Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Hey yavrum Beee Alem Cup Görsün. 90 nı geçmez diyenede kapak olsn :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Yayınlanma tarihi: 12 Tem 2013
    Motorun son hızı degildir sadece www.motosiklet.net te ki arkdaşlar 90 nı geçmez dediler 4 viteste bende 2 . viteste 80 yapıp susturdum varsa Bi eşi benzeri kapaşalım fark etmezz Marivanaa ~03 Efe03

ibret alın beyler motosiklet nettekınler susun gayrı

bu genci biz yarattık beyler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    ula bi dövmediginiz kaldı iyi ki bi video çektik motordan soguttunuz beni :(

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    motosiklet.net e kızdın video çektin
    şimdide motosiklet.net e kızıp motoru bırakma
    arkadasların kusurunada bakma efecan0303
    efecan0303 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    benim siteye hiç bir lafım yok iyiki üye olmusum keske daha önce olsaydım. Benim kızdıgım tek nokta sanki yanımdalarmış gibi sanki günde 1500 kere bindigim motoru benden daha iyi biliyolarmış gibi benimle zıtlaşmalarıydı. bu videonun amacı sadece onlar

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hayatta ogrenecegın cok sey var .
    Bırgun gelıp ulan bu rezıl konu hala sılınmemısmı , ne aptalmısım sılınsede kurtulsam dıyecegın konular acma . Eger bıraz aklı basında adamsan 40 kere dusun . Sen olsen ınan kımsenın haberı olmaz . Bos bırseyı kanıtlamaya calısırken olup gıtsen .
    Ha haberımız olsa ne olur . Bellıydı zaten , okadar uyarmaya calıstık resmen hakettı adam derler . Sende oldugunle kalırsın.
    Motorunu kuralına ve kurallara uygun kullanıp bu ve benzerı sıtelerden kendını egıtıcı gelıstırıcı seyler almaya calıssan ya .
    Bız senın yasındayken boyle platformlar yoktu . Sız bılgı bollugu ıcınde kıymetını bılmıyorsunuz .

Zamanı geldıgınde olucek olan sensın , ne yaptıgın kımsenın umrunda olmaz .
    Bosa kendını yıpratma .
    Dogruya mukavemet gosterırsen herkesten tepkı alırsın . Dogruyuda degıstıremezsın .
    Kendınden baska kımseyıde kucuk dusuremezsın emın ol bundan

Gok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWİFT 150
    Efecan sabah ılk ısın kask almakdı merak edıyorum kardesım aldın mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    abi motorcuya gittim bi tane siyah ariga rc1000 modelli kapalı kask aldım. yeni bi tane performans eksozu sipariş ettim kapaklı ( yani ses çıkarttırmayanlarından ) evde 2 saattik aramının sonucunda aynalarıda buldum taktım ve artık 60 ı geçmiyorum.
    piyanist_irf ve Salih_T bunu beğendiler.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Alıntı efecan0303 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi motorcuya gittim bi tane siyah ariga rc1000 modelli kapalı kask aldım. yeni bi tane performans eksozu sipariş ettim kapaklı ( yani ses çıkarttırmayanlarından ) evde 2 saattik aramının sonucunda aynalarıda buldum taktım ve artık 60 ı geçmiyorum.
    Cok sevındım kardesım , hayırlı ugurlu olsun önünü görebiliyor musun bari
    Dört Teker Bedeni , İki teker ruhu taşır

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    işten çıktığım bir gün bunun gibi bir tanesi yan yoldan atlamıştı. tabi 125 lik scooter ile 2 freni sıkarak dibinde zor durdum
    o kadar çok korktum ki korkumdan tokatladım birde üzerine tükürdüm çocuğun.

Şimdi görsem kaskını ben alırdım zamkla yapıştırırdım kafasına çok üzülmüştüm korkmuştum çünkü

bu arkadaşlara doğrunun ne olduğunu öğretmek lazım umarım kısa sürede bilinçlenirler

Arkadaşlık görevim olsun 2 tane kaskım var evde henüz motorda alamadım Ls2 nin çok kaliteli olmasa da temiz ve yaptığın hızlarda seni koruyacak türden
    bana özelden adresini gönder sana kaskını ben yollayayım.

