Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motoru olmayan 2 teker tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    İlk başlarda basit bir olay olarak bakıyordum ama kurcaladıkça altından bir çok şey çıkıyor.
    4. Aktivitem beni bekliyor. Umarım boyuma göre bisiklet bulabilirim. Çünkü Türkiye de boya göre bisiklet bulmak da sıkıntılı imiş. kısa bir araştırma ile bunu da öğrendim.
    Bu ülkeye hep kazık hep standart ürünler mi gönderiliyor kardeşim. nasıl bir memlekette yaşıyoruz. Para ile huzura dahi eremiyoruz. Ne çileli yaşantımız varmış yav.
    şimdi işin yoksa bir de boya göre bul işaretli yerdeyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmediğim bir konu daha bunu nerden nasıl ölçeriz. ilgili bir hazır program var mı ? Kask yada pantalon seçimi gibi mesala, bacak arası bu orta yükseklik bu ?
    Bu konu da yavaş yavaş aydınlanıyorum. Adımız parlağa çıkacak , Başka bilmediğimiz şey yoktur inşallah, bisiklet diyip geçmemek lazım

valla bisikletçiye gidip deneyeceksin bi tane...18" kadro boyu olur sana diye tahmin ediyorum...yaylı seleler sportif bisikletler için çok kötü durur...konfor için jel kılıflar satılmakta..onları alabilirsin...
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Dün arkadaşımla aramızda bu konu geçti. Jel değil de silikon dedi. Aynı şeyden mi bahsettik acaba ?
    boyuma göre 15-16 demiş. Bak sende şimdi dönüş yaptın. Ben şimdi kafaya takarım. 15-16 ararım usta

---------- Post added at 12:06 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

Yok ya artık gözlerim acıdı, kadro boyu hiç bir firmada belirtilmemiş. şaka gibi.
    Crosscu adama bu gider abicim, Hem fiyat iyi 400 TL hemde bunun kadro boyu bana uyar. Hobbit kardeşlere bile uyar

http://www.hepsiburada.com/liste/kaw...ster#Gorseller

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Dede türü olmamalı, ben biraz sportif bir adamım o yüzden biraz spor olursa iyi olur.
    Burdan bir çok arkadaş arka da amasitör varsa alma dediler. Cevapları da mantıklı geldi.
    O yüzden sadece önden amasitörlü alacağım. koltuk için de sana yaylı olanları tavsiye ederim. 25 TL ücreti var.
    İş yerimden bir arkadaşım aldı. Çok rahat bir Sele, Bisikleti alır almaz bende o seleden alacağım. ilgin için teşekkür ederim.
    son 2-3 yıldır motordan velesbite vakit kalmıyor. en son motoru servise verdiğimde bisiklete bindim 3-5 km gittim aman nasıl bacaklarım falan ağrıdı. utanmasam WC ye motorla gideceğim. Velesbit eskide kalmış bana göre
    Tolga Can bunu beğendi.
    "men dakka dukka"

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    tolga can bizde takipçiniz...
    bu salcano motorlar 3000 lıra bısıkletlerı 12 bın lıra anlayacak iş degil...
    Tolga Can ve serdar1547 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son 2-3 yıldır motordan velesbite vakit kalmıyor. en son motoru servise verdiğimde bisiklete bindim 3-5 km gittim aman nasıl bacaklarım falan ağrıdı. utanmasam WC ye motorla gideceğim. Velesbit eskide kalmış bana göre
    Önceden üç gen olmasa 4 gen bir vücut vardı. Şimdi 6-7 gen olmuş durumda, güldüğümüzde karın kısmında meksika dalgası oluşuyor. Bunu bisiklet ve spor yardımı ile eritmek lazım.
    Benimde senden aşağı kalır yanım yok. O yüzden bu bisikleti alacağım. Hem spor yapmayı hemde bu spordan zevk almayı hedefliyorum.

