Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaskdan anlayan arkadaslar bakabılır mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWİFT 150
    Merhaba abilerim kardeşlerim , motor henuz gelmedı ama bır butce taraması sonucunda 2 kask alcagım dusunuldugu zaman kask modeli olarak butceme , ARIGA uygun http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/ARIGA-RC1000-KAPALI-KASK-pmu2248.html bu kask hakkında bılgısı olan yorum yapabılecek varmı ıyımıdır kotumudur . Teşekkür ederim
    Dört Teker Bedeni , İki teker ruhu taşır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kask hakkımda bilgim yok ama kask alırken dikkat edilcek birşeyde yedek parçası warmı diye sor aldıgın yere ben 60 liralık kask aldım bütcemiz buna yetti ls2 ler 100 liraydı ls2lerin yedek parçalarıda bulunuyor bu 60 lıraya aldıgımın bulunmuo camı kırıldı daha büyük zarar ettim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask hakkımda bilgim yok ama kask alırken dikkat edilcek birşeyde yedek parçası warmı diye sor aldıgın yere ben 60 liralık kask aldım bütcemiz buna yetti ls2 ler 100 liraydı ls2lerin yedek parçalarıda bulunuyor bu 60 lıraya aldıgımın bulunmuo camı kırıldı daha büyük zarar ettim...
    Nedense Ucuz Sağlam Şekil kask deyince aklıma LS2' dışında başka kask gelmiyor ..

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bütçeni biraz artıramazmısın ? bu kask tabiri caizse elinden sertçe yere at ortadan ikiye bölüncek kalitede neredeyse.Arkadaşların dediği gibi en azından ls2 almalısın can güvenligin için.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Ls2 lerı bır arastırayım peki nitro nasıldı sızın dusuncenız ?

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    GDR de düşünebilirsin.Sağlamlık ve fiyatı aşağı yukarı ayni.Ls2 den daha rahat ve sessiz.Her ikisini de kullanıyorum.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Ya ARIGA nın da belgesı var sertifikası bu kadarmı dandık bır marka arkadaslar

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedense Ucuz Sağlam Şekil kask deyince aklıma LS2' dışında başka kask gelmiyor ..
    walla bizim gibiler için ls2 nasıl desem büyük motor sürenler 2bin tlik 3 bin tlik 5 bin tlik kask alırya bizim içinde ls2 öyle birşey gençlerin arasında 100liralık kask almak warya sankı 2 bin tllik kask almıs gibi olursun

Motosikleti
    SWİFT 150
    Ls2 100 tl mi peki küsüratsız hocam :( 2 tane alcam daha mont falanda alcam 100'ü gecmesın be :(
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bizim gibiler için ls2 nasıl desem büyük motor sürenler 2bin tlik 3 bin tlik 5 bin tlik kask alırya bizim içinde ls2 öyle birşey gençlerin arasında 100liralık kask almak warya sankı 2 bin tllik kask almıs gibi olursun

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    100 tl civarı ayırabiliyorsanız ls2 düşünmelisiniz bence.En azından bilindik bir marka ve yedek parçası arkadaşında dediği gibi süpermarkette bile bulanabiliyor.Ha ben şuan agv ye geçtim ls2 kaskmışmı be diyorum ama ls2 kötü kask demiyorum.Fiyat performans konusunda ls2 üzerine tanımam.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Koskoca motomax ' ın ınt sitesinde Ls2 Bulamadım ya , getirmiyorlar sanırım Ls2 yi kafaya taktım şuan arastırıcam tsk edıyorum herkese

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Gok2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koskoca motomax ' ın ınt sitesinde Ls2 Bulamadım ya , getirmiyorlar sanırım Ls2 yi kafaya taktım şuan arastırıcam tsk edıyorum herkese
    bencede ls2 alın yedek parçası bulunuyor en azından fiyatına göre güzel kask zaten test derecesi de war yanlış hatırlamıyorsam...

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Başka modelleri de var. Bu fiyata en kalitelisi. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-ls-2-kask-ff-351-misfits-118942588/detay

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Bende hemen hemen aynı fiyatlara kask arıyordum.. Bu fiyatlara kalite olarak tercihlerin ne yazık ki sınırlı. Ls2 ya da Box markalı kaskları öneririm sharp testlerinde 4 yıldız almış modellerini bulabilirsin. Bende Box kullanıyorum ve gayet memnunum. Bende ki modeli : http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-tam-kask-box-sharp-test-4-yildiz-ucretsiz-kargo-128916055/detay Çene Açılır Modeli : http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-cene-acilir-kask-gunes-vizorlu-box-indirimli-ucretsiz-kargo-129517336/detay

Motosikleti
    Nitro bakabilirsin kardeşim tavsiye ederim http://sharp.direct.gov.uk/ su sitedende kaskını kontrol et,avrupada standart bu diğer sertifikalar tamamen malzeme standartını belirtiyor güvenlik olarak snell ve sharp önemli en azından 4 yıldızlı olsun ve mümkün oldugu kadar para ayırmaya çalış kaska gerekirse biraz zorla,uzun süre işini görücek birşey.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Hocam Ls2 Box listeye yazdım senın ARIGA hakında dusuncen varmı
    Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hemen hemen aynı fiyatlara kask arıyordum.. Bu fiyatlara kalite olarak tercihlerin ne yazık ki sınırlı. Ls2 ya da Box markalı kaskları öneririm sharp testlerinde 4 yıldız almış modellerini bulabilirsin. Bende Box kullanıyorum ve gayet memnunum. Bende ki modeli : http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-tam-kask-box-sharp-test-4-yildiz-ucretsiz-kargo-128916055/detay Çene Açılır Modeli : http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-cene-acilir-kask-gunes-vizorlu-box-indirimli-ucretsiz-kargo-129517336/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nitro bakabilirsin kardeşim tavsiye ederim http://sharp.direct.gov.uk/ su sitedende kaskını kontrol et,avrupada standart bu diğer sertifikalar tamamen malzeme standartını belirtiyor güvenlik olarak snell ve sharp önemli en azından 4 yıldızlı olsun ve mümkün oldugu kadar para ayırmaya çalış kaska gerekirse biraz zorla,uzun süre işini görücek birşey.
    Tavsiyeleriniz için tsk edıyorum zorlasam ıyı olucak sanırım can guvenlıgı sonucda

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Alıntı Gok2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Ls2 Box listeye yazdım senın ARIGA hakında dusuncen varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Tavsiyeleriniz için tsk edıyorum zorlasam ıyı olucak sanırım can guvenlıgı sonucda
    Arıga hakkında pek bilgi sahibi değilim,internette de fazla bilgi yok sanırım.. Şimdi hoşuna gider alırsın fakat ilerde sağına soluna bir şey olur sorun yaşarsın,o nedenle bilindik markaları tercih etmekte fayda var.
    XV

Motosikleti
    Fiyat limitide verebilirsen kullananlar ve biz birşeyler önerebiliriz sadece netten bakmakta yetmiyor kullanıcı tavsiyesi gibisi yok kolay gelsin.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat limitide verebilirsen kullananlar ve biz birşeyler önerebiliriz sadece netten bakmakta yetmiyor kullanıcı tavsiyesi gibisi yok kolay gelsin.
    Hocam 100-120 Tl arası bütçem var 2 Tane almam gerekıyor cunku kız arkadasım ile birlikte geziyoruz.

Motosikleti
    Tamam ben şimdi çok bakamıyorum gece inceleyip sana bir kaç alternatif bulmaya çalışırım sende bakmaya devam et.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)