Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

8.000 liranız olsa...

Motovento
    REKLAM ALANI
    alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lnazuma dlyenler aleme 1-0 yenik başladılar 0dan 100 e 20 saniyede çıkan bir sütçü beygirimi yoksa tek silindirli cıbır 250 mi hala gülerim bunatek silindirli ss olurmu diye birde birde kore taklit ss çakması hyo gtr 250 mi hepside 26 yada 29 hp lik kaplumbağaları bırak metehan kardeş sana 250 cc sınıfının tek ve tartışmasız lideri ninja 250 r tavsiye ediyorum .kawasaki yapana kadar eniyisi bu takiitlerinden sakınınız.
    ninja 250r kawa nın yüz karasıdır. kamyon göstergesi gibi gösrerge ses yok hız yok kalkış yok sorun çok parçası pahalı denge rakiplerine göre az.... daha sayayımmı eğer 8 liraya inazuma bulduysan yat üstüne kaçırma al. racing tipi 250cc istiyorsan eğer honda cbr250r alabilirsin çok tutulan motor türkiyede en çok satan yanlış hatırlamıyorsam cbr250. kawa bana göre çok çok çok iyi bir marka hepsini geride bırakıcak makineleri var lakin bu bir gerçekki ninja 250 onun bel ağrısı yüz karası biri tutupta 250cc de ninja en iyisi derse anlayınki daha görmemiş diğerlerini ve Kawa da bunun farkında olucakki süper bir kasa ile 300cc ninja R çıkartmaya hazırlanıyorlar bakalım o nasıl olucak videoalrını seyrettim 192km/s ve 210km/s gibi hızlara çıkabiliyor fabrika çıkışı çok güzel...
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fofer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    tertemiz bir yamaha x-city alırdım
    gs500inanc ve mete_han bunu beğendiler.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı alper_sahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja 250r kawa nın yüz karasıdır. kamyon göstergesi gibi gösrerge ses yok hız yok kalkış yok sorun çok parçası pahalı denge rakiplerine göre az.... daha sayayımmı eğer 8 liraya inazuma bulduysan yat üstüne kaçırma al. racing tipi 250cc istiyorsan eğer honda cbr250r alabilirsin çok tutulan motor türkiyede en çok satan yanlış hatırlamıyorsam cbr250. kawa bana göre çok çok çok iyi bir marka hepsini geride bırakıcak makineleri var lakin bu bir gerçekki ninja 250 onun bel ağrısı yüz karası biri tutupta 250cc de ninja en iyisi derse anlayınki daha görmemiş diğerlerini ve Kawa da bunun farkında olucakki süper bir kasa ile 300cc ninja R çıkartmaya hazırlanıyorlar bakalım o nasıl olucak videoalrını seyrettim 192km/s ve 210km/s gibi hızlara çıkabiliyor fabrika çıkışı çok güzel...
    Birincisi sana çok biliyorsun sen demek istiyorum!!! Neyin peşindesiniz anlamadım.. 10.000 km kullandım Ninja 250R ı!! Bana biri çıkıp desinki Ninjanın oturuş posizyonu CBR250 den daha rahatsızdır diye!! Sorun çok demişsin? Ne sorunu varmış Kawasaki KOL MU ÇIKARTIYORMUŞ!!! bırakın bu safsataları.. Peki 250 cc motorlar içerisinde son hız olarak Ninja250 den daha yüksek süratlere çıkan bir model var mıdır? Hemen hemen hepsini kullandım hiçbiri son süratte Ninja dan daha iyi değillerdi.. Ne inazumaymış be bilader!! Yahu sürüşü rahat olacak tabi biri ss hazırlık biri comuter bozması!! Gösterge derken? Benim o kamyon göstergeleri hoşuma gidiyordu.. Şimdiki motorumunda göstergeleri kamyon göstergesi.. Demek kawasaki Ninja 300R çıkartmaya hazırlanıyor Bilader o motor çıkalı 6 ay oldu sen hala çıkarmaya hazırlanıyor diyorsun.. Nereden bağlanıyorsun anlamadım ki.. Hiçbir şeyden haberin yok yorum yapma madem öyle!!! Senin konuşmaların bana ÇELİKATLI yı hatırlattı Oda ninja ya pislik attı attı sonra gitti er6f aldı evet kawasakinin parçaları pahalı o yüzden istediğim parçayı yurt dışından çok ucuz fiyata 15 günde getirtebildim.. Bırakın artık bu safsataları bırakın ciğere mundar demeyi artık!!!
    Yanagisawa ve mete_han bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi sana çok biliyorsun sen demek istiyorum!!! Neyin peşindesiniz anlamadım.. 10.000 km kullandım Ninja 250R ı!! Bana biri çıkıp desinki Ninjanın oturuş posizyonu CBR250 den daha rahatsızdır diye!! Sorun çok demişsin? Ne sorunu varmış Kawasaki KOL MU ÇIKARTIYORMUŞ!!! bırakın bu safsataları.. Peki 250 cc motorlar içerisinde son hız olarak Ninja250 den daha yüksek süratlere çıkan bir model var mıdır? Hemen hemen hepsini kullandım hiçbiri son süratte Ninja dan daha iyi değillerdi.. Ne inazumaymış be bilader!! Yahu sürüşü rahat olacak tabi biri ss hazırlık biri comuter bozması!! Gösterge derken? Benim o kamyon göstergeleri hoşuma gidiyordu.. Şimdiki motorumunda göstergeleri kamyon göstergesi.. Demek kawasaki Ninja 300R çıkartmaya hazırlanıyor Bilader o motor çıkalı 6 ay oldu sen hala çıkarmaya hazırlanıyor diyorsun.. Nereden bağlanıyorsun anlamadım ki.. Hiçbir şeyden haberin yok yorum yapma madem öyle!!! Senin konuşmaların bana ÇELİKATLI yı hatırlattı Oda ninja ya pislik attı attı sonra gitti er6f aldı evet kawasakinin parçaları pahalı o yüzden istediğim parçayı yurt dışından çok ucuz fiyata 15 günde getirtebildim.. Bırakın artık bu safsataları bırakın ciğere mundar demeyi artık!!!
    Hakikaten ninja en iyi 250 cc bunu kabul etmemek mantığa aykırı
    mete_han bunu beğendi.
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bı 10 bın daha ekle nc x al
    mete_han bunu beğendi.