Ve kendini düşünmüyorsan aileni düşün ve o kaskı sıkılsan da kullan !
    efecan0303 ve AsyMeTRiQue bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    Teşekkür ederim cece89. Bu videoyu yükledigime bile pişman oldum gençlik işte cok nasihat eden oldu sag kulaktan girdi sol kulaktan cıktı. Hevesimize yenik düşüyoruz bastıkca basasımız geliyor. Ama gerçekten bilinçlendim. Kaskımı aldım aynalarımı taktım egsoz için kapak bulamadım. internetten eksoz siparişi ettim. Artık yolda kimse beni tahrik edemiyor aragaz atarak yanımdan geçiyorlar dönüpte bakmıyorum bile hem kendi canım için hemde cebim için 60 la gidince motor hiç yakmıyo kokluyo resmen

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:45 ----------

Göktug abi önümü görebiliyorum 5-6 çeşit kask çeşidi deneyip en son o kaskı begendim tabi 100 lira verdim 1 lira para üstü verdi söver gibi ama olsn :D

Motosikleti
    SWİFT 150
    Motomax 'dan aldın sanırım , sertifikası var benımde kullandıgım kask o suan ıcın , ıdare eder kotunun ıyısı dıyelım , kazasız belasız kullan kardesım ehlıyet de yok sende onu napcaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    ben ehliyet sınavına girdim 29 haziranda Motordan 90 trafikten 70 ilk yardımdan 67 aldım. Adam agustosda bidaha gircen ilk yardımdan dedi. Plaka için ise suanda işten çıktım fazla param kalmadı kask mask eksoz derken bitirdm parayı. agustosun 10 nunda nasip olursa 18 yaşıma girecem o sıra ruhsatı üzerime alıp plakayı çıkarttırmayı düşünüyorum kaskı motomaxdan almadım afyonda motoru aldıgım yerden aldım.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Harika tebrik ederim Efecan ,
    Eminim çevrende önceki halin gibi kullanan arkadaşlar vardır.
    Bize motorcu abilerimizin yaptığı gibi git sende onlara canının altındaki iki tekerden önemli olmadığını anlat 1 kişi kazansan yanına sevabı büyüktür.
    Başkalarınında hayatını kurtarmış olursun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    İşe yarıyacagını pek sanmıyorum. bende ilk başlarda çok dikkatli biniyordum beni o hale getiren zaten çevremdeki motorcu arkdaşlarım. Ama yinede deniyecegim internetten bir kaç motorsiklet kazası izleyince sonumun böyle olabilecegini düşünerek kendimi frenledim. Onlarıda ikna çalışacagım
    cece89 bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gok2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax 'dan aldın sanırım , sertifikası var benımde kullandıgım kask o suan ıcın , ıdare eder kotunun ıyısı dıyelım , kazasız belasız kullan kardesım ehlıyet de yok sende onu napcaz
    Dostum ariga kask ile alakalı merak ettiğim bir nokta var.

Birincisi hangi modelini aldın ? İkincisi ise modelin camının yan tarafında ve kaskın içinde boyut vs. yazan yerde Euro norm işareti olması lazım. E harfinin yanında yazan rakam kaç?

Motosikleti
    SWİFT 150
    E9 05.1263 dostum noldu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Kapalı kask modeli Beyaz olan kardesım Kaskın ıcındede E9 05.1883/P-24791539 yazmakda bu arada

Oldukça düşükmüş :( Motomax getirdiği için ümitlenerek uvex gibi bir marka buldular sanmıştım açıkçası. E1 seviyesindeki kasklar 700-800 tl civarı iken Alman malı uvex i 140 lira gibi komik bir paraya almıştım. Üstelik E1 idi. Neyse inşallah kullanmak zorunda kalmazsınız kaskınızı. İyi günlerde kullanın...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    tek elimle tuttugum için Basamadım hem şehir içi çektim bu videoyu.

