Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Megelli 250r vs Bu-moto Calibre 250 cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Dün Megelli'yi İstanbul Daytona Motor önünde gördüm 125 CC motor görüntüsüne sahip. Lastikleri benim motorun ön lastiği ebatlarında (Hyosung GT250 Naked) Bana fikrimi soracak olsan bu paralara temiz bir Hyosung al keyfine bak derim. Lakin görüntüsü, motorun torku beygiri piyasadaki en iyilerden. Lastik ebatları motorun ebatları dersen zaten 600'lük sınıfında. Egzoz sesi ise onun ile ilgili söylenebilecek fazla birşey yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse dememiş ilk bana kısmet

Enteresan?? Forum çinlinin mahalle baskısına ayak mı uyduruyor ne

Dostum bırak megelli yi bu moto yu

8500 e güzel bi cbr250 al
    Bencede al ikinci el Cbr250
    Hem satınca okadar zarar etmezsin hemde başın ağrımaz

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, burada kimse bir _eyleri kan1tlaman1n çabas1nda deil. Sen;

Bu tarz bir cümle sarf edebiliyorsan, kusura bakmada ben "Bu adam bir cac1kdan anlam1yor" diyebilirim. Bak burada envai çe_it adam var. Kimisi 500 liral1k scooter kullan1yor. Kimisi pistlerde yar1_1yor... MOTORCU diyorsan abi ay1rt etmeyeceksin. Hani deriz ya motorcu, motorcunun karde_idir.... O hesap.
    Burada insanlar bilgi al1_veri_i yapmak için bulunuyor. Daha çok bilenler yaz1yor, bilmeyenler ayd1nlan1yor... Öreniyorlar... Herkes istediini yapmakda özgür sonuçta. 0steyen bumoto al1r isteyen hyosung isteyen s1000RR. Biz burada payla_1m, bilgi al1_veri_i yapmak için bulunuyoruz. Tart1_ma ortam1 olu_turmayal1m he karde_...

Kardes bosuna konusuyorsun fakinda degilsin ama ben kac sayfadir anlatamadim ergenlere laf anlatmasi zor. Bosa yorma kendini.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    sıfır takıntısı yapma 2. el temiz cbr 250 yada ninja 250 r al paşalar gibi bin
    ama illaki b-moto,mgelalli arasında seçenek,megalli ve arkaya 150lik lastik

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Bu ne yahu köy kahvesi gibi herkes birbirine saydırıyor,motosiklet formundayız arkadaşlar ne gerek var basit bi konu için bu denli ağır ithamlar sarfetmeye.
    Ben de genel kanı 2.el bir cbr 250 r için sıfır megelli bumoto yuki her neyse yeğdir diyorum.
    KeaSH-07 ve R&buğra bunu beğendiler.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes bosuna konusuyorsun fakinda degilsin ama ben kac sayfadir anlatamadim ergenlere laf anlatmasi zor. Bosa yorma kendini.

Ben bu zihniyetteki insanlara çok kızıyorum. RR ile yolda kalan scooterların yanında çok durdum. Benzini biten arkadaşlara çok benzin aktardık... Motorcu dediğin serseri olmamalıdır benim gözümde. Ayrı bir şey ben motorcuyum demek, benimsemek....
    KeaSH-07, mhmtesk, aksoyy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet boyut olarak öyle dedıgınız gıbı ufak boyutlarda, şasenın boyası kotuydu ve bır suru kaynak yerı vardı cok ıtıcı duruyodu ama sımdı megellıyıde kotuluyo gıbı de olmayalım mesela megellının gostergelerı cok guzel belkıde 250 racıngler arasında en guzelı dıyebılırım ama vıtes gostermıyodu sanırım calıbrede gosterıyo en azından

