Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PCX 150 ve Vision 110i Türkiye'ye gelebilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hondanın PCX modelinin 150 cc si PCX lerin üretim yeri olan Thailand'da 3-4 ay önce üretime geçmişti. Ama bu modelin Avrupaya gelip gelmeyecegi soru işaretiydi. PS150i'nin üretiminin son bulması ile Honda İtalya resmi sitesinde PCX 150 esd yerini almış.. Teknik değer tablosuna kadar var sadece fiyat belirlenmemiş

Güç dedeğerleri 13.6 hp ve 5.250 devirde 14.0 nm tork. Büyük ihtimal PS150 nin türkiyeye artık gelemeyeceğinden PCX150 onun yerini dolduracak. Türkiyeye yeni gelen kırmızı PCX 125'lerde ise ben dikkat etmedim ama ESD çıkarması varmış. Yani iddia edilen %20 yakıt tasarrufu ve %20 daha iyi çekiş. beyazlar ve griler 2011 şuan

Ucuz fizzy 125 'in gelmesi ilede spacy'nin ithalının duracağını söylemiş bir bayi. Bu durumda Vision 110i nin de PCX 125 in fiyat olarak altında yerini alması beklenebilir. Çünkü yamahanın Vision ile mücadele etmesi zor. Ben artık fizzynin sadece restorant zincirlerine satılacağını düşünüyorum. Spacy'i bile tipinden ticari dışında alan yok gibi bişeydi Fizzy'i kim neyapsın? Bu şartlarda Vision 110i gelmesi için sartlar hazır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    pcx in 150 olan versiyonuda güçsüz kalcak desene

ps150 nin üretimi durduğu doğru
    Mustafa Kemal Atatürk

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pcx in 150 olan versiyonuda güçsüz kalcak desene

ps150 nin üretimi durduğu doğru
    Gücü düşmüş gibi görünüyor ama torku aynı ve 2000 devir önce veriyor. Bunda artan yakıt fiyatlarıyla daha az yakıt için revize edlidiği anlamına geliyor.

PS150 3.3-3.7 yakarken PCX150 2.9-3.2 arasında kalabilir. Ben pompacılara vergi bayılacağıma PCX150 alıyım

Zaten pcx 125 de varyotörlü olmasına ragmen commuter seviyesinde yakabilen bi scooter

Motosikleti
    pcx te güzel tabide yamaha xenter 150 fiyat ta indirim yaparsa kafa kafaya ikisi yarışırlar
    scooter alıcak olsam bir daha bu cc de yamaha xenter150 yi kesinlikle alırdım
    pcx te şu benim hiç hoşuma gitmiyor

motor ince yapılı birde arkaya hatun otorunca hiç hoş olmuyor
    arka tasarımı çok kötü
    he ama fotodaki kadın biraz abartı

güzel paylaşım olmuş şimdiden bir modelin tanıtımını burdan okumayı seviyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

Bugün ne giysemde abla aşaği kısmını pcx125 le kombine etmiş ve proporsiyon gayet başarılı olmuş

O ablayı ve pcx i 46 lt lik bi topcase le desteklersek bişeyciği kalmaz. Oran/orantılar düzelir
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    eheheh:D belkide burdan bazılarının sesi olduk
    Mustafa Kemal Atatürk

pcx 150 gelmeyecek. ek olarak 250'lik başka bir scooter gelecek. aşağıda linkini verdiğim seminerde birinci ağızdan öğrendim bunları. bana da saçma gelmişti zaten türkiye gibi bir pazarda aynı modelin iki motor seçeneğiyle satılması.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ineri-ytu.html başlığını açtım kimse sallamadı. işimiz gücümüz zamları eleştirmek, mal kötülemek.

Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pcx 150 gelmeyecek. ek olarak 250'lik başka bir scooter gelecek. aşağıda linkini verdiğim seminerde birinci ağızdan öğrendim bunları. bana da saçma gelmişti zaten türkiye gibi bir pazarda aynı modelin iki motor seçeneğiyle satılması.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ineri-ytu.html başlığını açtım kimse sallamadı. işimiz gücümüz zamları eleştirmek, mal kötülemek.
    Söylediklerin yetkili kişilerden ama PCx 150 nin gelme ihtimali yinede var. Çünkü Dylan 150 ve PS150i nin 125 i az bulan müşteriler için yerini doldurmak amaçlı şimdiki PS150 fiyatına gelmesi münkün. 2. sebeb Hondanın yıllardır getirmediği SH150i yi getirme gibi bir niyeti yok çünkü Xenter 150 nin bir kitlesi henüz yok ama cc bazında 150 likte bulundurup Yamahadan daha uygun fiyatıyla Xenterden daha cazip bir bir koz bulundurmak isteyecektir honda.

Motosikleti
    dün arkadaşım pcx125 aldı
    kırmızı olanlarda esp ibaresi varmış
    Mustafa Kemal Atatürk

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150-2022 HondaGL1800-2023 PCX
    Dün bende o ESP ibaresini gördüm yeni PCX'in hava filtresi kutusunun ustunde baktıgımda açılımı Enchanced Smart Power diye geçiyodu yani artırılmış akıllı güç manasına geliyor... İlk sürümleri bile o kadar ataksa bu yenileri nasıldır kim bilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Birde şunu eklemeden edemiycem Amerika versiyonlarında sallanan çıkıntılı sinyaller var linkteki gibi http://powersports.honda.com/2013/pcx.aspx ama bizim ülkemizde sinyaller ön ve arka fara entegre

Honda vision 110 veya Sh 150 modellerinden birini 2014 fuarında görme olasılığımız ne kadar ? duyum alan varmı arkadaşlar ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)