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tolga can bizde takipçiniz...
    bu salcano motorlar 3000 lıra bısıkletlerı 12 bın lıra anlayacak iş degil...
    En sonunda aidatlı kulüp açacağım zaten, Bisiklet bedavaya gelsin.
    Dün salcano bayinde artis evlatlıklar vardı. Bisiklet taytları, ayakkabıları tam donanım. selam verip içeri girdim.
    Daha çocuk soru sormadan istediğim özellikleri belirttim.

+ Hocam, 26 jant, ekonomik bir bisiklet önerebilir misin ? Profesyonel yada pahalı yarış bisikleti bakmıyorum.
    Çokta para harcamak istemiyorum. Yarın bir gün bıktığım zamanda bodrumda çürümesin yazık olmasın. En uygun model nedir ? (insani Soru)
    - Elimde sana uygun bu bisiklet var. Fiyatı 1200 TL
    + Bu dükkanda ucuz kaç bisiklet var.
    - Fiyatlar 320 TL den başlıyor. Hangisini istersen.

Ulen az önce sana açıklama yaptım. 400-500 TL aralığı güzel bir bisiklet gösterse yeminle satın alacaktım. O derece şartlanarak dükkana gittim.
    İlla seni selesiz bisiklete mi oturtalım. Gittim başka bayiye adam emekli adam ama oldan aldığım bilgiyi bu artisten alamadım.
    Hani böyle çam artisleri olur ya bizdeki japon sürücü abiler gibi senin motor düşük cc muhattap olmayız. Be kardeşim müşteri geldi. Sen böyle gidersen biraz zor kazanırsın.
    Azcık esnaf olamyı öğren. Bir de genç arkadaşsın. Senin daha çok bu konular üzerinde bilgin olmalı. Çok ayıpladım. çoookkk
    ramizan83 bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Önceden üç gen olmasa 4 gen bir vücut vardı. Şimdi 6-7 gen olmuş durumda, güldüğümüzde karın kısmında meksika dalgası oluşuyor. Bunu bisiklet ve spor yardımı ile eritmek lazım.
    Benimde senden aşağı kalır yanım yok. O yüzden bu bisikleti alacağım. Hem spor yapmayı hemde bu spordan zevk almayı hedefliyorum.

En sonunda aidatlı kulüp açacağım zaten, Bisiklet bedavaya gelsin.
    Dün salcano bayinde artis evlatlıklar vardı. Bisiklet taytları, ayakkabıları tam donanım. selam verip içeri girdim.
    Daha çocuk soru sormadan istediğim özellikleri belirttim.

+ Hocam, 26 jant, ekonomik bir bisiklet önerebilir misin ? Profesyonel yada pahalı yarış bisikleti bakmıyorum.
    Çokta para harcamak istemiyorum. Yarın bir gün bıktığım zamanda bodrumda çürümesin yazık olmasın. En uygun model nedir ? (insani Soru)
    - Elimde sana uygun bu bisiklet var. Fiyatı 1200 TL
    + Bu dükkanda ucuz kaç bisiklet var.
    - Fiyatlar 320 TL den başlıyor. Hangisini istersen.

Ulen az önce sana açıklama yaptım. 400-500 TL aralığı güzel bir bisiklet gösterse yeminle satın alacaktım. O derece şartlanarak dükkana gittim.
    İlla seni selesiz bisiklete mi oturtalım. Gittim başka bayiye adam emekli adam ama oldan aldığım bilgiyi bu artisten alamadım.
    Hani böyle çam artisleri olur ya bizdeki japon sürücü abiler gibi senin motor düşük cc muhattap olmayız. Be kardeşim müşteri geldi. Sen böyle gidersen biraz zor kazanırsın.
    Azcık esnaf olamyı öğren. Bir de genç arkadaşsın. Senin daha çok bu konular üzerinde bilgin olmalı. Çok ayıpladım. çoookkk
    Ben 1.70 boyunda 55 kilo bir insanım.
    23 yaşında ama lise talebesi gibi görüntüm var.
    Mevlana Üniv. Hastanesinde Bilgi İşlem'de grafiker olarak çalışmaktayım. Gelen herkes (ilk gören) staj mı? veya aaaaa yaşın kaç hangi liseye gidiyorsun yaz tatili olunca mı işe başladın gibi sorular soruyor. ve bende şişmanlayamamaktan yana sorunluyum. "Olmuyor olmuyor.. Ne yapsam olmuyor.... "

