Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Takuta motosikletler

Motovento
    REKLAM ALANI
    melolettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar
    kuba
    kanuni
    mondial
    Salcano
    lifan
    arora
    Tvs

bunlardan en iyi en güvenilir marka hangisidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Bana göre TVS.

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Kesinlikle tvs

Yaşadığın yerde satış ve servis olanaklarını araştır.

ben sadece fikrinizi soruyorum bence tvs dışındakiler bisikletten beter

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı melolettin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sadece fikrinizi soruyorum bence tvs dışındakiler bisikletten beter
    kardeş bisikletten beter derken ne anlamda dedin bilmiyorum ama yeni dönemde 2.nesil çin malı diyim bu saydıgın motorların yeni modelleri bi ybr kadar kaliteli olmasada yabana atılcak motorlar değil haberin olsun fazla bilin mesede arora nın ar 180 modeli mondialin drift mcx mr vulture ,kanuni windys ler puma yeni çıkan gt 170 gt 170 r kuba xcg 150 filan salcano wolf ler zaten ybr makinasını kullanıyor bu yeter herhalde

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Benimki bisiklet kadar olmasada idare eder
    [IMG][/IMG]
    serdar1547, utkan35, Mengu16 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

kanuniyle mondial bir nevze ama salcono dur arora dır yuki dir küba dır kekoların krediyle alıp bindiği görüntü kirliliği olan motosikletlerdir 90 model honda al 2013 model kuba dan daha iyidir
    htmetin bunu beğendi.

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    13 yaşındayım cbr1000 aldım diye konu açan da sen miydin

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durumum yok diyosun çin malı motosikletlere bisiklet gibi diyosun hem apache alıyosun hem kask ve mont alcak param yok diyorsun ve çin malı motosikletleri kötülüyorsun neyin kafadasın kardeşim sen
    Önceki konunuzdan alıntı.

Aynısını bende düşündüm şimdi. Zaten tvs almışsınız ne kadar gerekli böyle bi konu herkesin bu markalar hakkında az çok fikri var zaten ve sürekli tartışılıyor. Ve eminim o bisiklet gibi dediğiniz markaların aralarında sizin motoru her türlü ezicek modeller var (Eğer işi bu boyuta getirmeyi düşünüyosanız diye söyledim, Onun dışında en güzel motor tabiki sahip olduğumuz. ) Ha sizinkinin bi artısı var basen bölgelerine faydalıymış diye duydum titreşimden dolayı forma sokuyomuş :D sadece duyum ben tecrübe etmedim belirteyim.

Edit : kanuniyle mondial bir nevze ama salcono dur arora dır yuki dir küba dır kekoların krediyle alıp bindiği görüntü kirliliği olan motosikletlerdir 90 model honda al 2013 model kuba dan daha iyidir bu mesajı gördüm ve dedimki . Ne diyo lan bu keko!! Yada keke neyse :D Amacınızı belli ettiniz yani bu mesajla. Bide sizden duysak amaç ne kardeşim ? neyin kafasını yaşıyosun bu mesajları yazarken. Niyeyse acayip sinirlendim şimdi ama neyse ebni ilgilendiren bi durum yok kib by .s.s.s

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    melolettin foruma geldiğinden beri , batıyorsun gözüme açıkçası .Senden büyüklere hitap şeklin , Bilip bilmeden markalar hakkında atıp tutman ... Dalga mı geçiyorsun forumla aklınca ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

kanuniyle mondial bir nevze ama salcono dur arora dır yuki dir küba dır kekoların krediyle alıp bindiği görüntü kirliliği olan motosikletlerdir 90 model honda al 2013 model kuba dan daha iyidir
    keko ha. lan ağzımı bozdurma şimdi .
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Halkın doğum kontrol konusunda bilinçlenmesi lazım.
    Burada geç kalınmış bir vakayla karşı karşıyayız.
    Esrarengiz03, EnesBeyter ve ero__ bunu beğendiler.

bu benim fikrim itirazı olan varsa görüşelim

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ya sen zaten insanları motorlarıyla karşılaştırmakla nasıl biri olduğunu kanıtladın o keko dediklerin cg tarzı motorları diyorsan adamların parası ona yeter onu alır ama inan o adamların yaptığı motorlar 500 lük motorları tokatlıyo haberin olsun hayır ybr n olsa gelip çinmalı motorlara laf etsen anlıcamda apacheyle neyin kafasını yaşıyon onu anlamıom aldın apacheyi titriyor demi gel bak benim mondial titremiyor o salcano diye kücümsedigin motorun makinası ybr dir jianshedir ve senın apachenın makınasından daha sağlam dır ve titreşimsizdir yaşın 18 miş ama hiç 18 gibi olgunluk göstermiyorsun benim yaşımda 17 yok fazerimla foto çekicem makina görün diye burda hayabusası olan adamda war pejo mobileti olan adamda ama bu forumun ortak amacı motosiklet severleri bir arada tutmak senin gibi yok fazerim war yok apachem war diyenleri değil...
    EnesBeyter bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    itirazım var

apache hindistan malıdır bahsettiğim kekolar cub motosikletin egzosunu açtırıp gezen apaçiler akıllı olun adam akıllı konuşun yada numarnızı verin

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    hem diğer konunda kask ve monta ihtiyacım var yazıyosun buraya gelip fazerimla fotoğraf çekilip koycam diyorsun başkasının motoruyla hava atıcaksın birde burdaki insanlardan kask ve mont istiyeceksin yok öyle 5 kuruşa 10 köfte

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

apache hindistan malıdır bahsettiğim kekolar cub motosikletin egzosunu açtırıp gezen apaçiler akıllı olun adam akıllı konuşun yada numarnızı verin
    benden biliyorum hindistan malı olduğunu daha düne kadar apachede çinmalı motosikletler gibi eziliyordu adam yerine konmuyordu bunu unutma

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Bir fotoğraf çekip koy da yaşın kaçmış görelim atarlı ergen..

yeni kasadan bahsediyorum ben cbf le aynı ayarda makina

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem diğer konunda kask ve monta ihtiyacım var yazıyosun buraya gelip fazerimla fotoğraf çekilip koycam diyorsun başkasının motoruyla hava atıcaksın birde burdaki insanlardan kask ve mont istiyeceksin yok öyle 5 kuruşa 10 köfte

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

benden biliyorum hindistan malı olduğunu daha düne kadar apachede çinmalı motosikletler gibi eziliyordu adam yerine konmuyordu bunu unutma
    cevap yazmaya layık değil dostum.

doktor kendi haline bırakın dedi
    utkan35 bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)