Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul-Kocaeli

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba üstadlar yardımlarınıza ihtiyacım var. Daha önce hiç motor kullanmadım fakat almaya karar verdim. Ehliyetim yok zaten trafiğe de çıkmayacağım. Kocaeli karamürsel de öğrenme amaçlı 1000 tl ye kadar bir motor almak istiyorum. Beni ayda 1 kere istanbuldan kocaeline götürüp getirsin yeter tabi ehliyetimi alınca 2 aya kadar ehliyetimi alırım bu süre içerisinde kendi çevremde (mahalle arasında) kullanıcam. Bütçeme uygun scooter tarzı ne önerirsiniz? Lütfen yardım edin. Kime sorduysam farklı şeyler söylüyor. Al diyende oluyor alma diyen de. Ben 2 ay öğrenme amaçlı mahallemde kullanıp ehliyetimi aldıktan sonra da istanbul-kocaeli arası kullanmak için bir scooter arıyorum. Ne önerirsiniz???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elektrikli bisiklet.

Neden?????????

bu paraya hem sıfır alırsın hemde ekonomik yani demek istediğim şu bin liraya çinliden başka bişi alamassın yorulmuş olur genelde haliyle seni üzer.

Çin malları için hep kötü diyorlar ama biir sürü kullanan insan var. Mesela bi asya motor yada benzeri bişey alsam çok mu başım ağrır? Elektrikli bisiklet kullanmak istemiyorum. En azından bi scooter olaydı iyiydi.

ozaman vericen 2500 alıcan bi asya 125 nostalji kafan rahat kullanıcan ama skm arttıkça bilemem.

gky usta cevapların için teşekkürler. Sıfır alma niyetinde değilim şöyle 2. el bir asya scooter alabilir miyim?? Bir de bu scooter işimi görür mü?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yarı otomatik cub motosiklet.Yakıtı süper 3.5 lt ile 180 km gider.Parçaları ucuz.Sıfırı 1800 tl 12 taksit.1000 Tl lik Scooter seni sadece dertli yapar.

turkish39 bilgiler için teşekkürler. Peki ne yapmalıyım inanın motorlar hakkında hiç bilgim yok yani hangisini almalıyım bana önerebileceğiniz bir marka model varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Yardımınıza ihtiyacım var. Büyük ihtimalle hafta sonu alacağım. Beni bilgilendiren üstadlara şimdiden teşekkürler....

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Motosiklet hakkında hiç bilgin yoksa işin çok zor.Dediğim motosiklet yarı otomatikte olsa vitesli ve seri motor.Ayrıca ehliyetsiz olman malesef eksi puan.Bence acele edilecek tek konu bi an önce ehliyet alıp öyle motosiklet alman.Cezalar müthiş yüksek zaten 2 ehliyet parası.

Trafiğe çıkmıycam 2 aya kadar ehliyetimi alırım bu süre içinde de öğrenmiş olurum heralde. Önerisi olan arkadaşların vereceği bilgilere ihtiyacım var.

abi sen alma o motoru boş ver bin trene oyle istanbul kocaeli yaparsın temiz mis ohh ehliyetini ve korumalıklarını al sonra edinirsin bi motosiklet.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    tren uzun bir süre yok malesef. istanbula ufak hele çin bir scooterla gitmek biraz işkence + tehlikeli olur düşüncesindeyim.

Arkadaşlar abiler üstadlar ben istanbula gitmeyeceğim. Sadece 2-3 km bir alan içerisinde sahil kenarında öğrenme amaçlı kullanıcam işimi görsün. Denize gidiyim işte ufak tefek gitmem gereken yerlere gidiyim birde asıl amaç o bölgede ayağımı yerden kezsin ve beni ileriye hazırlasın bu yaz birde önümüzdeki yaz binip satarım. Bu amaçla almak istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

İstanbula çok nadir yani yazın belki 1 belki 2 kez gelirim o da dinlenerek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)