Bu arada Kron ve Scoot da hoşdur Tabi biraz Binlerin üzerine çıkman gerek.
    Tolga Can bunu beğendi.
    "men dakka dukka"

3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    200 - 400 tl arası bütçeyle sıradan bianchi salcano bisan gibi bisikletler alabilirsiniz. Tek amarsitör lüler ile şehir içinde daha rahat gidebilceğinizi. çift amarsitör hem daha çok yorar hemde daha çok engebeli yollar içindir.
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1.70 boyunda 55 kilo bir insanım.23 yaşında ama lise talebesi gibi görüntüm var.
    Mevlana Üniv. Hastanesinde Bilgi İşlem'de grafiker olarak çalışmaktayım. Gelen herkes (ilk gören) staj mı? veya aaaaa yaşın kaç hangi liseye gidiyorsun yaz tatili olunca mı işe başladın gibi sorular soruyor. ve bende şişmanlayamamaktan yana sorunluyum. "Olmuyor olmuyor.. Ne yapsam olmuyor.... "
    Bu arada Kron ve Scoot da hoşdur Tabi biraz Binlerin üzerine çıkman gerek.
    Bende senle aynıydım. Takiii askere gidene kadar, 55 kg kadar ancak yemek yediğimde ulaşırdım. Sonra orda pekmez tatlı yardırmaya başladım. Biraz da ağırlık çalıştım.
    Amino asit, protein, yumurta süt muz vs derken mide organik ve yapay şeylerle kendinden keçti bu hale geldi. Ama zayıflığında artısı var. patlayana kadar yiyebiliyorsun. kas yapmayı boşver.
    Örnek A Şekil B, O kadar tüy siklet adam dım ki, 2 kişi beni ağırlıkla birlikte rahat kaldırıyordu. Sende zamanla bu hale gelirsin ;)

Alıntı 3n3s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 - 400 tl arası bütçeyle sıradan bianchi salcano bisan gibi bisikletler alabilirsiniz. Tek amarsitör lüler ile şehir içinde daha rahat gidebilceğinizi. çift amarsitör hem daha çok yorar hemde daha çok engebeli yollar içindir.
    Ben kafamda ürünü netleştirdim de siz değerli tüketici kardeşlerin memnuniyetini duymak istiyorum. Kaynımda da aynısından var gibi
    amaninmb bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Vites mandalları da görmeyeli baya değişmiş. bizde önceden mandallı vardı. baş parmak ile cırt cırt ileri geri ittirerek vites değiştirirdik. Çok geri kalmışım yaa
    Taaa türkiye gazatesinin verdiği bisiklet zamanları, o yılda başladım ve bitirdim. Doğru karar mı hatalı karar mı verdim bilemedim ama dönüşüm muhteşem olacak.
    Koldan çevirmeli ile sonraki rakamsal basmalı arasında büyük bir fark var mı ? yoksa zevk meselesi mi ? Valla bu soruya da cevap verirseniz.
    Ben seneye başbakanlık sürüşüne katılırım. inşallah böyle bir sürüş vardır. Ben öyle anımsadım ve Uydurdum.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vites mandalları da görmeyeli baya değişmiş. bizde önceden mandallı vardı. baş parmak ile cırt cırt ileri geri ittirerek vites değiştirirdik. Çok geri kalmışım yaa
    Taaa türkiye gazatesinin verdiği bisiklet zamanları, o yılda başladım ve bitirdim. Doğru karar mı hatalı karar mı verdim bilemedim ama dönüşüm muhteşem olacak.
    Koldan çevirmeli ile sonraki rakamsal basmalı arasında büyük bir fark var mı ? yoksa zevk meselesi mi ? Valla bu soruya da cevap verirseniz.
    Ben seneye başbakanlık sürüşüne katılırım. inşallah böyle bir sürüş vardır. Ben öyle anımsadım ve Uydurdum.