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Zaten motoru begendıgınız ıcın alırsınız sonra teknık ozellıklerıne bakarsınız en azından ben her zaman oyle yaparım once dıs gorunusu benı cezbedıyosa teknık ozellıklerıne bakarım bu moto gorsellık olarak guzel bı motor teknık ozellıklerıde olması gerektıgı gıbı bır ıkı ufak sorun olabılır illa kafam rahat etsın dıyosan megellıye 9 bın kusur vercegıne ya ıkıncı el ya da 1 bın lara daha koyup sıfır cbr 250 alsın goruntu olarak farkları yok nerdeyse zaten en azından honda almıs olur bu da demek degıl kı hondada sıfır hata olur kımse garantısını veremez bunun bi de boyle bakın.
    Kotto megelli hakkında daha fazla yorum yapmazsan sen tüm forum huzur bulucak megelli sayfasından da biliyorum seni r125 daha iyi gibi falan süpekilasyonlar yaratmaya çalışıp herkesin eleştirisini almıştın!!!! bu kadar bilmeden eleştirdiğin motorun megelli sayfasından çıkmaman da art niyet göstergesi başka birşey değil nedir bu megelli kuruntun iç dünyanı bilemem ben tabi!!!topun inşaata kaçtı da orda bir megelli ile bir takım şeyler mi yaşadınneyse o ikinizin arasında bilemem
    Bkz:Megelli nin göstergesi full enjeksiyonlu dijital,vites ten tut hareret ve yağ göstergesine kadar herşey mevcut kıyasladığın ve kıyaslamadığın tüm motorlarda olmayan redline flash ı mevcut 10 bin den sonra flash sürekli yanıp sönüp seni uyarıyor ayrıca megelli de hız kaydedici sistem beyine bağlı yaptığın son maksimum hızı devirini ve km sinin raporunu gösteriyor....sen böyle devam edip halk arasında atıp tutmak deniyor!!!!seni şikayet edicem firmaya bu resmen markaya ve haklara saldırı insanları yanlış yönlendirmedir bunu yapmaya hakkın yok!!!!
    kararsızmışsın sana tavsiyem al bir kendi zevkine ve seviyene uygun çürümüş sucu scooter i sende kurtul bizde ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

Alıntı gokhanarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün Megelli'yi İstanbul Daytona Motor önünde gördüm 125 CC motor görüntüsüne sahip. Lastikleri benim motorun ön lastiği ebatlarında (Hyosung GT250 Naked) Bana fikrimi soracak olsan bu paralara temiz bir Hyosung al keyfine bak derim. Lakin görüntüsü, motorun torku beygiri piyasadaki en iyilerden. Lastik ebatları motorun ebatları dersen zaten 600'lük sınıfında. Egzoz sesi ise onun ile ilgili söylenebilecek fazla birşey yok
    1.Hyo nun görüntüsünü burda sabaha kadar tartışsak sabaha kadar bir yere varamayız....kalıp güzel görüntü olsaydı herkes gider traktör alırdı
    2.Lastik ebatları motorun ebatları dersen zaten 600'lük sınıfında;Evet öyle unuttuğun megelli nin o kalıplı makine ile yanından nasıl ok gibi fırlama ihtimali ve olasılığı
    3.Megelli nin orjinal egzozu hiç öyle yabana atılıcak bir egzoz değil çok tok ve gür...
    iptaluyelik05 bunu beğendi.

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Kardeşim uzatma ya tamam almıssın bari iyi güzel anlatıyosun elestiren olursada sacma sapan konusma cocuk musun merak etme kararımı verdım hyosung alıcam senın megellın kadar etmez ama napcaz artık.

Diğer konuyada gelırsek sen yazmıstın kı megellı r 125 ten cok daha guzel hızlı vs bıseyler soylemıstın bende her konuda haklı olabılırsın fakat goruntude bı r125 etmez dedım git bi daha oku algılamanda sorun var heralde bi de ne sacmalıyosun herkesın elestırısını almısım falan soyledıgımın arkasındayım bence r125 megellıden daha guzel bunda supekılasyon yaratıcak bısey yok dıger soyledıgın seylere bısey soylemedım kendımce daha guzel dedım onunda sonuna gulucuk koymustum hatırlatırım ama sen nasıl bı yorum cıkardıysan artık bişey soyleyemıcem sana.
    R&buğra bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Tabiki megelli bumotoda ne ola megellinin yanında ! Honda ile mondiali kıyaslıyorsun sen resmen.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar bu motor iyi hoşda çok da savunmayın sizi uyarıyım.Motorun göstergesini biri öve öve bitirememiş ama gösterge çin üretimi ve baya basit bi üretim markası bile yok ve işin kötü yanı aliexpress gibi sitelerde aynısı satılıyor 100 dolar civarında.Umarım motorun diğer parçalarıda o siteye düşen mal kalitesi gibi değildir,ben Daytona da görmüştüm ancak hiç o resimlerdeki etkiyi yaratmadı ve kumaşını hemen belli ediyor sevene alana lafımız yok güle güle kazasız belasız binsinler ancak benim görüşüm bu yönde.Bide son olarak nakedla racing motorun aynı fiyata satılması tam bir epic fail :D

