Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

benden duymuş olmayın! :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki ninja 300 gibi olur 7 bin euro.
    bmw motosiklet yapacak ve fiyatı 10 12 bin lira olmaz. en az 15 bin tl olur ..
    kawasaki içinde biz cok attık tuttuk , ninja 250 fiyatı olursa heryer ninja 300 olur diye. ama fiyatı 7000 euro koydu
    1 yılda 1 kere gördüm. sahibinden.com da 1 tane ikinci el satılık o da 15500 istiyor.
    bmw motosiklet yapacaksa küçük cc 250 200 c yapsın fiyatı da 10 12 olursa olabilir.
    ama geri kalanda, ben inazumaya bile para vermek istemiyorum.
    çünkü çanta demiri, koruma demiri ön tur camı stickerlar 1300 tl aksesuar seti diye geçiyor..
    beni aşar o paralar hemde mantıksız oluyor.
    fiyat 11 bini geçti mi kışın fazer gibi motosiklet var türkiyede,
    hepsine alternatif olarak..
    4 silindir yakıt ve kullanım durumu açısından da düşünmek lazım. tmm fazer var o paraya da şehir içinde fazer ile de dolaşmak sıcak havalarda pişmek var. hani o yönünden bakmak lazım.
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boyutunu yeni başlayana göre değilde cc küçülten adama göre yaparlar ve ona göre şekilli şukkullu tasarlarlarsa alırız.ama bunla yağlayalım, büyük cc için yer hazırlayalım derdindelerse saolsunlar çok var öyle yapan, bmw eksik kalsın.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    BMW & TVS ortaklığı umarım Türkiye motosiklet pazarında 500cc altı motosiklet segmentinde alım gücü düşük (maddiyatı ön planda tutan) bizim gibi orta gelirli insanların faydasına modeller ile karşımıza çıkar...
    Temennim bu yönde fakat zaman ne gösterir bilinmez
    Untulmamalı ki ülkemizdeki yüksek vergi oranları, fahiş sigorta poliçeleri motosikleti araba karşısında ekonomik alternatif gören tüketicinin belini büküyor
    Hele ki gişelerde 1. sınıf araçlar ile aynı kefeye koyulmamızı ve aynı ücret tarifesini ödemeye mecbur bırakıldığımızı hiç saymıyorum bile...

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    2014 te piyasa kızışacak

---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

bmw nin tvs ile anlaşmasının haberinde geçen bir yazı

Hindistan’da üretilecek yeni motosikletlerin, 2015 yılında piyasaya çıkacağı söylenirken, ortak geliştirilen modellerin hem BMW hem de TVS markalarıyla satılacağı, ancak markalara göre değişiklikler taşıyabileceği belirtiliyor. BMW, daha çok 500cc üzeri hacimli motora sahip motosikletler üretirken, TVS, 2 milyon adetlik üretimle Hindistan’ın önemli üreticileri arasında yer alıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    bmw 100 cc bi cup çıkarırsa hiç düşünmeden elimdeki lifanı satıp alırım. nede olsa bmw

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    İlginç , on karakter

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    15 binde aşağı olmaz vergi dilimine takılır ve siz alamazsınız...

ha ben alırım ınazumayı satarsam üzerine 5 koyarım alırım...

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    Şimdiden hayal edebiliyorum bile topic'i

""Honda Cbr 250R mı yoksa Bmw 250R mı acaba hangisi alayım yardım edin ""

İşte başlık bu :D

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    bmw 250r görüntüsü güzel olacagı kesin ama fiyatını bilemicem tahmin edebiliyorum :D

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Bir araştırma şirketi tarafından sadece 250 cc.motosiklet kullanıcılarıyla yapılan bir toplantı organizasyonuna katıldım. Başlarda sohbet havasında geçen toplantıda neden motosiklet kullanmayı tercih ediyoruz, motosiklet bizim için ne anlam ifade ediyor,motosiklet kullanmanın avantajları-dezavantajları, mevcut segmentin yeterlilik ve yetersizlikleri,marka-model kıyas vb.konularda görüşlerimizi aldılar.Tabi bu arada konuşulan herşey bir diğer odada simultane çeviri ile ingilizce olarak başka bir ekibe aktarılıyordu gayet profesyonel bir durum söz konusuydu.