http://s1306.hizliresim.com/1b/m/pbp0h.jpg
    koldan çevirmeli modeli 6.5 sene kullandım. hem de dandik bir markaydı hiç bozulmadı.
    fakat şöyle bir dezavantajı var. eliniz terliyse -ki doğal olarak terleyecek- büyük zorluklar yaşatabilir. hele bir de vites geçişleri sert ise. Ama kaliteye göre değişebilir tabi bu durum.eski tip mandallıyı 2 sene kullandım. problem çıkartmadı fakat yeni tip mandallıyı tercih edin derim. vites geçişleri diğerlerinden çok daha rahat
    şahsi fikrim bu.
    Tolga Can bunu beğendi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Böyle detaylı açıklama yapanlara çok teşekkür ediyorum. Kafamdaki soru işaretlerini yok ediyor. Hemde bilgi sahibi oluyorum.
    ilgin için çok teşekkür ederim. saol

Motosikleti
    Bisiklet
    Tolga abi bende bisikletçiyim yakında yarışlara katılacağım. KESİNLİKLE çift amortisörlü ALMA! çünkü arka amortisör gücü emer ve bisikleti ağırlaştırır. Tek ön amortisörlü sedonanın çok iyi bisikletleri var onlara bakabilirsin. Sedona'dan şaşma. Ve eğer suda çamurda sürmeyeceksen (!) V fren işini görür disk fren çamurda performansını kaybetmez ve mekanikler V frenle aynıdır bir fark etmez Mekanik disk frenler daha ağırdırlar. Ve sürüş tekniği bakımından pedalı çevirebildiğin kadar hızlı çevir. Bu dizlerini korur ve yokuşlara daha iyi giriş yapabilirsin ve daha az yorulursun buna emin ol buna Yüksek kadans derler. 20 km senin için ilk başta yorucu olabilir (koşullara göre değişir.) yanına suyunu almayı kesinlikle unutma ve susadıkça iç emin ol ben hayatımda bu kadar su içmedim diyeceksin bir çukur kasis vs türü şeylerin üzerinden geçmen gerektiğinde kendini verebildiğin kadar arkaya ver ve gidonu kendine çek. Kaldırımdan inmen gerektiğinde ayağa kalk ve ilk kendini arkaya ver ön teker inip sıra arka tekere gelince de öne ver bu sarsıntılı inişi önler. Ve 3 ay kadar hergün belli bir süre sürersen emin ol yokuşları kolaylıkla çıkarsın. Ha birde ayağa kalkıp sürmen gerektiğinde kendini öne ver hatta gidonun önünde bassın ayakların. Bisikletin lastiklerine gelince düz dişsiz yol lastiği alacaksın ve takacaksın bu performansını artırır. PEDALIN DÜZ BASSIN! Birde şu bisiklet senin için iyi bir seçim. birde kesinlikle krondan uzak dur maşası sorunlu ve F/P (fiyat/performans) oranı çok düşük. http://www.sedonabisiklet.com/#!borla/c13r8

