Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Hey yavrum Beee Alem Cup Görsün. 90 nı geçmez diyenede kapak olsn :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    150 lik motorum niye 85 i geçmiyordu

1- En fazla 85 yapıyordu ama gps tede aynı hızı gösteriyordu . Senin 80-90 Allah bilir gps te kaç.
    2- Altındaki motor 90 km gibi ciddi hızlarda güvenli seyahat edilecek br motor değil bunu aklının bir köşesine sok .
    3- Maşallah güvenliktende ödün vermemişsin.
    4- Aynalarda zaten gereksiz rüzgar alıyor , bende demekki ondan 85 i geçemiyormuşum 150 lik motorla sayende çözdüm işi ...

Seviyeli yazmak istedim ama dayanamayacağım , kardeşim sen napıyorsun ya ? nedir bu ayna sökme , egzozu açma , oraya buraya yazı yazma , sürekli dipgaz gitme ? Ulan param buna yetti deme !

O motoru aldığında zaten aynaları vardı , sen sökünce motor ucuzlamadı .
    Eğer 2.000 tl paran varsa ruhsatı ve plakayıda hesaba katarak 1.500 tl lik motora bineceksin . Çok mu zor bunu anlamak ?
    Kaza yapıyorsun ölüyorsun , sonra arkandan annen tüm hayatı boyunca geceleri uyku uyuyamıyor . Binmiceksin kardeşim bu şekilde motora , paran yoksada yoktur , para biriktirene kadar binme . Kimse parası olmayanı dışlamıyor , bugün benim vardır ertisi gün olmayabilir insanlık hali. Ben 4.000 tl param varken niye gidip 4.000 tl lik motor alıp senin gibi binmedim . Gittim 150 lik mondial aldım , korumalarımı aldım , arkadaşlarım bile dalga geçti , o tiple o motora biniyorsun diye.

Sonra üzülüyoruz haberleri okuyunca.
    htmetin, ero__, Guven ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 viteste 80 diger vitesler ne ise yarıyor

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efecan0303 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek elimle ölme tehlikesini göze alarak çektim biliyorum kesin tepki göstereceksiniz ama videonun yan oldugunu pc ye atınca ögrendim düzeltemedim 2. vites 80 motorun son hızı degildir kamerayı da sabitleyip son hızı çekecem Afyonlu~03[[http://www.youtube.com/watch?v=kUsD9Co3OZM
    Burdaki arkadaşlar seni acımasızca eleştiriyorsa sırf senin iyiliğini ve senin çektiğin bu videoya özenip benzer şeyler denemeye kalkacak küçüklerimiz iyiliğini düşündüğünden eleştiriyor.Motosiklet kesinlikle oyuncak ve ego tatmin aleti değildir.Tek elle sürmüşsün,kask yok ayna yok herhangi bir koruyucu malzeme yok.Deneyimsizliğini,ehliyet ruhsat plaka olayına hiç girmiyorum.Yüksek hızlarda kask olmadan bırak kaza yapmayı gözüne iri bir böcek çarpsa kör olursun.Bu hızlarda korumasız şekilde kaza yaparsan başına gelebilecek en iyi şey ölümdür.Eğer 120 üstünde korumasız kaza yaparsan ve sağ kurtulursan vücuduna ve sonrasında hayatına olanları görmek emin ol ki senin için ölümden beter olacaktır.Motosiklete başkalarına bir şey kanıtlamak için biniyorsan lütfen motosikletten koşarak uzaklaş ve bir daha da binme kendi iyiliğin için.Motosiklete biniyorsan kendi zevkin için bin.Son olarak başına hiç bir şey gelmese şansın çok olsa hiç kaza yapmasan bile bu şekilde motosikletini zorlamaya devam edersen bir kaç ay sonra motor elinde tamirci tamirci dolaşırsın.
    Guven bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Gök2 Kardeşim haklısın kask yok ayna yok ehliyet yok ruhsat yok plaka yok egsoz açık. Çok iyi bişeymiş gibi sayıyorum ama Bunların hepsine para verirsem bu motor gibi bi tane daha alırım. ayrıca kask takınca hiç bi yeri göremiyorum kaza yapmıcaksam da yaparım. Denedim Göremiyom kask olunca
    şimdi cahilliğine bir örnek daha..bu yazdıklarını silebilirmisin??? hayır..peki bu yazdıklarınla ben yada başka bir arkadaş trafik polisi olarak evine gelip seni bu video ve itiraflar yüzünden alıp götürebilirmi?? evet.. peki 2-3 motor parası kadar cezayı sana ve ruhsat sahibine yazabilirmi?? evet..peki bunu yapalımmı..??????? denemeside bedava..deneyelimmi????

