Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

hyosung gt 250 r kullananlar bir bakar mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    brocks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 954 RR
    Arkadaslar bir arkadasima hyosung gt 250 r alicaz ama biriyle knustuk motor krank dagitmis yaptirmis arkadasimizda motor 2008 model enjeksiyonluymus krank dagitmis yeni yaptirmiş arkadasimiz birde yag yakiyrmus onuda yenice yaptirmis sizce sonradan sorun olur mu bu motorda?
    2 Teker Bana Yeter .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gelde ikinci el motor al simdi

Devir saatinin sonunu görmüslerdir hem durduk yere yag yakmaz kmsi yüksektir elmanın iyisini iyiyken yemisler size bi sey bırakmamıslar

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelde ikinci el motor al simdi

Devir saatinin sonunu görmüslerdir hem durduk yere yag yakmaz kmsi yüksektir elmanın iyisini iyiyken yemisler size bi sey bırakmamıslar
    km orjinal dend bana 20 bindeymis yuksek devirde kullanmislar evet ondan kırılmıs ama tamirden sonra bir kac kişi birsey olmaz kafan rahat binersin dedi kafam karisti ???
    2 Teker Bana Yeter .

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı brocks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km orjinal dend bana 20 bindeymis yuksek devirde kullanmislar evet ondan kırılmıs ama tamirden sonra bir kac kişi birsey olmaz kafan rahat binersin dedi kafam karisti ???
    Sakaryadan mı alacaksın ?
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakaryadan mı alacaksın ?

sanirim oyle dedi emin degilim ?
    2 Teker Bana Yeter .

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    bunların 2008 model ve sonrasında kesici yokmuydu? 2008 öncesinde krank sorunu vardı diye biliyorum ben.

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    sanirim oyle dedi emin degilim ?
    Sakarya'dakiyse görmeye gittim o motoru, sahibiyle motor başındayken konuştuk 2. vites 110 yaptım dedi sonra vazgeçtim almadım :D
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunların 2008 model ve sonrasında kesici yokmuydu? 2008 öncesinde krank sorunu vardı diye biliyorum ben.

evet kesicisi varmis ancak zorlamislar sanirim
    2 Teker Bana Yeter .

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kırankı degisse yag yakmayı kesecekmiymiş

2 viteste 110 1000 lik sanmıs heralde bunu kesiciyi felan iptal etmistir

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Sakarya'dakiyse görmeye gittim o motoru, sahibiyle motor başındayken konuştuk 2. vites 110 yaptım dedi sonra vazgeçtim almadım :D
    :D belkide

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırankı degisse yag yakmayı kesecekmiymiş

2 viteste 110 1000 lik sanmıs heralde bunu kesiciyi felan iptal etmistir
    yok yaa yag yakma sıkıntısını tamir ettirip vericek adam anlasirsak ama sonradan sizce sıkıntı cıkarir mi işte onu merak edeiyorum ben ?
    2 Teker Bana Yeter .

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    evet kesicisi varmis ancak zorlamislar sanirim
    bile bile almak sayısal loto oynamaya benzer bence.
    kesici devreye girdiği halde hala motoru zorladıysa ya kendi parasıyla almamıştır, yada amaaan nasıl olca satcaz basalım bakalım ne olacak zihniyeti vardır. bence bulaşmayın.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bile bile almak sayısal loto oynamaya benzer bence.
    kesici devreye girdiği halde hala motoru zorladıysa ya kendi parasıyla almamıştır, yada amaaan nasıl olca satcaz basalım bakalım ne olacak zihniyeti vardır. bence bulaşmayın.
    ya cogu kişi tamir edilince 0 ayarina dondugunu soyluyor keske bir kac hyosung cu olsaydi forumda :(
    2 Teker Bana Yeter .

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    :D belkide

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

yok yaa yag yakma sıkıntısını tamir ettirip vericek adam anlasirsak ama sonradan sizce sıkıntı cıkarir mi işte onu merak edeiyorum ben ?
    Satmak için tamir ettirmek ayrıdır, binmek için tamir ettirmek ayrıdır. Yağ yakan bir hyosung alacaksan hurda fiyatından alıp 0 motor yaptıracaksın o da 2000tl ye denk geliyormuş, iyide bir rodaj yapacaksın ondan sonra kafan rahat binersin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

ya cogu kişi tamir edilince 0 ayarina dondugunu soyluyor keske bir kac hyosung cu olsaydi forumda :(
    Bahsettinğin motor benim gördüğümse, daha dün hyosung forumunda msj yazmıştım aratıp bakabilirisin.