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Ha birde unutmuşum kadro boyu çok önemli şöyle ölçülür bisiklete binip üst borunun üzerinde ayakta duracaksın arada 3 - 4 parmak girecek kadar boşluk olmalı. Fazlaysa küçük, azsa büyük demektir. Her bisikletin farklı kadro boyları vardır unutma bunu. Birde sele (koltuk) borusunu ayarlamak var seleye oturduğunda topuğunla pedala bastığında ayağın dümdüz olacak tabi biz pedala ayağımızın ortasıyla basacağız. En iyi güç böyle verilir. Bol pedallamalar.
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Çok güzel açıklama yapmışsın. Benimde düşüncelerim bu yönde, dün arkadaşımdan ümit marka şehir bisikletini aldım. 15 dk turladım.
    Kron ile arasında bir kuvvet farkı göremedim. ikiside aynı ölçüde yordu beni, Ben sportif görünmek adına önden amasitörlü 500 TL yi geçmeyecek bir dağ bisikleti düşünüyorum.
    Gerçi daha araziye çıkmayacağım ama görüntü itibari ile hoşuma giden bir bisiklet, şehir bisikletleri de fena değil. Ne bileyim memnuniyetleri bu haftaiçi tartıp hangisi daha ağır basarsa haftasonu onu alacağım. Burdaki arkadaşların olumlu yorumları da beni etkiliyor. inşallah güzel bir bisiklet buluruz.

Motosikleti
    Bisiklet
    Çok güzel açıklama yapmışsın. Benimde düşüncelerim bu yönde, dün arkadaşımdan ümit marka şehir bisikletini aldım. 15 dk turladım.
    Kron ile arasında bir kuvvet farkı göremedim. ikiside aynı ölçüde yordu beni, Ben sportif görünmek adına önden amasitörlü 500 TL yi geçmeyecek bir dağ bisikleti düşünüyorum.
    Gerçi daha araziye çıkmayacağım ama görüntü itibari ile hoşuma giden bir bisiklet, şehir bisikletleri de fena değil. Ne bileyim memnuniyetleri bu haftaiçi tartıp hangisi daha ağır basarsa haftasonu onu alacağım. Burdaki arkadaşların olumlu yorumları da beni etkiliyor. inşallah güzel bir bisiklet buluruz.
    Tolga abi 2. el düşünüyor musun? 500 TL ye temiz ve güzel bisikletler bulabilirsin. 2. el bisiklet olur mu deme emin ol sıkılıp satan bir sürü adam var piyasada. Sıfır dersen ve 500 tl nin 50 tl sini bisiklet kaskına ayır emin ol motosiklette ki kadar önemli ve birde eldiven al ellerini rahat tutar. Bisikleti sıfır almak istersen ve 500 tl civarında olmalıysa şunu öneririm: http://www.bisikletcim.com/salcano-ng-650-26 Yada şunu: http://www.bisikletcim.com/carraro-spark-v-26-bisiklet Şehir bisisikleti bu fiyata iyisini bulamazsın sen bunlara bak dediğim gibi lastikleri düz lastikle değiştirirsen hemen hemen aynı olur. Bisiklet konusunda aklına ne olduğu önemli değil her şeyi sorabilirsin sürüş teknikleri vs. gibi...
    Tolga Can bunu beğendi.
    Eğer Rahat İsteseydim Araba Kullanırdım Lisanslı Bisiklet Sürücüsü...

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    ikinci el pek içime sinmez benim. Ben ilk sene gözüm gibi bakarım. Aynı motorum gibi el cağızım ile yıkarım. Sünger ile yıkarım

Sürekli şehir içinde ve işe git gel kullanacağım için bu modeller mantıklı geldi.
    Mostar : http://www.hizlial.com/salcano-mosta...140.4830.0248#
    Bodrum : http://www.hizlial.com/salcano-bodru....140.4830.0249

Gaza gelip sportif düşünürsemde senin dediğin gibi SAlcano Turuncu D650 düşünüyorum.
    http://www.hizlial.com/salcano-ng-65....140.4830.0224

Diğer Aksesuarların hepsini bisikleti almadan seçtim zaten, geriye bu haftasonu bisikleti almak kaldı.
    Kask : http://www.deltabisiklet.com/Pub/images/4425_2501_l.jpg
    Eldiven : http://www.deltabisiklet.com/default...,4367,OdesisMc
    Ayna : http://www.deltabisiklet.com/default...,4392,OdesisMc
    Pompa : http://www.deltabisiklet.com/default...,3409,OdesisMc
    Su matarası : set halinde 25-30 TL ye herhangibir kaliteli marka olacak.

