Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

E-5 ve TEM deki ölüm çukurlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    belki konuya daha önce değinen olmuştur.
    özellikle E-5 Avcılar-Florya arasında hem Topkapı hem de Büyükçekmece yönü gerçekten sıkıntılı...yolda kocaman beton artıkları kabarmış asfalt yamaları... bunlar çok büyük risk olmasa da en azından konforu bozuyor, dikkatsiz yorgun bir anda ciddi kazalara da sebep olabilir...bundan daha tehlikeli olan ise sağ tarafta bulunan ciddi çukurlar var... yoğun bir trafikte ciddi sıkıntılar doğurması muhtemel...son olarak havaların ısınması ile ağır tonajlı kamyonlar ısınan-eriyen asfaltı inanılmaz bozuyor bir-iki yerde 150-200 metre uzunluğunda uzun çökme ve şişmeler zor fark ediliyor ama dengeyi ciddi şekilde bozuyor...
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Bende o çukurlardan çok muzdaribim. Anadolu yakasıda öyle... Zıplaya zıplaya bir hal oluyorum motor sürerken. Bale yapıyoruz motor ile resmen, çukurlardan kaçmak için...

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ağır taşıtların ezdiği asfalt, özellikle bariyerlere yakın kısımlarında büyük tehlike

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2gün önce Ambarlı Dolum Tesislerinin oradaki çift şeritliyola asfalt çalışması yapılmış, fakat uyarıcı herhangi bir levha yok ve kalın asfalt ile yarım kalmış doldurulmayan 200mt uzunlugundaki afsalt arası geçiş eğimi bırakmamışlar.Resmen 60 km hızla kaldırım yüksekliği kadar yüksekliğe zıpladım.Motora üzüntümden sağa çekip ağlayacaktım
    Ya hiç yapmazlar mayın tarlası olur, yada yarım yamalak yaparlar.
    Parası neyse aramızda toplayalımda şu çukurları dolduralım.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaslar tam hatirlamiyorum fakat iyi eminim. 1. yada 2. koprude avrupadan anadoluya gecerken ve tam kopru ayagina yaklasirken ve emniyet seridi biterken tam o aralikta bir cukur var. dikkat edin

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Anadolu yakası, gümrük yolu üzerindeki yollar... tırlar geçtiği için ezilmiş. Lastiği o ezilmiş şerite soktuğunuzda çok büyük tehlike oluşturuyor. Bu arada altunizade-Şile otoban üzerinde kazı çalışması var.
    Anadolu yakası gümrük mevkiinde çalışma var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)