Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ninja 250R ile ilgili yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    brkklc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bu yaz motora başlıyorum başlangıç motoru olarak da ninja 250R düşünüyorum e tabi amatörlugu attıktan sonra motoru büyütmek şart o yüzden ninja 250R in 2 el piyasası hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mı lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    http://www.sahibinden.com/motosiklet-kawasaki-ninja-250r?sorting=price_asc

Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/motosiklet-kawasaki-ninja-250r?sorting=price_asc
    Adam noktayı koymuş, tebrikler

aslında tam anlatamadım 2.el fiyatlarını sormuyorum ninja 250R in 2 el alım satım piyasası canlı mı anlamında sordum yani motor elimde kalmasın diye soruyorum

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Kawasaki Ninjanın sayfasında herşey yazıyor dünya kadar başlık açıldı araştırısanız bulursunuz.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Adam gayet normal bir soru sormuş. Forum burası arkadaşlar. Soru sorulacak elbet. Cevaplamak istemiyorsan da cevap vermezsin olur biter.

Satarken fiyatını makul seviyede tutarsan elinde kalacak bir motor değil. Hyo ya da CBR kadar hareketli bir piyasası da olmadığı bir gerçek. Müşterisi her daim hazırdır Ninja'nın ancak alım-satım kaybı rakiplerine göre biraz daha fazladır.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    ben de size sahibinden deki ilanlarla ilgili bir şey soracağım. sahibinden'de yer alan ninja fiyatları gerçek piyasa fiyatları mıdır yoksa satıcıların ya tutarsa fiyatları mıdır bu konuda bilgisi olan var mı?

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    brkklc kırıkkalenin neresindesin? motoru alınca haber ver. ben merkezde çalışıyorum.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    merak etme oldukça canlı bir piyasadır, zaten sahibinden.com a gir birkaç ilanı favorine ekle birsüre sonra satıldığını göreceksin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Kawasaki olsun taştan olsun :D Yeşilde oldumu kapının önünde kalacağını bile zannetmiyorum :D

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de size sahibinden deki ilanlarla ilgili bir şey soracağım. sahibinden'de yer alan ninja fiyatları gerçek piyasa fiyatları mıdır yoksa satıcıların ya tutarsa fiyatları mıdır bu konuda bilgisi olan var mı?
    Sahibinden fiyatına hiç bir zaman inanmayın uçuyorlar.Bayi ve 2.el satan yerlerden fiyat öğrenmeye çalışın.Hele motor 3 5 sene devirmişse tam bir komedi geçen birini aradım adamın fiyatı görüp dedim son bu mu fiyat evet dedi.İstediği fiyat motorun sıfır fiyatından 500 lira eksik,dedim adama,adam utançla karışık sinirle istemessen alma kardeş diyip kapattı.

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam gayet normal bir soru sormuş. Forum burası arkadaşlar. Soru sorulacak elbet. Cevaplamak istemiyorsan da cevap vermezsin olur biter.

Satarken fiyatını makul seviyede tutarsan elinde kalacak bir motor değil. Hyo ya da CBR kadar hareketli bir piyasası da olmadığı bir gerçek. Müşterisi her daim hazırdır Ninja'nın ancak alım-satım kaybı rakiplerine göre biraz daha fazladır.
    Cok teşekkürler kardes aradığım cevap tam anlamıyla buydu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brkklc kırıkkalenin neresindesin? motoru alınca haber ver. ben merkezde çalışıyorum.
    Bende merkezde oturuyorum motoru aldıktan sonra tanisiriz İnşallah

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı brkklc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok teşekkürler kardes aradığım cevap tam anlamıyla buydu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Bende merkezde oturuyorum motoru aldıktan sonra tanisiriz İnşallah
    inşallah buradan özel mesajla iletişime geçebilirsin. cc gurupları ile tanıştırırım ben seni akşamları turluyoruz.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Piyasa canlı canlı olmasına da zaten ninja 250 başlangıç için kuvvetli bi motor 3 sene götürür seni zaten ondan önce 250 den büyük bi motora geçmek saçma olur.Honda kawa hyo bunların 250 piyasa hep iyidir...

Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa canlı canlı olmasına da zaten ninja 250 başlangıç için kuvvetli bi motor 3 sene götürür seni zaten ondan önce 250 den büyük bi motora geçmek saçma olur.Honda kawa hyo bunların 250 piyasa hep iyidir...
    biraz da tipi iyi olsun istedim an makul bu geldi o yüzden buna karar verdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah buradan özel mesajla iletişime geçebilirsin. cc gurupları ile tanıştırırım ben seni akşamları turluyoruz.
    direk konuşabilecegimiz bir program ismi yada telefon numarası yollarsan özelden iyi olur

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı brkklc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında tam anlatamadım 2.el fiyatlarını sormuyorum ninja 250R in 2 el alım satım piyasası canlı mı anlamında sordum yani motor elimde kalmasın diye soruyorum
    Sezon başı 3.000 km. deki 2012 ninjamı ilana koydum 3.gündü herhalde 9.500 sattım acil ihtiyaçtan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)