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Gul gibi cbf in var (bu arada ben hiç sevmem tipinden heralde) abi bırak aceleyi biraz daha bin motoruna sabret en azından motorsuz değilsin işin görülüyor.8000 tl civarı piyasada adam akıllı büyük makina yok, en az 10.000 gözden çıkarmalısın alacagın motorlar kelepir yüksek km olacak 2bin lira farkla seni üzmeyecek çok daha zevkli güzel motorlar var, piyasaya bakıldığında eskisi gibi hiç değil gecen sene 10 lira olan motor bu sene 12 herkes benim malım daha iyi zihniyetinde.Benim sana tavsiye edebileceğim sevdiğin veya aklında olan bir modeli kafana koyup temizini araman beklemen olur sonradan pişmanlık kötü şey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gp 800 falan T-max in yanında elektrikli pisiklet kalır
    Dedim ya...
    Binmen lazım...
    Hocam biz hangi T-max ten bahsediyoruz nexus 500 tamamda gp-800 ile karşılaştırmanıza anlam veremedim kağıt üstündede yol üstündede bu karşılaştırma gereksiz.Ciddi değilsinizdir umarım yada benim bilmediğim birşeyler var.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    gp800 de öyle bir güç ve tork varki 2 tane tmax arkaya bağlar çeker sanırım..
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsxr1000
    abi gel benim er5i satayım sana

