Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

100cc cup motoru kaç tl dir

Motovento
    REKLAM ALANI
    rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    arkadaşlar acaba sıfır 100cc komple cup motoru nekadardır marka farketmez en uygunu kaç tldir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    0ni0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc snappy x
    Buyur kardeşim http://www.motorbisikletim.com/urunl...-kmpmotor-orj/ taş çatlasa 600 650 tl bulursun Sıfırı , Çıkmayı bilmem nasıl olur ne kadardır ömrü nasıl
    Hızlı ve Öfkesiz

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kardeşim bu bisiklete motor projeni mobilet pejoya uygulamayı dusundunmu hiç ?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Zaten konu açtınız bisiklete motor takıcam diye niçin tekrar konu açıyorsunuz ? Bencillik .

Motosikleti
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bu bisiklete motor projeni mobilet pejoya uygulamayı dusundunmu hiç ?
    Evet düşündüm ama mobilet yok çevremde olsa direk satın alıp cup motorunu uydururdum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten konu açtınız bisiklete motor takıcam diye niçin tekrar konu açıyorsunuz ? Bencillik .
    Doğru söylüyorsun ama cevap gelmeyince hani direk fiyat hakkında konu açayım belki bir bilgisi olan yazar benimde içim rahatlar diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:49 ----------

Acaba internetten değilde çevresinden fiyatını bilen varmı internet biraz pahalı gibi en ucuzu 580 tl

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sahibinden.comda bir sürü ilan var onlardan al taksitle felan
    Zibil gibi cuplar var sagda solda
    Freni olmayan bi alete binme ..

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.comda bir sürü ilan var onlardan al taksitle felan
    Zibil gibi cuplar var sagda solda
    Freni olmayan bi alete binme ..
    Ya işte sorun orda benim oturduğum yerde hiç ilan yok olsa zaten çoktan almıştım başka yerlerede gitmek gibi bir şansım yok anca cup motorunu böyle sağlam bir bisiklete takmalıyım zaten motorlu biskletim var çift firen yapınca sorun olmuyor zaten fazla hız yapmıyorum bu motorlu bisikletin malzemesi çok dandik o kadar dandikki 3 kere sekman kırdı piston çizdi 3 kere yeni piston gömlek aldım 1 pistonla gömleğin fiyatı 140 tl onun için cup motoru hem parçası ucuz ,fazla büyük değil hem 4 zamanlı yani seside hoş hemde güçlü o yüzden

Motosikleti
    Var
    Nerde yasıyonki

Motosikleti
    Ya ismini boşverde öyle büyük bir yer değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

arkadaşlar yabancılar bu cup motorlara ne diyor cup motor yazınca fazla birşey çıkmıyorda yabancı ismi nedir bunların

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Alıntı rambomert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ismini boşverde öyle büyük bir yer değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

arkadaşlar yabancılar bu cup motorlara ne diyor cup motor yazınca fazla birşey çıkmıyorda yabancı ismi nedir bunların
    bir ara forumda 1-2 eleman vardı dandik dandik konu açardı. Ve kaç kere banlandı... Neyse; olduğunuz yeri söylemeyin , yardımcı olmak isteyen veya (şu motoru kullanmayı denedin mi? şunu şöyle yap , yada fren bakımından) seni uyarmak fikir vermek isteyenlere kulak asma boş boş kendi kendine konuşur gibi "cup motoru cup motoru" diye sayıkla dur.

Sizin samimi ve yardım isteyen biri olmadığınızı görüyorum.
    Boş konuşuyor ve kimsenin söylediklerini dinlemiyorsunuz zaten.
    milleti dinlemeyeceksen git sahibindene vesayre ilan ver alınık motor diye.
    Burada millet sana motor vs önersede sen kafanda silmişin zaten almazsın ki.
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ara forumda 1-2 eleman vardı dandik dandik konu açardı. Ve kaç kere banlandı... Neyse; olduğunuz yeri söylemeyin , yardımcı olmak isteyen veya (şu motoru kullanmayı denedin mi? şunu şöyle yap , yada fren bakımından) seni uyarmak fikir vermek isteyenlere kulak asma boş boş kendi kendine konuşur gibi "cup motoru cup motoru" diye sayıkla dur.

Sizin samimi ve yardım isteyen biri olmadığınızı görüyorum.
    Boş konuşuyor ve kimsenin söylediklerini dinlemiyorsunuz zaten.
    milleti dinlemeyeceksen git sahibindene vesayre ilan ver alınık motor diye.
    Burada millet sana motor vs önersede sen kafanda silmişin zaten almazsın ki.
    ya benmi anlatamıyorum sizmi anlamıyorsunuz motosiklet alıpta vergisiydi-plakasıydı-devridir uğraşmak istemiyorum hem yaşımda tutmuyor ben birşeylerle uğraşmak istiyorum sizden yardım istiyorum siz bana git hazırını al diyorsunuz tamam anlıyorum bisikletin şahsesi taşımaz dedim sağlamlaştıracağım ve zaten motora yüklenmem bana yokuş çıksın yeter fren konusunda da ön frene kanpana takacağım boş konuştuğumu düşünüyorsanız benide bamlayın ozaman zaten konu açıp sizlerle paylaşmak hata

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşım istedikten sonra sabırlı olunca herşeyi yaparsın yurt dışında yapıyolar burda millet yok çok güzel eline sağlık türkiyede yapınca yok uğraşmayın deymez filan...
    rambomert bunu beğendi.