Malzemeler hakkında ne düşünüyorsun. Birde şehir bisikletlerinden sence hangisi ideal.

Motosikleti
    Bisiklet
    ikinci el pek içime sinmez benim. Ben ilk sene gözüm gibi bakarım. Aynı motorum gibi el cağızım ile yıkarım. Sünger ile yıkarım

Sürekli şehir içinde ve işe git gel kullanacağım için bu modeller mantıklı geldi.
    Mostar : http://www.hizlial.com/salcano-mosta...140.4830.0248#
    Bodrum : http://www.hizlial.com/salcano-bodru....140.4830.0249

Gaza gelip sportif düşünürsemde senin dediğin gibi SAlcano Turuncu D650 düşünüyorum.
    http://www.hizlial.com/salcano-ng-65....140.4830.0224

Diğer Aksesuarların hepsini bisikleti almadan seçtim zaten, geriye bu haftasonu bisikleti almak kaldı.
    Kask : http://www.deltabisiklet.com/Pub/images/4425_2501_l.jpg
    Eldiven : http://www.deltabisiklet.com/default...,4367,OdesisMc
    Ayna : http://www.deltabisiklet.com/default...,4392,OdesisMc
    Pompa : http://www.deltabisiklet.com/default...,3409,OdesisMc
    Su matarası : set halinde 25-30 TL ye herhangibir kaliteli marka olacak.

Malzemeler hakkında ne düşünüyorsun. Birde şehir bisikletlerinden sence hangisi ideal.
    Yıkama konusu onun için uzman tv de bir video var gayet iyi açıklamış: http://www.uzmantv.com/bisiklet-nasil-temizlenir
    Borum'un kadrosu daha iyi diğerinin kadrosuna pek güvenme ama ben yinede salcano'yu öneririm çünkü o bunlardan daha iyi o bisiklete bir düz lastik takarsan bunlardan daha iyi olur emin ol. Kask olarak o kaskı önermem o BMX kaskı, aerodinami bisiklette çok önemli şunu öneririm hem hiç terletmiyor: http://urun.gittigidiyor.com/spor/mo...3cm-s-87065396 Eldiven seçimin iyi jelli olsa iyi olurdu ama çok uzun turlara çıkmayacağın için sorun olmaz. Ayna zaten bisiklet aynası o da iyi. Pompanın yanında birde yama takımı ekle. Suyu çeşme suyu kullan çünkü bir bisikletçinin tuza da ihtiyacı vardır diğer damıtılmış sularda tuz yoktur. O yüzden tatlılardır önceden normal bir şişeye doldur ve buzdolabına koy sonra mataraya doldur matara suyu soğuk tutar birde suluğu unutma bisikleti alırken yanında bunu da isteyebilirsin yani biraz eşantiyon kapmaya bak. Birde zincir yağını unutma spery olanlar var onlardan birini al, ilk önce zinciri temizlemeyi unutma 100 150 km de bir zincir yağını değiştir birde KM saati alabilirsin onun ayarları filan var alırsan yardımcı olabilirim Bol pedallamalar
    Tolga Can bunu beğendi.
    Eğer Rahat İsteseydim Araba Kullanırdım Lisanslı Bisiklet Sürücüsü...

