Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask Ceket Eldiven Dizlik

Motovento
    REKLAM ALANI
    Abdullah Gul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Arkadaşlar merhaba.aranıza yeni katıldım.Motor almadan önce koruma al sözüne itimat ettim ve 2013 YBR mi almadan önce korumalarımı alıyorum.

Kız arkadaşım 2 haftalığına amerikaya gidiyor amazondan sipariş verip onun kalacağı adrese yollamayı düşünüyorum.Fiyatlar 100 150 lira herşeyde daha ucuz görünürde

Bu agv k-4 kask 420 lira
    Türkiye fitatı 600 lira sizce bu kask uygun mudur?
    http://www.motosikletaksesuarlari.com/AGV-Kask-K4-Hang-On-Beyaz-Gun-Metal-Kapali-Kask_5692.html#0
    http://www.amazon.com/gp/huc/view.html?ie=UTF8&HUCT=1&newItems=C3OSLVSCXCTEV7%2 C1&nodeID=15684181&storeID=automotive

Bu Dainese ceket ise 200 dolar yani 380 lira
    http://www.amazon.com/Dainese-Air-Flux-Jacket-BLACK/dp/B004FKVACS/ref=pd_sim_sbs_auto_3

Eldiven ve dizlik bi de sırt eklentisi aldım mı tamamdır sanırım bana yardımcı olun arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Ybr 125
    kimse mi yardimci olmayacak

Şafak Tan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Kask Sharp tan kaç yıldız almış baktın mı? 5 yıldız alan modellerden baksan faydalı olur. Ben MT range aldım. 240 TL 60 Tl de ek siyah vizöre verdim.
    Mont olark da Clover Tekno WP almayı düşünüyorum. koruma konusunda iyiymiş. CE 2. seviye koruma sertifikası var. Dainese de iyi marka fakat markanın içinde bile sertifikalı sertifikasız ayırımı var. almadan önce testlerini bir incele derim.

Kazasız sürüşler dilerim..
    Önce Emniyet!

Motosikleti
    Ybr 125
    yanlış kontrol etmişim model 4 yıldızlıymış.önerdiğin kask güzel görünüyor teşekkür ederim.
    Montlarda sharp gibi test yapan bi site var mı nasıl güvenli mi bilebilirim?

Şafak Tan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Www.webbikeworld.com diye bir site buldum googledan. Bir kac forum da daha L2 seviye montlar yazıyodu. Motor clothing review filan diye aratınca cıkıyo. "En" ile baslayan bir standart var. Ona gore alak gerek. Yoldayım bulamadım standardı. Eve gidince linkleri verirrim. Ama yazın deri giymek sorun terletır. İyi koruyan tekstil almak gerek. Darbe surtunme ve kesilmetestlerinden iyi not almiş iç astarı cıkabilen bişey ptimum olur. Clover tekno bunları saglıyor ama 500 euro. Yurtdışından daha ucuza bulabilirsen linki yolla bana da dostum. Yakın zamanda almayı planlıyorum.
    Önce Emniyet!

Motosikleti
    Ybr 125
    tamam çok teşekkür ederim.dainese bi de revit tarmac air gözüme hoş gelmişti onların standartlarını bi araştırırım.ona göre bi karar veririm.yazlık ve kışlık olmak üzere iki mont sahibi olmayı planlıyorum.bence daha mantıklı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)