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motor iyi hoşda çok da savunmayın sizi uyarıyım.Motorun göstergesini biri öve öve bitirememiş ama gösterge çin üretimi ve baya basit bi üretim markası bile yok ve işin kötü yanı aliexpress gibi sitelerde aynısı satılıyor 100 dolar civarında.Umarım motorun diğer parçalarıda o siteye düşen mal kalitesi gibi değildir,ben Daytona da görmüştüm ancak hiç o resimlerdeki etkiyi yaratmadı ve kumaşını hemen belli ediyor sevene alana lafımız yok güle güle kazasız belasız binsinler ancak benim görüşüm bu yönde.Bide son olarak nakedla racing motorun aynı fiyata satılması tam bir epic fail :D
    Konu övmek falan değil ya,bayağı bir işlevli gösterge söylediğin tezat bir kere yere göre sığdırılamayan cbr parça ucuzluğu sebebi için tercih sebebi olurken megelli olunca dandik falan...yanlış anlaşılmak istemiyorum,megelli nin genel olarak detaya girmiyorum kalitesi belli fakat 250 segmentinde benim içime sinen motor yok hepsi her açıdan eksik fiyat model özellik kalite teraziye koyduğumuzda megelliyi biraz insafsızca eleştirildiğini görüyorum sana demiyorum genel olarak tepkim yalnızca bu 2000 tl lik motorlar benimle kafa kafaya gayet güzel gidiyorlar arkadaşlar 250r bence büyük yalan 8-10 bin tl veriyoruz ama her açıdan hepsi yetersiz kesinlikle sonuna r ekleyip boyayıp 2 kat fiyatına pazarlıyorlar bize ben öyle hissediyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:31 ----------

Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim uzatma ya tamam almıssın bari iyi güzel anlatıyosun elestiren olursada sacma sapan konusma cocuk musun merak etme kararımı verdım hyosung alıcam senın megellın kadar etmez ama napcaz artık.

Diğer konuyada gelırsek sen yazmıstın kı megellı r 125 ten cok daha guzel hızlı vs bıseyler soylemıstın bende her konuda haklı olabılırsın fakat goruntude bı r125 etmez dedım git bi daha oku algılamanda sorun var heralde bi de ne sacmalıyosun herkesın elestırısını almısım falan soyledıgımın arkasındayım bence r125 megellıden daha guzel bunda supekılasyon yaratıcak bısey yok dıger soyledıgın seylere bısey soylemedım kendımce daha guzel dedım onunda sonuna gulucuk koymustum hatırlatırım ama sen nasıl bı yorum cıkardıysan artık bişey soyleyemıcem sana.
    Batuhan sürçü-lissan ettiysem affola,özür dilerim.
    _Kotto_ bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Motor güzel motor kardeşim güle güle kullanın ben hak veriyorum,o parayı vericek olsam bende cbr veya bu moto falan almam,bende megelli alırdım çünkü gerçekten hafif parçası uygun adamlar websiteye bütün fiyatları yazmışlar baktım 250likler 10 bin lirayı geçti arkadaş 8500 iyi fiyat ancak naked modelini aynı fiyata satmaları yanlış olmuş onu 7500 veya 8000 yapsalar çok daha hoş olurmuş.

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu övmek falan değil ya,bayağı bir işlevli gösterge söylediğin tezat bir kere yere göre sığdırılamayan cbr parça ucuzluğu sebebi için tercih sebebi olurken megelli olunca dandik falan...yanlış anlaşılmak istemiyorum,megelli nin genel olarak detaya girmiyorum kalitesi belli fakat 250 segmentinde benim içime sinen motor yok hepsi her açıdan eksik fiyat model özellik kalite teraziye koyduğumuzda megelliyi biraz insafsızca eleştirildiğini görüyorum sana demiyorum genel olarak tepkim yalnızca bu 2000 tl lik motorlar benimle kafa kafaya gayet güzel gidiyorlar arkadaşlar 250r bence büyük yalan 8-10 bin tl veriyoruz ama her açıdan hepsi yetersiz kesinlikle sonuna r ekleyip boyayıp 2 kat fiyatına pazarlıyorlar bize ben öyle hissediyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:31 ----------

Batuhan sürçü-lissan ettiysem affola,özür dilerim.
    Sorun degıl dostum ben takılmam boyle seylere ama soyledıklerımın boyle anlasılmasına uzuldum ben kımsenın motorunu kotulemem bana gore kotu bısey gorduysem soylerım bunuda herkes yapıyor kımın ne motoru olursa olsun butun motorcular kardestır bana gore o yuzden kımsenın motorunu kotulemem ben dıger markalardan paramı alıyorum hayır o yuzden neden kotulemeye calısıyım o kadar para verıp bi hevesle motor alıyosun o zevkının ıcıne neden etmek ıstıyım ama dedıgım gıbı soyledıklerımı boyle anlamıs olman uzdu benı

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)