Motosikleti
    arkadaşım istedikten sonra sabırlı olunca herşeyi yaparsın yurt dışında yapıyolar burda millet yok çok güzel eline sağlık türkiyede yapınca yok uğraşmayın deymez filan...
    işte kardeş biz yapalım dedikmi boş konuşuyor olduk

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    öyle ya millet yurt dışında ön kaldırıyor videoya çekiyor burda herkes way be şöyle yetenekli böyle motorcu burdakiler yapıo yok apachi 125 lik motordan sesmi çıkar cart curt anlamadım gitti bak aynı şey araba olayındada war adam şahine wankel motor taktı 1050 hp burdakiler la salak şahine wankel motormu takılır bilmemne yurt dışında adam hurda arabaya supra motoru takınca ooo helal olsun ya bunlar bu işten anlıyor diyorlar böyle bi düşünce tarzımız war...
    rambomert bunu beğendi.

Motosikleti
    öyle ya millet yurt dışında ön kaldırıyor videoya çekiyor burda herkes way be şöyle yetenekli böyle motorcu burdakiler yapıo yok apachi 125 lik motordan sesmi çıkar cart curt anlamadım gitti bak aynı şey araba olayındada war adam şahine wankel motor taktı 1050 hp burdakiler la salak şahine wankel motormu takılır bilmemne yurt dışında adam hurda arabaya supra motoru takınca ooo helal olsun ya bunlar bu işten anlıyor diyorlar böyle bi düşünce tarzımız war...
    işte hep bu yüzden bir adım gerideyiz neyse ben kafama koydum motor uygun bulursam yapıcam boş boş gezeceğime birşeylerle uğraşmak herzaman iyidir

Motosikleti
    Var
    Glardiyon felan verelim sana
    rambomert bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    işte hep bu yüzden bir adım gerideyiz neyse ben kafama koydum motor uygun bulursam yapıcam boş boş gezeceğime birşeylerle uğraşmak herzaman iyidir
    aynen öyle walla senın konunu görünce bende mobilete yapmayı dusunduum bak izmirde bir hurdacı war bütün motosiklet parçaları war yedi eminden ihaleyle alıyorlar 100 tane cup motoru belki 300üde geçik mobilet makina şase aklına gelebileceğin herşey war 2.el düsünebilrsin....

Motosikleti
    işte ancak oradan kargoyla temin edebilirim izmirde olsam hiç oturmam direk hurdacıları motorcuları tek tek gezerimde burda imkanım yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

acaba o hurdacının telefon numarası varmıdır bir fiyat sorayım olmadı izmirde tanıdıklar var onlara söylerim alıp gönderirler bana

ya benmi anlatamıyorum sizmi anlamıyorsunuz motosiklet alıpta vergisiydi-plakasıydı-devridir uğraşmak istemiyorum hem yaşımda tutmuyor ben birşeylerle uğraşmak istiyorum sizden yardım istiyorum siz bana git hazırını al diyorsunuz tamam anlıyorum bisikletin şahsesi taşımaz dedim sağlamlaştıracağım ve zaten motora yüklenmem bana yokuş çıksın yeter fren konusunda da ön frene kanpana takacağım boş konuştuğumu düşünüyorsanız benide bamlayın ozaman zaten konu açıp sizlerle paylaşmak hata
    peki o motosikleti nerede kullanacaksın. zaten polis görür görmez alacak elinden.

Motosikleti

acaba bu motorun bağlantı yerleri 1.bölgedemi 2.bölgedemi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki o motosikleti nerede kullanacaksın. zaten polis görür görmez alacak elinden.
    işte bizim bura küçük olduğunda birşey demiyorlar motorlu bisikletlede geziyordum trafik kontrolü yapıyorlardı çağırdı baktı işte nasıl yaptın filan anlattım sonra bıraktı ama hız filan yapma dedi gönderdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

aynen öyle walla senın konunu görünce bende mobilete yapmayı dusunduum bak izmirde bir hurdacı war bütün motosiklet parçaları war yedi eminden ihaleyle alıyorlar 100 tane cup motoru belki 300üde geçik mobilet makina şase aklına gelebileceğin herşey war 2.el düsünebilrsin....
    izmirdeki hurdacıya nasıl ulaşabilirim acaba

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)