Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet sertifikamı aldığım kursu kaybettim :P Lütfen Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle selamlar.

Arkadaşlar yazacağım konuyla ilgili bir kaç başlık var fakat benim durumum biraz daha karışık o yüzden yeni başlık açma ihtiyacı hissettim.Bilgisi , deneyimi olup yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.

Benim sorunum şöyle , ben a2 ehliyet sınavına girip kazandım ve kurstan kazandığıma dahil sertifikayı aldım.Fakat emniyete sertifikayı götürmemiştim ve bir süre sonrada sertifikayı kaybettim.Bomba kısım ise hangi kurstan bu sertifikayı aldığımı hatırlamıyorum dolayısıyla eğer kurstan yenisi talep edilebiliyorsa talep edemiyorum .Bu sertifikayı kurstan başka bir yerden temin etme şansım var mıdır veya herhangi bir şekilde sorgulama yapıp hangi kursa katıldığımı öğrenme şansım var mıdır .

Saygılar

Can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Calibre 250cc
    kardeşim bende 4-5 yıl önce kaybetmiştim baştan belgelerin hepsini cıkartıyosun ve hatırladıgım kadarı ile kursdan bir kağıt veriyolar onla gidip alıyosun ama hatırlamıyorum okadar herhangi bir kursa gidip konuş istersen bilgi alırsın

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Öğretmen olsaydım kendini niye kaybetmedin derdim.

Teşşekürler kardeş.Dediğin gibi yapayım belki sistem vs var ise hangi kurstan sınava girdiğim görünüyordur.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğretmen olsaydım kendini niye kaybetmedin derdim.
    vallaha benim aklıma gelmişti
    tam onu yazacakken yorumunu gördüm

Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha benim aklıma gelmişti
    tam onu yazacakken yorumunu gördüm
    Sormayın sertifika taşınırken uçtu.Kurs olayına gelirsek kayıt için sadece bir kez uğramıştım İstanbul Acıbadem'de bir yerdi adını zaten bilmiyorum yerini de rüyalarımda görüyorum bazen :D

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Acibademde tek bildigim genc hedefmi ne vardi surucu kursu bi arastir istersen

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    direksiyon sınavına girdiğin tarihi hatırlıyormusun bari eğer cevabın evet ise herhangi bir sürücü kursuna git-- x tarihteki direksiyon sınav sonuçlarına bakabilirmisiniz-- diye TC kimlik numaranla bakarlar orada sonucun yanısıra hangi sürücü kursunun kursiyeri olduğun yazar sonra ne yapman gerektiğini biliyorsun sanırım
    Can_1989 bunu beğendi.

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direksiyon sınavına girdiğin tarihi hatırlıyormusun bari eğer cevabın evet ise herhangi bir sürücü kursuna git-- x tarihteki direksiyon sınav sonuçlarına bakabilirmisiniz-- diye TC kimlik numaranla bakarlar orada sonucun yanısıra hangi sürücü kursunun kursiyeri olduğun yazar sonra ne yapman gerektiğini biliyorsun sanırım
    Teşekkürler sistemden kursumda görünüyorsa çok güzel.Netten bakamıyorum şayet eski sınav tarihi sonuçlarına m.e.bde sıkıntı var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)