Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TAKSİM YANIYOR BİBER GAZINLA YARIN KAÇ MT Cİ GELİYOR !!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    audioslave, Khutuck ve hunter84 bunu beğendiler.
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Ben yarın Beşiktaş'tayım kardeşim.
    korbygs ve Khutuck bunu beğendiler.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Biz de oradaydık. Yine gideceğiz!
    korbygs ve KeaSH-07 bunu beğendiler.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Geliyorum. Nerede ne zaman nasıl buluşucaz
    korbygs, Khutuck ve KeaSH-07 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MCX 162 CC
    MECİDİYEKÖYDE BULUŞMA NOKTASI BELİRLEYELİM !!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

HADİ MİLLET BIRAKN CBF YBR ÇİN JAPON TARTIŞMASI MEMLEKET ELDEN GİDİYOR !!!!!!!!!!!!
    Khutuck, cenkito ve KeaSH-07 bunu beğendiler.
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Khutuck ve korbygs bunu beğendiler.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    ben de yarın ankara'da olacağım.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Yarın Bursa dan yola çıkıp geleceğim.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bende gelmek istiyorum !!

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Yarın TAKSİMDEYİZ !
    Khutuck bunu beğendi.

Motosikleti
    MCX 162 CC
    ORTAK HERKESİN BİLDİĞİ BİRYER ZİNCİRLİKUYU KÖPRÜ ALTI KURYELERİN TOPLANDIĞI YERDE TOPLANALIM NE DERSİNİZ ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:51 ----------

KORKMAYIN MOTOSİKLETLERİ GÜVENLİ Bİ AVM OTOPARKINA BIRAKIR YÜRÜYÜŞE DEWAM EDERİZ ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:11 ----------

BEN ÇANAKKALE liyim ÇANAKKALE GEÇİLMEZ NEYMİŞ NASIL DİK DURULURMUŞ GÖSTERECEM KİMSE GELMEZSEDE TEK TABANCA !!!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:32 ----------

İtalya Devlet Televizyon RAI 1: "Türkler Taksim'de bu kez kendi devletlerine karşı Çanakkale Geçilmez'i yazıyorlar."

CNN int muhabiri: "Times Meydanı'nın savaş alanına döndüğünü ve hiç haber yapılmadığını düşünün...(!) işte şu an Türkiye'de bu oluyor."

Guardian: "Küçük bir parkı korumak için başlayan protesto, baskıcı bir rejime isyanın tohumlarını attı."..

ZDF kanalı: "Barbar dediğimiz Türkler doğa için savaşıyor ve Türkler savaşırsa olaylar değişir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:36 ----------

yarın
    RİZE SAAT 12.00 RİZE BELEDİYE PARKI *** NİĞDE SAAT 13.00 CUMHURİYET MEYDANI *** BARTIN SAAT 13.00 CUMHURİYET MEYDANI *** MARMARİS 13:00 ATATÜRK MEYDANI *** KARABÜK SAAT 14.00 BELEDİYE ÖNÜ *** KARAMAN SAAT 14.00 ATATÜRK PARKI *** KAYSERİ SAAT 15.00 MEYDAN ALMER ÖNÜ *** MUĞLA SAAT 15.00 SINIRSIZLIK MEYDANI *** GEMLİK 15.00 CİUS AVM ÖNÜ *** İZMİR SAAT 15.00 KIBRIS ŞEHİTLERİ CADDESİ *** KARS SAAT 16.00 AT HEYKELİ ÖNÜ *** KIRIKKALE SAAT 16.00 HÜSEYİN KAHYA PARKI *** BOLU SAAT 16.00 VALİLİK ÖNÜ *** ANTALYA SAAT 17.00 CUMHURİYET MEYDANI *** BANDIRMA SAAT 17.00 CUMHURİYET MEYDANI ***TRABZON SAAT 17.00 ÖĞRETMENEVİ ÖNÜ *** MİLAS SAAT 17.00 ATAPARK *** KAHRAMANMARAŞ SAAT 17.30 İL ÖZEL İDARESİ ÖNÜ *** MERSİN SAAT 18.00 FORUM HAVUZ ÖNÜ *** ZONGULDAK SAAT 18:00 MADENCİ ANITI *** MANAVGAT SAAT 18.00 CUMHURİYET MEYDANI *** FETHİYE SAAT 18.00'DA BELEDİYE KÜLTÜR MERKEZİ ÖNÜ *** FRANKFURT SAAT 18.00 HAUPTWACHE GALERİA KAUFHOF ÖNÜ *** ISPARTA SAAT 19.00 KAYMAKKAPI MEYDANI *** BİLECİK SAAT 19.00 CUMHURİYET MEYDANI *** YALOVA SAAT 19.00 HEYKEL *** MANİSA SAAT 19.00 MANOLYA (8 HAVUZU) MEYDANI *** AFYONKARAHİSAR SAAT 19.00

