Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 senede bir motor parası :S

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    Abilerim şimdi hesapladım ve kendimi frenleyip sadece işten eve evden işe ve bi kaç mahallede tur için 2 yılda ödedigim benzin parasıyla bir tane aynısından motor alabiliyorm. TEŞEKKÜRLER TAYYİP AMCA
    mahir212, TurkishPower, Thracian ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    2 ayda opet kartımda 17lira küsür birikmiş.. yani 1.700 tl yakıt almısım...
    bombaci20 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    motora keyfi binsem kesin günde 10 tl lik benzin bitiyor yetmiyo bile ilk aldıgım sıralar 20 tl lik benzin aldıgım bile oldu. ama sadece işe gidiş geliş bana 5 tl ye patlıyo. çalıştıgım yerde biraz uzak.

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    çok pahalı benzin ya 1 litre nasıl 5 tl olur ya tam yaz aylarında motorla gezmek yerine evden işe işten eve yapıyoruz

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    kullandığınız motorun sıfır alınırken ödenen ötv si kdv si ni de hesaplayın bak
    1500 tl ye scoter almıştım 380 tl si ni satıcı ötv ye yatırdı
    zaten 2000 km de benzin alsam ötv kdv eklenince motorun asıl parası kadar vergi ödemiş oluyoruz

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Şimdi sorgusuz sualsiz ölene dek tayyip faşizanları basacak konuyu "vay efendim söyle böyle"...

Yok yok herşey harika, ortalık süt liman, mükemmel yönetiliyoruz arkadaşlar. Vergilerden özelleştirmelerden böyle uçuk akaryakıt fiyatları gibi üç beş kalemden gelen sıcak parayla duble yol yapınca, millet de hizmet var sanıyor. Bilmiyorlar ki değirmen nereden dönüyor neyle dönüyor
    bombaci20, alikan ve Uykusuzcorap bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Sende tayyipçiler gibi yap hep 50 liralık al benzini. Zammı hissetmiyorlarmış öyle yaptıklarında.
    bombaci20 bunu beğendi.

Arkadaşlar demeyin öyle. Sonuçta 1.ciyiz dünyada... ama pahalılık ama şey ne farkeder amaç 1.olmak hahaha :D
    bombaci20 bunu beğendi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Benzin 5 TL olunca, Motosikletin üstüne bıranda çektim. işe bisiklet ile gidip geliyorum. Çeşme suyu yakıyor.
    Bende hesapladım. Her gün işe git gel harcadığım benzin parası ile 1 yıl sonra bisiklet bedavaya geliyor.

Extra olarak motosiklet, giyim, gezi tozu işlerine harcadığım para ile bisiklet galerisi açabiliyorum.
    Şu motosiklet için çektiğim kredinin faizleri ile aynı modelden sıfır motosiklet alabiliyorum.
    Millete akıl verirken gidip kredi çektik, birde borcu borç ile kapatma gibi bir salaklığa girdik. Neyse acı bir şekilde dersimizi aldık.

Tron efsanesi mübarek, buda 2 teker ;

ramizan83 ve alikan bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Bu günler geçecek sabredin azcık, yakında kuzey ırak petrolleri bizim olcak dünya liderimizin dış politikaları sayesinde o zaman motorla s.çmaya bile gideriz

not: ağır ironi var.
    efecan0303 bunu beğendi.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    tolga yeni cevre edinmişsin bizdemi pisiklete gecsekki acaba
    Tolga Can bunu beğendi.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Birde benzinin yarısını kullanmayıp başka ülkelere 1.5 liradan satıyoruz

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tolga yeni cevre edinmişsin bizdemi pisiklete gecsekki acaba
    Bisiklet zevki yeni değil ama grup yeni, şehir bisikleti ile yarışçı yol bisikleti peşine takılmak, bizde pejo ile enduroya sen git hemen arkandayım demeye benziyor
    Normalde işten sonra bilgisayar başına oturur. gece 23:00 de yatar. sabah 06:30 da zor kalkardım. 1 gün dinlenmeli olarak son üç gündür.
    25-33-40 km şeklinde yol yapıyorum. Dün akşam saat 22:00 da yola çıktık. Evden içeri 01:30 da girdim. banyo yatak derken 02:00 oldu.
    Allah seni inandırsın gr uykum yoktu. Zorla uyumaya çalıştım. Bacaklar yatak da pedal çeviriyor. 04:30 kalktım. çüş diyip tekrar yattım.
    06:30 işe doğru yol aldım. Ama motosikletim ile birlikte, çok da yüklenmemek lazım. Sonra perte çıkarım. Zaten yedek depodayım. Bitsin yatıracağım. bugün biter.
    Bisikletin güzel yanı yemek sonrası yediklerimizi iyi yakıyoruz.

ramizan83 bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    iyiymiş kilo vermeye yaradımı peki tolga han varmı bir değişme kısa zamanda

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiymiş kilo vermeye yaradımı peki tolga han varmı bir değişme kısa zamanda
    Tolga Han dans grubu olarak her sene pis boğazlılığım yüzünden kemer sıkar. Ortalama senenin bereketine göre 85-100 kg arası bir yerlerde olurum.
    Sonra fitness çalışmaları ile eski halime dönmek için 3 aylık spor kampı kurarım. Çalışmalarım fiks ve garantili olarak sağlıklı beslenerek ayda 5 kg vermektir.
    Son aylarda extra olarak bisiklete de bindiğim için 4 kg daha vermişim. Bisiklet gerçekten güzel bir alet, spor salonlarında da bisiklete bindirirler.
    En güzel kardio aletidir. Nefes açar, Göbek eritir. Bacak kaslarının güçlenmesini sağlar. 80-90 yaşında bisiklete binen dedeler horon tepiyor. yararı ortada
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Ben bisiklete pedal sayacı gibi yaratıcı vergilendirme sistemini ne zaman getirecekler onu merak ediyorum...
    efecan0303 bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    iyi günlerimiz bunlar daha...
    İmportant bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)