Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 600 FA mı yoksa XJ6F mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    lord2132 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600FA
    Bu iki motosikleti de kullanan arkadaşlar varsa forumdan artıları eksileri nelerdir ? Memnun oldukları ve hoşuna gitmeyen özelliklerini yazarlarsa sevinirim. Gelecek sene ikisinden birisini almayı düşünüyorum. Yamahanın ikinci el piyasası çok fazla yok. Hornet ise 2011 de çıktı piyasaya ve ikinci el fiyatları çok yüksek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerek yaklaşık 100 bg olmasından dolayı gerek daha spor görünüşünden dolayı tereddütsüz CBR 600 FA'yı seçerim. Fakat aralarında 4000 TL lik azımsanmayacak bir fark var. Eğer amacınız uzun yol ise CBR 600 FA da ne kadar yatkın görülse de XJ 6 F daha uygundur. Eğer genelde şehir içi sürerim ara sıra otobana çıkar gazlarım derseniz CBR 600 FA, ben o 4000 TL farka aksesuarlar alırım artçımla şehirler arası yola giderim derseniz XJ 6 F derim. Aslında ikisi de birbirine yakınlar ve tarz olarak aynı sayılırlar, fakat Honda'nın motoru daha baskın. Kullanım amacınıza göre seçim sizin, amacınız doğrultusunda aldığınız sürece ikisi de pişman etmeyecek motorlar.

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    eski motorunuz nedir?? avatarın altında yazan fazer800 mü??
    let it be

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    XJ ne kadar rahat motosiklet olsada biraz uslu ve sağır...Yüksek süratte virajları pek iyi değil.Bozuk yollarda cbrdan kat kat iyi.2 kişi çok rahat.Cbr "güçsüz supersport" olaraktan xjden kat kat daha güçlü.Damarlarından ss kanı dolaşıyor...Amacınıza bağlı biraz...

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Cbr tip olarak çok hoşuma giden bi makine ss e daha yakın ama yolculuk için xj6 daha mantıklı olur diye düşünüyorum burda kullanım amacı çok önemli gibi geldi bana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)