Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Başlangıç için Scooter tavsiyesi.. Yardımlarınızı bekliyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Yeni motor kullanmaya başlayacağım. Kısmetse B ehliyetime A2 ekletmek için kursa kayıtta oldum.. Şimdi sizlerden ruhsat, plaka masrafları dahil 2600 TL'ye kadar scooter tavsiyesi bekliyorum.. İkinci elde olur. Birçok yerde sıfır çin malı yerine ikinci el japon deniyor. Buna göre bende maslakta activa satan bir kaç yer buldum. 20 binden aşşağı km'de yok. Japon olursa Activa ikinci el alınabilir mi? 20 bin km'de. İlk istediklerim 80'lik Motoran Wino 80, Vitello 80, tarzı motorlardı. Küçük oldukları için daha bir kendime güvenim geliyor. İşin kısası baya kararsızım. Bugun Kuba Fighter 80'i de inceledim hoşuma gitti. Sizlerden yardım bekliyorum. Teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    2600 tl ye honda fizy-spacy ya da yamaha cygnus alın kafanız rahat binin. Çinlilere bulaşmayın, bütçeniz temiz bir japon için gayet yeterli.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2600 tl ye honda fizy-spacy ya da yamaha cygnus alın kafanız rahat binin. Çinlilere bulaşmayın, bütçeniz temiz bir japon için gayet yeterli.
    2010-2009 Activalara yetiyor gibi, belki motor mevsimi açılıdğı için mi pahalandı bilmiyorum ama şuan dediğim rakamlara birtek o model var. Acaba kaç bin km'ye kadar alabiliriz eğer temizse.. Ömürleri ne kadardır bu Hondaların..

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Araştırırsanız bütçenize göre dediğim motorlardan bulabilirsiniz. Activada iyidir hoştur ancak bence artık modası geçti. Ancak her türlü işinizi görür orası ayrı. Birde internet piyasası biraz yüksektir, pazarlık payı elbet olacaktır.

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    temiz yıpranmamış honda activa 100 veya beat 100 veya spacy veya fizy yada kymco agility 125 veya yamaha cygnus 125 bunların dışına çıkıp sıfır çin malı alırsan yarın öbürgün satcam deyince ciddi zarar edersin ama bunları aldığın paranın 100-300 altına rahat satarsın

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    honda actıva kesınlıkle tavsıye ederım

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-moto-maslak-2010-honda-activa-kredi-kartina-taksitle-121582150/detay/

ilandaki tarz motorlar var.. Activa hep iş yerlerinde kullanılmış ticari olmayan bir tane zor bulunur gibi duruyor. Boyle aralarından temiz alınabilir mi?

---------- Post added at 01:38 ---------- Previous post was at 00:25 ----------

bir sorum daha olacak Kuba Fighter 80 üzerdinde durdum lakin oda çin deniliyor.. Sıfır sorunsuz kullanacağım bir araç ilk tercihimdir. Activa çok istiyorum ancak km'lerle oynanmış olması çok yüksek bir ihtimal diye düşünüyorum. Hangi araca baksam 20-25 bin arasında.

---------- Post added at 01:46 ---------- Previous post was at 01:38 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-masrafsiz-12400-km-re-124980998/detay .. link atıyorum arada olurda zamanı olan bir arkadaş bakıp fikir verebilirse sevinirim.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çinli olmayan 2. el bir çok seçenek var, tek yapmanız gereken scooterdan anlayan birisi ile alım işlemini yapmak..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Temiz Honda scoterları o fiyata vermezler gibi bilmem kac bin kmde olsun ama Honda olsun diyorsan o ayrı tabi

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Suzuki an125hk bakmanızıda öneririm. Taş gibi motordur. Bütçenize göre çok temizlerinide bulursunuz.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Arkadaslar bugun yamaha bws buldum 2008 18000bin de yakitindan cok sikayetci olanlar var kullanan veya bilen arkadaslar tavsiye edder mi?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bws benim motorla aynı yakıyor sen düşün Bizzat ölçtüm 20 tl benzin ile 95 km gitti. Tabi şehir içi değerler. Lakin keyifli makine.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Bws benim motorla aynı yakıyor sen düşün Bizzat ölçtüm 20 tl benzin ile 95 km gitti. Tabi şehir içi değerler. Lakin keyifli makine.
    şekli küçüklüğü falan tam istediğim gibi, acaba sakin kullanımda düşmez mi ya 17-18 kuruşa razıyım. Ama 20 TL'ye 95 giderse ortalama yine 210 kuruş (+/- 10 kuruş) yakacaktır. Birde yağ koyacakmışız. Sorunsuz, başımı ağrıtacak bir araç değilse göze alabilirim..

---------- Post added at 18:15 ---------- Previous post was at 18:11 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-piaggio-keyifsurmek-icin-italyan-isi-temiz-piaggio-fly-100-125476001/detay/

bu da çok hoş lakin sahibi fiyatta pazarlık yok diyor az da olsa bütçeyi aşıyor. Birde bunun satışı + sigortası olacak..

---------- Post added at 19:43 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

Çin malından uzak durun cümlesini çok duyduğum için Kuba'dan vazgeçip, ikinci el Japon'a yönelmiştim...Şimdi kuba fighter için bir bayiye gittim, sıfır km herşey içinde 2390 TL'ye geliyor. BWs ise trafik sigortasıyla 2850 TL'yi buluyor. 18 Bin KM'de 2008 model.. BWs'de yağ masrafı + benzin baya bir tutuyor gibi. Kuba Fighter'ın yakıt konusunda çok az olduğu iddia ediliyor. Acil tavsiyelerinizi bekliyorum..

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

cuma gününe kadar cevapları bekliyorum kısmetse cuma günü yamahayı görmeye gideceğim eğer onay alırsam sizlerden de ya onu yada kubayı alacağım...

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Temiz güzel bir yamaha BWS 125 al taş gibi motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Çin malı 1 aya solmaya başlar sagi solu dökülür bws az yakar kaliteli rahat edersin 200 300 fazladan ver bws al

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef bütçemi aşıyor o sebeple bu dediklerime bakıyorum.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Çin malı 1 aya solmaya başlar sagi solu dökülür bws az yakar kaliteli rahat edersin 200 300 fazladan ver bws al
    Bws 100 lük değil miydi ? Bws az mı yakıyor ? Eminmisiniz bu söylediklerinizden yoksa benim yanlış biliyorum bws yi

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bws 100 lük değil miydi ? Bws az mı yakıyor ? Eminmisiniz bu söylediklerinizden yoksa benim yanlış biliyorum bws yi
    Yeni kasa Bws`ler 125cc ve 4 zamanli

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    eski kasa Bws 100 2 zamanlı olanlardan...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Suzuki an125hk baktınız mı ? BWS de normal kullanırsanız 18-20 kuruş yakar.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Suzuki an125hk baktınız mı ? BWS de normal kullanırsanız 18-20 kuruş yakar.
    baktım hocam ya bir kaç kişiye mesajda attım ama dönüş yapmadılar..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...15829128/detay

birde hiç anlamıyorum motorlardan, bws servisinden satıldığı için ön planda tutuyorum yoksa suzuki'yi çok istiyorum. Anlayan bir tanıdığım olsa nette bulduklarımı dolaşacağım ama malesef yok.. 18 binde - 20 binde suzukiler var birde çok düşük km'liler var onlar da ne kadar gerçek bilmiyorum..

Birde suzuki bütçeme daha uygun keşke bir tane bulabilsem.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)