Daha sonra bize bu araştırmayı yaptıran gizemli markanın mevcut segmente alternatif olarak 300 cc. 145 kg ve 34 bg.lik bir motoru alakalı ne düşündüğümüz soruldu.Ben kendi adıma söz konusu değerlerin heyecan verici olduğu ile alakalı görüşümü dile getirdim,zaten gruptaki herkeste aynı şekilde beyanda bulundu...bu arada hali hazırda tasarım aşamasında olan 4 farklı kasada (naked-enduro-racing/supermoto-naked arası melez bir model mt-03 gibi düşünün) modelin resimleri verildi ve görüşlerimiz soruldu.Enduro tasarımına baktığımda gizemli marka ile ilgili çağrışımlar başladı bende racing modelde de bir takım detaylar ele veriyordu kendini.Bu teknik verilere en yakışan modelin hangisi olduğu yönünde oylama yapıldığında ise ortaya çıkan sonuç melez model ile racin yönünde oldu.Bu arada belirtmek isterim ki melez modelin tasarımı gerçekten çok şıktı ama GERÇEKTEN! Veee sıkı durun bu gizemli marka BMW arkadaşlar...Düşük cc.de pazara girme yönünde bir karar alınmış ve nabız yokluyorlar.Olması gereken fiyat aralığı,distrübütör,servis ağı gibi bir çok konuda görüşlerimiz alındı...Eğer doğru strateji uygularlarsa piyasayı alt-üst edebilirler.Ben kendi adıma çok heyecanlandım,bekleyelim ve görelim bakalım ilerleyen günlerde neler göreceğiz...
    60 tl lik sodex side aldınmı....
    srhtsglm bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    60 tl lik sodex side aldınmı....
    aynen, o na değinmeyi unuttum :D