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Satmak için tamir ettirmek ayrıdır, binmek için tamir ettirmek ayrıdır. Yağ yakan bir hyosung alacaksan hurda fiyatından alıp 0 motor yaptıracaksın o da 2000tl ye denk geliyormuş, iyide bir rodaj yapacaksın ondan sonra kafan rahat binersin.

onu dedim bende iste adam 1800 e gitmis motor yaptirmis tek sorunu yag yakmasi kalmis onuda yaptirip veririm kesin alici isen diyor param kalmadi ondan saticam dedi bos yere yaptiramam param yok diyor
    2 Teker Bana Yeter .

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    onu dedim bende iste adam 1800 e gitmis motor yaptirmis tek sorunu yag yakmasi kalmis onuda yaptirip veririm kesin alici isen diyor param kalmadi ondan saticam dedi bos yere yaptiramam param yok diyor
    Ben görmeye gittiğimde üstünde 0 motor vardı 1900liraya yeni yaptırdım demişti, bende 0 motor var üstünde iyidir dedim. Sağını solunu kontrol ettim, birde ciğerine bakalım, çalıştırdık egzozdan bildiğin mobilet dumanı çıkıyor hani mobilete yağlı benzin konur yağı fazla kaçırdınmı mavi beyaz duman atar aynı o şekil Yani 0 motor yapıldıysa yağ yakması saçma değil mi ?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    garibim gt yi hayvan gibi kullanan çok..

anladığım kadarıyla 1.900 liralardan falan bahsediliyor eğer böyle bir fiyata alıcaksanız alır yaptırırsınız binersiniz gittiği kadar gider.. krankın sıfırı 700 küsür lira bildiğim kadarıyla ben 1900 liraya satacak olsam bin lira mafraf yapmam motora ama 3-4 bin lira civarı istiyorlarsa bence almayın

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Ben görmeye gittiğimde üstünde 0 motor vardı 1900liraya yeni yaptırdım demişti, bende 0 motor var üstünde iyidir dedim. Sağını solunu kontrol ettim, birde ciğerine bakalım, çalıştırdık egzozdan bildiğin mobilet dumanı çıkıyor hani mobilete yağlı benzin konur yağı fazla kaçırdınmı mavi beyaz duman atar aynı o şekil Yani 0 motor yapıldıysa yağ yakması saçma değil mi ?
    motorun yeni yapilmasi yag ile ilgili degil dostum :/ motor yeni evet ama yag yakmasi baska bir olaymiş
    2 Teker Bana Yeter .

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Hyosung bilgi paylaşım başlığı forumdaki en aktif başlıklardan biri. Kullanıcısı da oldukça bol. Bir de oraya yazın derim

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung bilgi paylaşım başlığı forumdaki en aktif başlıklardan biri. Kullanıcısı da oldukça bol. Bir de oraya yazın derim
    cok tesekkur ederim dostum cok sagol
    2 Teker Bana Yeter .

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    motorun yeni yapilmasi yag ile ilgili degil dostum :/ motor yeni evet ama yag yakmasi baska bir olaymiş
    Yağ yakma olayını sormuştum verilen cevaplar aşağıda. Bende düşündüm onu alıp yaptırmayı ama uğraşılacak gibi değil yanına çok iyi bir motorcu al öyle git derim
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    problem pistonlarda, sekmanlarda, gomleklerde hatta krankta dahi olabilir. Yeni motor ister yabi makina. bu da hyoda ortalama 2000tlye malolur.
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    subap keçeleri eskidiyse , silindir gömleği veya piston segmanlarından dolayı yakar. subap keçelerinden dolayısa keçeleri değiştirerek sorunu çözebilirsin ancak gömlekten dolayısa rektefiye yaptırsanda segman değiştirsende yüksek devirlerde yağ yakmaya devam edecektir.o yüzden sıfır silindir gömlek ve orjinal piston segman değişimi ile yağ yakma sorununu çözebilirsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)