gs500inanc ve mete_han bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Şu an nöbetteyim ve miller içiyorum...bana güvenlik kimliği veren bu devletemi söversin...beni bekci diye alan kurumamı söversin ayrıca şimdi yatıyom 5 e kadar...oha işede saygım yok ama mazeretim var dişlerime köprü yapılıyor dişetlerim dişler falan kazındı can derdimden acımdan içiyom azcık unutayım diye :(yazdıklarınızı okuyorum...ben kuyuya taş attım aga artık siz çıkarın... Bağane hem para değilmi aga ne alırsam alırım sağane...hehe alp tunay bana fürek der 6 yıldır haklı lan adam...fürek açılımını alp tonga bilir ona sorun neymiş...
    dreamkiller ve gs500inanc bunu beğendiler.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Metezorik panda (göndermede yaparmış)
    mete_han bunu beğendi.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lnazuma dlyenler aleme 1-0 yenik başladılar 0dan 100 e 20 saniyede çıkan bir sütçü beygirimi yoksa tek silindirli cıbır 250 mi hala gülerim bunatek silindirli ss olurmu diye birde birde kore taklit ss çakması hyo gtr 250 mi hepside 26 yada 29 hp lik kaplumbağaları bırak metehan kardeş sana 250 cc sınıfının tek ve tartışmasız lideri ninja 250 r tavsiye ediyorum .kawasaki yapana kadar eniyisi bu takiitlerinden sakınınız.
    Güzel kardeşim inazuma 20 sn 2de 100 km hıza çıkmaz. bir gs 500 4/5 sn de 100 yapıyordu bu da olsun 7/8 sn .Ninja 250 güzel motor ama naked değil tarzı başka hyo yu zaten sevmem. bu radikal yazılarından yaş ortalamnın 20- olduğunu varsayıp normal karşılıyorum...
    mete_han bunu beğendi.
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bu 8bin hala duruyormu bende olsaydı şimdi -8bin olmuştu :D)
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    konuyu yine takip edemedim özür dilerim cevaplayamadığım için...

ama hep derim Allah varlığınızı eksik etmesin...

Alıntı Thunderwolt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dandırvolt gangaleyta naber Trnin en temiz erbeşi 6500 gaymeya alayım dedim vazgeçtim...uğraşamam aga ben az kaçan çok yakan makinayla...sende illallah ettin galiba Mete Başkana verem kurtulam diyon...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ama yinede sizlerin kıymetli fikirlerini öğrenmek isterim..8000 liram var...cbf 150 olmadan yapamam...o duracak şekilde yeni bir makina almak istiyorum ama bu paraya ne fazer ne er 6n alabilirim...12..13 binden aşağı makina yok...250 cc veya üstü ne alınabilir...her türlü öneriniz değerlendirilir...

sym 250 evo...sıfır joyrıde200 evo...kymco xcıtıng 250...cbf500....bir ilan vardır dikkatinizi çeker...o ilanada bakarım...fikirleriniz önerileriniz benim için değerlidir...tek ricam üzerine ekle şunu al denilmemesi...

8000 liraya siz olsanız ne alırdınız...
    Selamlar;
    Metehan madem cbf 150 duracak diyosun. o zaman sana önerim scooter.otomatiğin konforu özellikle şehir içinde çok ideal..
    bahsettiğin meblağlara çok rahat bulursun.sym olsun kymco ve diğer japon grupları olsun sıkıntısız makineler..
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;
    Metehan madem cbf 150 duracak diyosun. o zaman sana önerim scooter.otomatiğin konforu özellikle şehir içinde çok ideal..
    bahsettiğin meblağlara çok rahat bulursun.sym olsun kymco ve diğer japon grupları olsun sıkıntısız makineler..
    eyvallah abi...kendimide sizleride şaşırtmak istiyorum aslında...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    parayı altına yatır, 1 sene sonra er6n al
    gerçi ayu bedene anca cruiser gider, ondan da ben anlamam
    bi nazi kask bi güneş gözlüğü; piyasa yaparsın haftasonları
    normel işgünlerinde de cbf ve sarı çizmeye devam
    mete_han bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    alp tunay çiçek gibi makina arkadaşının SMY si....

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok merak ediyorum ne alcaksın
    Ben ona çok güzel bişey önerdim abi sen hiç sıkma canını
    hem kalıbına uygun
    hem güçlü
    onun yerinde olsam kesinlikle kaçırmazdım
    mete_han bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    direk Rusyaya giderdim fazladan 8.000 tl olsa
    2. secenek arabayı satar üzerine 8.000i koyar mis gibi beyaz 2010 civari mazda 3 hb full alırdım
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)