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:39 ----------

PROTESTO SAATLERİ
    KeaSH-07, cenkito ve Khutuck bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bireysel hareket etmektense bu şekilde toplanarak gitmek daha etkilidir. site yöneticilerinin bunu organize etmesi gerek. eğer oturdukları yerden sadece reklam gelirlerini düşünmüyorlarsa, diğer motosiklet guruplarıyla temasa geçip daha güçlü bir toplanma sağlayabilirler. Bunu yapmalısınız, Sayı çok olursa emin olun satılmış medya bile bunu haber yapacaktır. Kayda değer bir organizasyonu hızlıca yapabilir yeter ki site isteyin. Ben silivrideyim uyanan yazsın adamlar karşıdan yürüyerek taksime gidiyor. Ha gayret arkadaşlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sevgili motorcu kardeşler saat 12 de beşiktaş sapagındayız.herkezi bekliyoruz motorlarınızla gelin bayraklarınızla neye inanıyorsunuz onu takın takıştırın gelin devamlı kornaya basın.Hergün gelin. bu iş biticek

Motosikleti
    Kawa ZX636
    ULAN İÇİM ACIDI ALLAH BELANIZI VERSİN , ENGELLİ BİR ABİMİZ GELMİŞ , KAMERALAR ÖNÜNDE KONUŞMA YAPTI SEKEREK GELDİ , DEDİKİ "BENİM VERGİMLE BENİM BURADASINIZ ALLAHSIZLAR" VALLAHİ İÇİM ACIDI , ALLAH BELANIZI VERSİN NAMUSSUZLAR

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Sadece istanbulda değil. bütün türkiyede hareket var. bulunduğunuz şehirdeki insanlara katılın. ben izmirdeyim. Siyasetle en son işi olan kişilerden birisi olarak ben bile tayyip iktidarının gezi parkına gömülmesini istiyorum. Elinizden geleni yapın.

Bu gün taş atmak, küfür etmek, kasklarına vurmak kötülük değil. Onurlu polis olsalardı. kasklarını çıkartır kendi panzerlerini ateşe verirlerdi...

