Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Aramızda para toplasak ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Aslında reklam değilde, meydanlarda toplanıp motosikletleri farkedin desek pankartlarla vs ses getirebilir. Ama periyodik olarak toplanmalıyız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Dusunce mantikli ama ne kadar ses getirecegi tartisilir fosforlu motosikleti farket stickerlarini bile dagitma sansimiz olsa cogaltabilsek buda bir reklamdir illa tv de cikacak diye odaklanmamaliyiz.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motosiklet kullanımı daha da yaygınlaşmalı, herkesin çocuğu motosiklet kullansa trafikte çok daha iyi fark edileceğimize eminim. Motosikletçilerin imajına yarış yapan kasksız gençler ve ticari motorcular da zarar veriyor bunlar da kendine çeki düzen vermeli.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Mengu16 Ankaradaysanız iyi bilirsiniz.Ara yollar modifiyeli,kasksız,egzozu açık ybrcilerle dolu.ben bile motor kullandığım halde bunlardan tiksiniyorum.Altımda araba olsa ezesim geliyo.öncelikle bunları ortadan kaldırmak lazım.

Bu arada herkesin çocuğu motosiklet kullansa demişsin.iş yerinde bi abim ucuz cup motor almıştı çoluğu çocuğu istemediği için mecburen 1 ay sonra sattı.o bile diyo eskiden araba sürerken hiç takmazdım şimdi 20 saniyede bir gözüm motosiklet arıyor yol versem diye demişti.

motosiklet tecrübesini araba sürenlere yaşatmak lazım...

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Güzel ses getirecek bi protesto yapıp haberlere çıkmak maliyetsiz olabilir.

sanatçılardan destek alınıp böyle bir girişimde bulunulursa bencede ses getirir. motosiklet sürmeyi seven bir çok sanatçımız var. bence onlarda desteklerini esirgemeyecektir. çünkü bizim yaşadığımız problemleri onlarda yaşıyorlar.

SUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson 1200 Nightster
    Madem para işleri zor ve medyaya ulaştırmak bi okadar güç, ozaman moderatörlerimiz diğer forumların moderatörleriyle görüşüp
    Türkiyenin en büyük motosiklet buluşmasını yapabiliriz.
    Toplanma alanının yerine de 50m2 brandadan motosikletleri fark edin amblemini yaptıralım. (Branda benden)

Eğer ki ortalama 500 motorcuyu alana toplayabilirsek emin olun o alanın üstünde haber kanalı helikopteri olacaktır.

Çok kişi olduğumuzda terör muhabbeti yapabileceklerini de göz ardı etmemek için emniyetten bilgi de alırım.

Madem medyaya ulaşmak zor, bırakın onlar bizi bulsun.
    Ertugyigit ve berkcigdem bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu arada geçen hafta motorumu aldığım bayan, samanyolunda spiker çıktı.
    Durumu kararlaştırdığımız an onunla da iletişime geçerim.

Yeterki bi hareket yapalım. Boş boş ekrana yazıp havada kalmasın artık.
    Unutmayalım ki nekadar çok kişi katılırsa, ölümünü yada sakatlığını engelleyebileceğimiz anne,baba,çocuk okadar çok olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