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaki arkadaşlar senin acımasızca eleştiriyorsa sırf senin iyiliğini ve senin çektiğin bu videoya özenip benzer şeyler denemeye kalkacak küçüklerimiz iyiliğini düşündüğünden eleştiriyor.Motosiklet kesinlikle oyuncak ve ego tatmin aleti değildir.Tek elle sürmüşsün,kask yok ayna yok herhangi bir koruyucu malzeme yok.Deneyimsizliğini,ehliyet ruhsat plaka olayına hiç girmiyorum.Yüksek hızlarda kask olmadan bırak kaza yapmayı gözüne iri bir böcek çarpsa kör olursun.Bu hızlarda korumasız şekilde kaza yaparsan başına gelebilecek en iyi şey ölümdür.Eğer 120 üstünde korumasız kaza yaparsan ve sağ kurtulursan vücuduna ve sonrasında hayatına olanları görmek emin ol ki senin için ölümden beter olacaktır.Motosiklete başkalarına bir şey kanıtlamak için biniyorsan lütfen motosikletten koşarak uzaklaş ve bir daha da binme kendi iyiliğin için.Motosiklete biniyorsan kendi zevkin için bin.Son olarak başına hiç bir şey gelmese şansın çok olsa hiç kaza yapmasan bile bu şekilde motosikletini zorlamaya devam edersen bir kaç ay sonra motor elinde tamirci tamirci dolaşırsın.
    anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Kask Yok Mont Yok Pantolon yok büyük tehlike almıssın

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Gök2 Kardeşim haklısın kask yok ayna yok ehliyet yok ruhsat yok plaka yok egsoz açık. Çok iyi bişeymiş gibi sayıyorum ama Bunların hepsine para verirsem bu motor gibi bi tane daha alırım. ayrıca kask takınca hiç bi yeri göremiyorum kaza yapmıcaksam da yaparım. Denedim Göremiyom kask olunca
    devam et usta sen, cenazene davetiye gönder. ikindi namazına yetişir kılarız namazını.
    tabi ölürsen cok güzel. sakat kalırsan orası daha berbat,
    dua et bu kafayla ölmeyi becer.. sakat kalırsan herkese külfet olacaksın.
    sana yorum bile yapmak istemiyorum bu kafayla motora binmek bi tarafa senin bisiklete bile binmemen lazım...
    # motosikletle.blogspot

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    len niye 4 e atmadın yol mu yoktu fırsatmı bulamadın...3.vites de 105 yaptın...olay bu mu sadece birşeyler daha çıkardı o motordan...gideri vardı yani...naptığını anlayamadım şahsen...
    efecan0303 ve İsmail SAÇAK bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GPS ile mi ölçtün ?

Motosikleti
    MZ IFA 251 1989 Yamaha X-MAX 250 2017
    Bi arkadaş resmini vermişte
    http://www.youtube.com/watch?v=u_FwV2Oc3Bc
    İsmail SAÇAK bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    tek elimle tuttugum için Basamadım hem şehir içi çektim bu videoyu.
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    cesur hareketler...eleştiriler senin iyiliğin için...ardından ağlayacaklarıda düşün..dikkatli ol biraderim...

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    160'ı gördüm.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Bunca yorumdan sonra mete abinin mesajına "tek elimle tuttuğum için basamadım şehir için çektim" dedi ya olay bitmiştir.
    mete_han ve İsmail SAÇAK bunu beğendiler.

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160'ı gördüm.
    Ardından da Güneşi.
    ero__ bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/@yolsakini

xxhdaxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Motor KM125-6 (Black)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/118334-kask-ceket-ve-tam-koruma-giydigim-icin-ayaktayim-2.html --- 2 hafta öncee çin mali bir motorla yaklaşık motorumun parası kadar almış olduğum korumalar yüzünden ayaktayım. yaşadıklarımdan bi örnek sundum. topiği okuman beni sevindirir.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Genellikle böyle yeni "motorcu" genç arkadaşları savunma pozisyonuna girerim.Hele olay "sanal linç" olursa dayanamıyorum.Fakat bu adamın ucundan tutulacak bir tarafı yok.

Atara atar gidere gider kardeşşşşş mantığıyla topic mi açılır.Ehliyeti plakayı geçtim,KASK YOK!!! Yahu kötü örnek olmak değil akılsızlık bu.

Sana bir sır vereyim mi ? Senin son süratinin 2 katını 1. viteste yapıyorum ben Şimdi forumdaki dostlar vaaay kingsin diye beni omuzlarına alacak!Oley!

Geç bu işleri geç.Zevk al.Bana kanıtlasan ne olur son süratini ? Burada ki kaç insanın umurunda 100'lük çin malı cup motorun 2. vitesteki hızı.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    valla geçenlerde 105 le giden cup rastladım

İsmail SAÇAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunca yorumdan sonra mete abinin mesajına "tek elimle tuttuğum için basamadım şehir için çektim" dedi ya olay bitmiştir.
    bu süperdi işte :D

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    motooo sikletnoktanettekı arkadasların agızlarının payını verme vaktı geldı :D

verırken de spyphoto lar cekılmıs,basına sızmıs...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)