Motosikleti
    honda cbr 250
    ""Reyhanlı için bu kadar ağlamayanlar iki ağaç için Taksimi birbirine kattı."
    ***"karnımdaki bebeği öldürmek hakkımdır diyerek kürtaj yasağına karşı çıkanların ağaçlar kesilince vicdanı sızladı."
    ***"1 Mayıs'ta ağaçları kökünden söküp polise fırlatan zihniyet, şimdi ağaç savunuyor."
    "Bunların derdi ağaçların kesilmesi değil dertleri ağaç olsaydı yılbaşı gecesi çam ağaçlarını kesmezlerdi."
    "İmamhatipliler biber gazını yerken sizin"biraz daha şiddetli" naralarınız yankılanıyor hala gökyüzünde."
    ... "isminin başına TC yazan zihniyeti şimdi de AĞAÇ yazmaya davet ediyorum."
    "Kafayı çekip çekip ağaçlara sevgilim diye sarılan tipler! ağaç sevdalısı olur tabi..."
    "Taksim'de 50 ağaç için üç gündür eylem yapanlar Suriye'de onbinlerce insan ölürken gıklarını çıkarmazlar"
    "Ak Parti AVM'leri yıkıp yerine yeşil alan yapsa"alışveriş hakkımızı elimizden alamazsınız"diye kıyamet kopardı."
    "Ağaçlar kesilmiyor yalnız bunu da yanlış biliyorlar, ağaçlar sadece yer değiştiriyor."
    " ömrü hayatı boyunca tek bir fidan dikmemiş adamlar direngeziparkı diyor polise taş atıyor. biz de avm yapılmasına karşıyız ama bu şekilde polisi tahrik edip ortalığı karıştırmakla bir çözüme varılmaz. bir zamanlar imamhatipliler joplanırken sesini çıkartmayanlar, hakkınızı demokrasiyle arayın diyenler şimdi jop yiyor."
    "Şunuda İyi Bilin ! O Eyleme Gidenleri Agaç dikmeye çagırsan biri bile kıçını kaldırıp gelmez!"
    savica bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı durmazzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ""Reyhanlı için bu kadar ağlamayanlar iki ağaç için Taksimi birbirine kattı."
    ***"karnımdaki bebeği öldürmek hakkımdır diyerek kürtaj yasağına karşı çıkanların ağaçlar kesilince vicdanı sızladı."
    ***"1 Mayıs'ta ağaçları kökünden söküp polise fırlatan zihniyet, şimdi ağaç savunuyor."
    "Bunların derdi ağaçların kesilmesi değil dertleri ağaç olsaydı yılbaşı gecesi çam ağaçlarını kesmezlerdi."
    "İmamhatipliler biber gazını yerken sizin"biraz daha şiddetli" naralarınız yankılanıyor hala gökyüzünde."
    ... "isminin başına TC yazan zihniyeti şimdi de AĞAÇ yazmaya davet ediyorum."
    "Kafayı çekip çekip ağaçlara sevgilim diye sarılan tipler! ağaç sevdalısı olur tabi..."
    "Taksim'de 50 ağaç için üç gündür eylem yapanlar Suriye'de onbinlerce insan ölürken gıklarını çıkarmazlar"
    "Ak Parti AVM'leri yıkıp yerine yeşil alan yapsa"alışveriş hakkımızı elimizden alamazsınız"diye kıyamet kopardı."
    "Ağaçlar kesilmiyor yalnız bunu da yanlış biliyorlar, ağaçlar sadece yer değiştiriyor."
    " ömrü hayatı boyunca tek bir fidan dikmemiş adamlar direngeziparkı diyor polise taş atıyor. biz de avm yapılmasına karşıyız ama bu şekilde polisi tahrik edip ortalığı karıştırmakla bir çözüme varılmaz. bir zamanlar imamhatipliler joplanırken sesini çıkartmayanlar, hakkınızı demokrasiyle arayın diyenler şimdi jop yiyor."
    "Şunuda İyi Bilin ! O Eyleme Gidenleri Agaç dikmeye çagırsan biri bile kıçını kaldırıp gelmez!"
    seni tebrik ediyorum. insanlarla birebir yaşayıp tanırmışçasına haklarında yorum yazabildiğine göre ya müneccisnsin yada müneccin bir tanıdığın var.
    ben o parkta polise saldıran kimseyi görmedim.

Ne yapıyorum ben ya....
    Sana olan biteni anlatmak yersiz. burdan yazarken harcadığım kaloriye bile değmezsin sen.
    sen ortadoğu projesi eş başkanı , yahudi cesaret madalyalı başbakanınla mutlu mesut yaşa biat et murid ol, inadına ölümüne akp yaz, hatta istersen öl.
    cool113 ve buberk bunu beğendiler.

bu vatandaşın verdiği vergilerle maaşlarını alıp yine masum vatandaşa eziyet ve işkence eden polisler. benim ödediğim vergilerden size giden her kuruş size HARAM olsun. sizin gücünüz masum vatandaşlara yeter, teröristlere armut gibi bakarsınız masum vatandaşa aslan kesilirsiniz. olay iki ağaç kesiliyor olayı değil, olay artık diktatörlük rejimi haline gelmiş bir ülke yönetimine karşı tepki ve ülkemizin rant ülkesi haline gelmesi. bu rant olayı öyle bir hale geldiki masum vatandaşın canı malı gitmiş hiç önemli değil.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    bırakın faşist yandaşları, cevap vermeye bile değmezler.. Bugün saat 17:00 de taksime çıkılacak insanlar ve biz dinlenmeye çekildik.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    adam mısınız? nasıl bir saçmalıktır bu. nerenin polisiniz siz?
    kimden emir aldınız böyle.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)