Ben başlığı görünce gaza geldim yanlış yere yazmışım

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Hem reklamcıyım hem motorcuyum ve net söylüyorum bu işler para toplamak ile olmaz. Reklam zaten bütçeli bir iş ama asıl olay reklamı çekmekte değil.
    Bu reklamı izlenen kanallarda yayınlamak gerekir ki işte o zaman işin ucu kaçıyor. Dersen ki forumlarda yaparız. O işte yalan olur çünkü kendi kendimize çalar ve oynamış oluruz.
    yurt dışında gelişmiş ülkelerde hani yollardaki dur tabelası var ya orda durmayan şöför nerdeyse yok gibi bir şey herkes sağdan gelen araca yol veriyor vs. vs. adamlar trafik kurallarına %99 uyuyorlar. Bu adamlara motorsiklete dikkat etmesi gerektiği öğretilebilir. Ama bizimkiler motoru görsede yola atlar nasılsa motor duracak diye
    başka konularda yazdığım gibi. Motorcu önce elinden geldiği kadar kendini farkettirecek daha sonra farkedilmeyi bekliyecek.
    Ama sorun da burada bitmiyor o farkeden insanın size saygılı olması lazım ki fark ettiği zaman size zarar vermeyecek davranışlarda bulunsun.
    hadi araçlar farketti. Daha belediyeler bizi farketmedi ki. çiçek sulayıp şov yapıp oy alıcaz diye kaç motorcu kaza yaptı kimi hayatını kaybetti kimi biryerlerini kırdı.
    Neyin reklamını yapıcaz hepimiz izlemedik mi hatalı olduğu halde motorun çarpmasına sebep olanlara bırakın ilkyardım yapmayın zaten ayakta olsa ben hastanelik edeceğim. Bunu söyliyen adama reklam ile farketmeyi öğreticez.
    Güzel bir hayal. Ben göremem de belki torunlara kısmet olur.
    ahmetunuver ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    bence branda ve sticker bastırabiliriz bu stickerları yapıştıran arkadaş yada bırandayı asan arkadaş resmini çekip burada paylaşır bizde sosyal medyada paylaşırız bu resimleri.Böylece bu stikerlar insanların ilgisini çeker.

Motosikleti
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence branda ve sticker bastırabiliriz bu stickerları yapıştıran arkadaş yada bırandayı asan arkadaş resmini çekip burada paylaşır bizde sosyal medyada paylaşırız bu resimleri.Böylece bu stikerlar insanların ilgisini çeker.
    sosyal medyadan olacak iş değil. Büyük bir organizasyon yapalım ki insanların dikkatini çekelim.

Gazetelerin yüzde ellisi magazin. Adamlar saçma sapan şeyleri haber yapıyorlar. Elbet haber olur.

Ama önemli olan haber olabilecek kadar çok motorcu toplamak.

Harley davidson markası altında boğaz sürüşü yapılırken paso gazetelerde ve tv de çıkıyor.

Düşünsenize mecidiyeköyden 500 motorlu aynı anda geçiyor. Gel de haber yapma.

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Bence motosikletlileri farketmesinler, farkettiklerinde daha bi tribe giriyorlar..
    jackonbir bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramızda bi banka hesabına para toplasak sağlam bi reklam şirketine versek ekranlarda güzel bir motosikletleri fark edin reklamı çıksa olmaz mı ?

mesela reklamın içeriği yollarda motorun üstüne kıran bi apaçi rüyasında motosiklete biniyor ve giderken 2. karakter olan yine kendisi kendisinin üzerine sürüyor ve ölüyor?

fikriniz çok güzel. ben reklamcı olarak size cevap veriyim isterseniz.

yapım amiriyim öncelikle.

bir işin en başından en sonuna kadar ilgileniyorum. bütçelendirmesinide ben yapıyorum butun organizasyonunuda.

öncelikle tahminen 60-70 bin tl gibi bir rakamı gözden çıkartmak gerekir. buda ben piyasamızdaki insanları tanıyorum bütçesiz bir iş çekiyoruz vs diyeceğim için yoksa emin olun en az 2 katı. hadi filmi çektik tv de yayınlatmak istiyor iseniz ayvayı yedik buyuk kanallarda atv- star- show- kanal d gibi mesela 10 saniyelik reklamlara 1-2 milyon tl ler ödeniyor tek seferlik gösterim için.

fakat diyorsanızki biz tv de göstermeyelim viral reklam olsun yani internette gösterilcek reklamlar. bunlar tabikide çok daha ucuz. sitenin popülerliğine göre bu rakam 200 - 300 tl den başlar 10 bin 20 bin tl lere kadar uzar gider.

birde artık sosyal medya çok güçlü mesela motor kullanan ünlüler var çokca. onlardan rica edilicek. bakın bu filmi hesabınızda paylaşın vs vs gibi kendileride motorcu oldukları için para talep etmicekler zaten edicek olurlarsa kendileri hiç bir zaman 2 teker sevdalısı olmamış demektir.
    Adventure58 ve emrb bunu beğendiler.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fikriniz çok güzel. ben reklamcı olarak size cevap veriyim isterseniz.

yapım amiriyim öncelikle.

bir işin en başından en sonuna kadar ilgileniyorum. bütçelendirmesinide ben yapıyorum butun organizasyonunuda.