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 silindir yakıt ve kullanım durumu açısından da düşünmek lazım. tmm fazer var o paraya da şehir içinde fazer ile de dolaşmak sıcak havalarda pişmek var. hani o yönünden bakmak lazım.
    sonuçta fazer sakin kullanımda 5 litre civarında yakıyor.
    şuan cbr 250 haricindeki tüm 250 cc ler 4 litre civarında yakıyolar.
    sence mantıklı mı fiyat performans konusuna baktıgında..
    fazer büyük cc de en makul parca fiyatına sahip motosiklettir
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    sonuçta fazer sakin kullanımda 5 litre civarında yakıyor.
    şuan cbr 250 haricindeki tüm 250 cc ler 4 litre civarında yakıyolar.
    sence mantıklı mı fiyat performans konusuna baktıgında..
    fazer büyük cc de en makul parca fiyatına sahip motosiklettir
    dostum biz proje asamasinda 300 cc.yeni bir modelden bahsediyoruz sen hala 600 cc.10 yila yakin bir suredir piyasada olan fazer in propagandasini yapiyorsun.fiyat performans orani ise su an icin dogmamis cocuga don bicmekle istigal, daha ortada fol yok yumurta yok.fazer tabikide iyidir zaten kendisini kanitlamis bir makina ama olay fazer degil,mevzu bmw nin dusuk cc.de pazara girecek olmasi...sapla samani birbirine karistirmanin manasi yok.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum biz proje asamasinda 300 cc.yeni bir modelden bahsediyoruz sen hala 600 cc.10 yila yakin bir suredir piyasada olan fazer in propagandasini yapiyorsun.fiyat performans orani ise su an icin dogmamis cocuga don bicmekle istigal, daha ortada fol yok yumurta yok.fazer tabikide iyidir zaten kendisini kanitlamis bir makina ama olay fazer degil,mevzu bmw nin dusuk cc.de pazara girecek olmasi...sapla samani birbirine karistirmanin manasi yok.
    sana cevap veren yok ki..
    adam alıntı yapmış bişi atmış ortaya cevapladım.
    propaganda yapanda yok. fiyat fazla olursa ki olur. o fiyata alternatif olacak bir cok motosiklet var, mesele bu.
    motosiklet piyasasına bmw a modeliyle 300 cc hintli ortagıyla motosiklet yapacak, fiyatı kawasaki civarlarında olacak..
    marka saplantısı olan insanlar kullanır diyorum.
    mantıklı olan şudur kanımca
    fiyatı makul tutarsın 13 bin lira olur. ya gidip ceset 600 lüğe bininceye kadar sıfır bmw alırım 300lük.
    ama fiyat abartıya kaçınca alternatifler cogalıyor.
    kawasaki z motodan cıksa biri deseki ninja 300 şu adet sattı ninja 250 1 yılda bu kadar satıyor diye bi genelleme yapsın,
    vergi ötv 300 cc için yüksek fiyat artınca kafa karışıyor..
    şimdi anladın mı ne demek istediğimi?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    sana cevap veren yok ki..
    adam alıntı yapmış bişi atmış ortaya cevapladım.
    propaganda yapanda yok. fiyat fazla olursa ki olur. o fiyata alternatif olacak bir cok motosiklet var, mesele bu.
    motosiklet piyasasına bmw a modeliyle 300 cc hintli ortagıyla motosiklet yapacak, fiyatı kawasaki civarlarında olacak..
    marka saplantısı olan insanlar kullanır diyorum.
    mantıklı olan şudur kanımca
    fiyatı makul tutarsın 13 bin lira olur. ya gidip ceset 600 lüğe bininceye kadar sıfır bmw alırım 300lük.
    ama fiyat abartıya kaçınca alternatifler cogalıyor.
    kawasaki z motodan cıksa biri deseki ninja 300 şu adet sattı ninja 250 1 yılda bu kadar satıyor diye bi genelleme yapsın,
    vergi ötv 300 cc için yüksek fiyat artınca kafa karışıyor..
    şimdi anladın mı ne demek istediğimi?
    sakin ol ters yapma dostum, burda yorum yapiyor olman otomatikman herkese cvp vermen anlamina gelir ki konuyu acan benim dolayisi ile gayri ihtiyari muhatabinim...ben senin ne demek istedigini gayet iyi anliyorum da senin benim ne demek istedigimi anladigini sanmiyorum...ben diyorum ki en alt sinif modeli 30 bin TL olan BMW nin dusuk cc.de pazara girecek olmasi pazara hareket getirip rekabet yaratacak olup bunun bize yarar getirebilecegidir.hele heleki tvs ortakligi ile bu segmentte bir model uretilirse ki durum bunu gosteriyor uretim maliyetlerinin daha dusuk tutulup fiyatin makul seviyelerde olabilecegi gibi bir durumda soz konusu.vergi dilimi vs.tamam 2 katina cikacak belki ama topu topu 200 TL vergisi olacak yani yillik 1-3 yas arasi modelde 100 TL veriyosan 200 TL de verilemeyecek bir meblag degil.Kawasaki oyle yapmis boyle yapmis o, o markanin Turkiye deki yanlis stratejisidir ki kendisi favori markam olur.O na bakilirsa bende 15.000 TL olsa su an gider o paraya hatta daha asagisina 2.el temiz bir er6-n alirim...Mevzu farkli, konu BMW nin buna uyanip dusuk cc.de arzi yaratma istegi ve bunu yaparkende rakiplerinin yaptigi hatalari yapmamak icin bu segmentteki kullanicilarin goruslerini dikkate almasi...yoksa bende kendi adima 300 cc.motora 15 bin zor veririm ama yinede neden olmasin? simdi sen anladinmi ne demek istedigimi?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yalan söyleyim...
    15 civarı bir paraya 300 cc bmw almaktansa kız gibi 600 fazer alırım...
    Yakıt ta çok ahım şahım farketmez...
    Ayrıcana hasanım sıcak havalarda hiç pişmedim ya....
    Her motoru er6 sanma...
    Er5 te sıcak oluyordu ama Fazerde o sorun yok...

Bir de şu var...
    0 Bmw alacaksın servisin kucağına oturacaksın....
    Aman seninki 300 cc 650 liklerin yarı parasını ver yok...
    Adamlar pisiklet yapsa fiyat, servis aynı be Hasanım...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)