geleydin sana bir kask kamerası verirdim, vesile ile kaskta takmış olurdun , bunlar boş işler kardeşim , yorumların tamamını hakediyorsun ve bunu sende biliyorsun, bildiğin halde yinede yayınlıyorsun
    bu cehaletten başka bir şey değildir , üzülüyorum senin gibi gencecik körpecik cahil kardeşlerime, bu senin kötü biri olduğunu göstermiyor tabiki , ama sana bir ağabey tavsiyesi , bizlerin fırçalarını kötü belleme , şu merete akıllı başlı bin, tak kaskını korumalarını, aynalarını , gereksiz atraksiyonlar yapma , bundan sonraki videoyu merak ettim ? 4. vitesta 140 km ye mi çıkacaksın ? bizlere güzel ve faydalı birşeyler ikram etki gurur duyalım , helal olsun diyelim , cupla 140 çıkınca ne olacak , yada son hızı 130 yapsa ne olacak ? senin 4 viteste yapamadığını , millet 1. viteste yapıyor ama önlemini ,ve buna uygun aleti kullanıyor onun için bunlar üzerinde çok fazla kafa yormaki , seni ileride sağlıklı, bilinçli ve bilgili bir motosiklet sürücüsü olarak tanımaya şans bırak bizlere ,

senin cup 140 yapsa ne olacak, millet motosiklete kanat takıp havada uçuruyor, bence daha çok yol katetmen lazım , ama uyarıları ve fırçaları hafife alma ,bunlar senin iyiliğin için bundan emin ol , bu kafa yapını değiştirmezssen allah korusun bu kulağına küpe yapacağın bu tavsiyeleri uygulayıp takaçağın bir kulağında olmayacak ,

son olarak kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin gaza gelme bir cup motorun limitini hatta inciğini cinciğini, ezbere bilen çok adam var burda tezgahı başka yere taşı bence kal sağlıcakla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

ben ehliyet sınavına girdim 29 haziranda Motordan 90 trafikten 70 ilk yardımdan 67 aldım. Adam agustosda bidaha gircen ilk yardımdan dedi. Plaka için ise suanda işten çıktım fazla param kalmadı kask mask eksoz derken bitirdm parayı. agustosun 10 nunda nasip olursa 18 yaşıma girecem o sıra ruhsatı üzerime alıp plakayı çıkarttırmayı düşünüyorum kaskı motomaxdan almadım afyonda motoru aldıgım yerden aldım.

18 yaşına girmişssin lakin bir çok adama kardeşim diyorsun yok hani dikatimi çeken kardeşim dediğin adamlar senin cupun kopyasını değil daha iyisini yapacak kapasitede 40 a merdiven dayamış adamlar

hayat dersi 1: önce karşındakini bir tart ve kaskını hep başında tut

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

böyle bir konu açarsan seni önce güzelce doyurur sonra topluca bir araya gelir asarız , ona göre

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ac-tl-dir.html
    ramizan83 ve caferacer21 bunu beğendiler.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldukça düşükmüş :( Motomax getirdiği için ümitlenerek uvex gibi bir marka buldular sanmıştım açıkçası. E1 seviyesindeki kasklar 700-800 tl civarı iken Alman malı uvex i 140 lira gibi komik bir paraya almıştım. Üstelik E1 idi. Neyse inşallah kullanmak zorunda kalmazsınız kaskınızı. İyi günlerde kullanın...
    2,5 ay sonra sehır dısına gıdıcem üniversite için ailem goturmeme musade etmıyor , motomax dandık getırmez dıye satan abıyle gıdıp konustuk , kask senı 80 le 90 la gıderken allah korusun kaza olsa cok rahat korur dedı ama racing kullanıyorsan daha ıyı bır seyler bakabilirsin ama bız dandık uyduruk urun getırmıyoruz motomax olarak dedı , benım de 150 lılık oldugu ıcın faazlada hızı sevmedıgım ıcın uygun gorup aldım dostm
    Dört Teker Bedeni , İki teker ruhu taşır

Alıntı Gok2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2,5 ay sonra sehır dısına gıdıcem üniversite için ailem goturmeme musade etmıyor , motomax dandık getırmez dıye satan abıyle gıdıp konustuk , kask senı 80 le 90 la gıderken allah korusun kaza olsa cok rahat korur dedı ama racing kullanıyorsan daha ıyı bır seyler bakabilirsin ama bız dandık uyduruk urun getırmıyoruz motomax olarak dedı , benım de 150 lılık oldugu ıcın faazlada hızı sevmedıgım ıcın uygun gorup aldım dostm
    Dedim ya hayırlısı olsun da kaza anında kullanmak nasip olmasın. Evet motomax bu yönden iyi bir firma. Ucuza kaçmıyor. Kendi kitlesini yakalamış ve indirim yaptık dediğinde gerçekten indirim yapan bir firma. XXX firmalar gibi önce bindirip ondan sonra indirmiyorlar.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)