de bulamayız ha...beğenmezsin...yok titanyum yok bilmem ne kadrolu psikilet işide ayrı bir dünya aga... he kask mı dedin o iş kolay ya...5-10 lira bişeydir herhal...

elimde imkanlar olsa bütün servetimi çocukların genlerin mutluluğu ve geleceği için harcarım...

Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim helal olsun adamın kralısın valla cok mutlu oldum böyle bişeyde parmağının olmasına foruma ilk girdiğimde yorumlarından sende bi sempatiklik olduğunu anlamıştım zaten
    Ayrıca sunu da dip not olarak geçmek istiyorum bazı Abi'lerimiz heralde kilonuz hakkında lakap takanlar var sürekli bi yerlerde görüyorum forumda
    Öyle diyen abilerimizi esefle kınıyorum o abimiz iyi bi abi

benim herşeyde barnağım vardır... namım pandadır...benimde hoşuma gidiyor...
    mahir212 ve Pasali1921 bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Burada arkadaşa yada kardeşimize yüklenen kişileri hiç anlamıyorum hayat şartları belli ben 27 yaşındayım ilk motosikletimi ikinci el çin malı olarak daha bu yaz alabildim ls 2 kask alabildim mont felan alamadım şuan geçim şartlarını ortada insanlara yüklenmeden önce karşınızdakinin yerine koyun biraz kendinizi bazı arkadaşlarda vardır elbet ekmek elden motor pederden onlara toz pembe zaten hayat genelleme yapmıyorum ama ikikez düşünün bazı şeyleri yazmak için yazmayın
    mete_han ve Bekozade bunu beğendiler.

....................

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)