öncelikle tahminen 60-70 bin tl gibi bir rakamı gözden çıkartmak gerekir. buda ben piyasamızdaki insanları tanıyorum bütçesiz bir iş çekiyoruz vs diyeceğim için yoksa emin olun en az 2 katı. hadi filmi çektik tv de yayınlatmak istiyor iseniz ayvayı yedik buyuk kanallarda atv- star- show- kanal d gibi mesela 10 saniyelik reklamlara 1-2 milyon tl ler ödeniyor tek seferlik gösterim için.

fakat diyorsanızki biz tv de göstermeyelim viral reklam olsun yani internette gösterilcek reklamlar. bunlar tabikide çok daha ucuz. sitenin popülerliğine göre bu rakam 200 - 300 tl den başlar 10 bin 20 bin tl lere kadar uzar gider.

birde artık sosyal medya çok güçlü mesela motor kullanan ünlüler var çokca. onlardan rica edilicek. bakın bu filmi hesabınızda paylaşın vs vs gibi kendileride motorcu oldukları için para talep etmicekler zaten edicek olurlarsa kendileri hiç bir zaman 2 teker sevdalısı olmamış demektir.

DAha çok mantıklı geldi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Reklamla meklamla olacak iş değil..
    Farkındalık için başka şeyler düşünmeli...
    Değişik şeyler türeten olacaktır...
    Tartışmak lazım..

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    broşür yaptıralım 3 5 kişi belli aralıklarla Mecidiyeköyde dağıtalım trafiktekilere

Her motorcu apaçi değildir,
    Onların sonu olma
    Motosikletleri farket.
    Yol hakkını elinden alma
    iptaluyelik02 bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramızda bi banka hesabına para toplasak sağlam bi reklam şirketine versek ekranlarda güzel bir motosikletleri fark edin reklamı çıksa olmaz mı ?

mesela reklamın içeriği yollarda motorun üstüne kıran bi apaçi rüyasında motosiklete biniyor ve giderken 2. karakter olan yine kendisi kendisinin üzerine sürüyor ve ölüyor?
    Yaz Arabalı apaçi motorcuya,motorlu apaçi arabalıya sonra hepsi arabalı apaçiye

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bu çok mantıklı...
    Yetenekli arkadaşlar vardır eminim....

http://

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Bu konuda yazdım birdaha yaziyim. BU tarz reklam vesaire ile bu olacak iş değil önce biz tüm sürücülere saygılı olmayı öğretmemiz gerekiyor bunun başka ne yolu var ne yordamı.
    Siz farkındalık için birşeyler yapılmadığını mı düşünüyorsunuz. yıllar önce yapıldı ve hala ara ara yapılıyor ama ne değişti?

motosiklet farkındalığı üzerine şarkılar bile yapıldı toplam izlenme sayısı 721 daha ne diyim ben

Motosikletçiler her dönem birşeyler yapmaya çalıştı ama hep o sözler yapılanlar havaya karıştı gitti. Öküzler öküz olarak yaşamlarını sürmeye devam ettiler

Bu da sanırım insanların anlaması için yapılması gereken

Daha benim bildğim birsürü video var ama başka site isimleri olduğu için paylaşamıyorum.

EVET BİZİ FARKEDİN AMA FARKEDİNCE DE SAYGI DUYUN VE TAŞIDIĞIMIZ CANIN FARKINA VARIN BİZLERİ DE EVDE BEKLİYENLER OLDUĞUNU UNUTMAYIN. ÖKÜZ GELDİNİZ BU DÜNYAYA AMA ÖKÜZ OLARAK GİTMEYİN.

Bu konuda da daha fazla. Ne denir bilmem
    Adventure58 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)