Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cup motorlar için lastik önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar yamaha crypton için lastik önerilerinizi alabilirmiyim hem performansı iyi hemde yol tutuşu iyi olması lazım yardımlarınızı beklliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bi arkadaşım aynı motosiklete IRC marka lastik aldı.Bir iki gün önce konuşmuştum,gayet iyi dedi memnunmuş.

furko2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    micheln ve pirelliden sasma derim

micheln ve pirelli model söyleyebilirmisn

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Laf işte!

Bursada bütün parçacıları tanırım. Adamlara gittim adam çıkardı michelin metzeler pirelli ve dunlop un tüm kataloglarına tek tek baktı. Arkadaş Türkiyede cub motorlar için bu markaların lastiği yok! Olsa alırdık tabi ama yok yani. Sadece ve sadece irc var. Ayrıca irc yi yıllardır kullanırım en ufak sorun yaşamadım. Başka seçenekte yok zaten.
    onlystars bunu beğendi.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laf işte!

Bursada bütün parçacıları tanırım. Adamlara gittim adam çıkardı michelin metzeler pirelli ve dunlop un tüm kataloglarına tek tek baktı. Arkadaş Türkiyede cub motorlar için bu markaların lastiği yok! Olsa alırdık tabi ama yok yani. Sadece ve sadece irc var. Ayrıca irc yi yıllardır kullanırım en ufak sorun yaşamadım. Başka seçenekte yok zaten.
    Babama 2005 yılında diz ağrıları sebebiyle innova aldım.Orjinal lastiklerini mart ayında bizzat izmir yükseliş hondada değiştirttim.Yine DUNLOP takıldı.T2 hamur.Gayet dayanıklı ve yol tutuşu iyi çıktımıştı orjinaller(şaşılacak şey ama)Şu an babam çok memnun.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babama 2005 yılında diz ağrıları sebebiyle innova aldım.Orjinal lastiklerini mart ayında bizzat izmir yükseliş hondada değiştirttim.Yine DUNLOP takıldı.T2 hamur.Gayet dayanıklı ve yol tutuşu iyi çıktımıştı orjinaller(şaşılacak şey ama)Şu an babam çok memnun.
    Valla helal olsun o izmir bayisine. Bende de innova vardı, bursa artı istanbuldaki tüm bayilerde aynı lastiği tek tek telefon edip aramış ve bulamamıştım 2 sene önce. Hatta honda türkiyeye şikayet maili atmıştım. Bursa hondaya bunu söylediğimde verdikleri cevap; " Niye getireyim kardeşim? fiyatı pahalı satamıyorum! " oldu. Kafa bu olunca ne desen boş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)