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bisiklet temizliği basit iş, Würt ile zinciri temizlerim. 1.000 km de bir yağlarım
    Bodrum da salcano zaten, NG650 kastediyorsan görüntü olarak sportif ama çok hantal geldi bana, Bodrumda çamurluk olduğu için yerler ıslak ikende binerim diye düşündüm.
    Birde bodrumun arkasında sele var. Bir şeyler koyup taşıyabilirim dedim. Yama vb şeyleri dükkandan alacağım. Hepsi aklımda, Hatta bunla biraz yol yaparsam.
    Arkaya küçük bir alet kutusu bile yapabilirim. Tavsiye ettiğin Kaskın aynısından bizim arkadaşın motosiklet dükkanında var.
    Gerçi plastik malzemesi markaya göre değişebilir bilmiyorum.

Orda bakmıştım. İçindeki strafor çok kötü idi. Dış plastikde ilk düşmede karpuz gibi ayrılır havası verdi bende
    Ben abinin biri damacanaya hortumu ile su doldururken yakalandığından beri çeşme suyu içiyorum. Hem sudan da tasarruf etmiş oldum.
    O kadar tasarruflu olmama rağmen elimde ne ev nede araba var. Ulen sankim rus kızlara paraları harcıyoruz

Km sayacı alırım. Aklımda var. Sarfettiğim mesafeyi görmek isterim. Tavsiye edebileceğin hem km hemde kalori gösteren bir saat türü varsa link atabilir misin.
    Daha doğrusu böyle bir ürün var mı bende bilmiyorum. Bu hafta sonu bisikleti alıyım da milleti bu yazıları okumaktan kurtarayım.
    Gerçi ben alana kadar benim gibi düşünenlerde fikir sahibi oldu

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Tolga Can,bence arkadaşların 2.el önerisini değerlendir.Bisikletin fiyatını oluşturan,kadro ağırlığı ve vites/dişli sistemleridir (shimano xt,suntour)İkinci elde çok düşeş
    bisikletler bulabilirsin,1000 TLlik bisikleti 500e alabilirsin.Olayı motor gibi görme,2.el motor derttir ama bisiklette problem olmaz.İkinci el hafif ve vites sistemi güzel bir bisikleti,
    yeni,fakat ağır,vites sistemi düşük model bisikletten daha rahat ve zevkle sürersin.
    Tolga Can bunu beğendi.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı mehmettayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolga Can,bence arkadaşların 2.el önerisini değerlendir.Bisikletin fiyatını oluşturan,kadro ağırlığı ve vites/dişli sistemleridir (shimano xt,suntour)İkinci elde çok düşeş, bisikletler bulabilirsin,1000 TLlik bisikleti 500e alabilirsin.Olayı motor gibi görme,2.el motor derttir ama bisiklette problem olmaz.İkinci el hafif ve vites sistemi güzel bir bisikleti,
    yeni,fakat ağır,vites sistemi düşük model bisikletten daha rahat ve zevkle sürersin.
    Hangi bisikleti alacağıma uzun süren günler ve forumlarda okuduğum satır satır yazılardan sonra karar verdim. Artisliğe değil ihtiyaca cevap veren şehir bisikletini seçtim.
    Arkadaşların sesine de kulak verdim. 2. el baktım. yanlız aradığım modelden yakın illerde bulamadım. Şansıma da yok. Kendi ilimdeki zaten hiç yok.
    Limitin zaten Sıfır için bile 500 TL altında, Örnek Salcano Bodrum : 450 TL , Bunun 2.eli 250 TL bulsam valla öpüpte başıma koyarım yalan yok Ama yok işte.
    Birde bodrum ile aynı fiyata sahip önden amasitörlü tavsiye edebileceğiniz bir marka bisiklet var mıdır ? Son anda Sedona 301 gördüm. Ancak oda 650 TL biraz fazla.
    Kararımı verdim. Sadece satın alması kaldı. Önden amasitörlü uygun şehir bisikleti ilimde bulabilirsem servislerden kontrol edeceğim. Hemen alacağım.
    Bulamazsamda internet yolu ile satın almayı düşünüyorum. Gerçi görerek alma taraftarıyım ama bugüne kadar online alışveriş yaptığım için korkumda yok.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)